Lunar New Year 2021: بهترین نسخه محدود لوازم آرایشی و زیبایی برای جشن گرفتن

[ad_1]

2021 ثابت شده است که یک سال است زوج سال چالش برانگیزتر از سال 2020 – چه کسی فکر می کرد این امکان وجود دارد؟ خوشبختانه ، شروع سال نو میلادی در اینجا است – و مناسب آن ، این سال است سال گاو – دقیقاً نوعی انرژی قوی که امسال باید از آن استفاده کنیم.

امروز رسما پایان سال موش صحرایی در چین و بسیاری دیگر از فرهنگ های آسیایی – و آغاز سال گاو است ، که بسیاری آن را نمادی از یک نگرش سخت کوش و قابلیت اطمینان می دانند. کاملاً مناسب برای اینکه سال پیش رو به نظر می رسد در حال تغییر است ، می خواهیم بگوییم. جشن های این شروع جدید مطمئناً ، مانند سایر تعطیلات اخیر ، در ادامه کار در قفل خاموش می ماند – اما این بدان معنا نیست که اگر سال جدید قمری را نان تست می کنید ، باید بدون اطلاع قبلی بگذرد.

نمادین ترین کیف های Mulberry برای بزرگداشت 50 سالگی خود به نسخه های مینیاتوری فوق العاده زیبا تبدیل شده اند

حتی برای یک جشن مجازی ، یک لباس جدید از سر تا پا نمادی از یک شروع جدید و امیدهای تازه برای سال پیش رو است. بنابراین کجا بهتر از جستجوی لباس جدید Lunar خود از Net a Porter است؟ خرده فروش لوکس مورد علاقه ما دارای ویرایش قطعات ارزشمند جشن ، مانند این لباس پیراهن ابریشمی شیک Ganni و این پاشنه های بند دار Bottega Veneta قرمز گوجه فرنگی است – کفش های عالی برای رسیدن به یک سال جدید. برای تکمیل لباس شما برای جشن ها (و سال آینده) ، گوچی برای ایجاد یک مجموعه کپسول با شخصیت مانگای ژاپنی Doraemon همکاری کرده است و ما در حال جستجوی این کیسه سطل نسخه محدود هستیم.

بسیاری از بهترین مارک های زیبایی نیز برای کمک به جشن گرفتن شما با محصولات محدود ارائه می شوند. کیت اسرار زیبایی سال نو شارلوت تیلبری شامل کرم جادویی فرقه ای او در بسته بندی های قرمز رنگ به علاوه یک رژ لب سال نو محدود است – و در سه سایه متفاوت وجود دارد ، بنابراین شما می توانید مطابقت مناسب چهره خود را پیدا کنید. سپس پیشنهاد Fenty Beauty وجود دارد – با 35 پوند می توانید آن نور سال نو را با یک لامپ کننده قرمز قرمز روشن و یک برجسته برجسته سر تبدیل کنید. اما اگر به دنبال این هستید که واقعاً خودتان – یا شخص دیگری – را در این سال جدید قمری خراب کنید ، پیشنهاد می کنیم به Chantecaille’s Year of The Ox Lifting Mask بپردازید. ماسک در شیشه ای کاملاً ظریف و قرمز طراحی شده و باعث رطوبت و کاهش علائم پیری برای پوست صاف و آرام می شود. اکنون اینگونه است که ما می خواهیم به دنبال سال جدید برویم.

تست 5 نفر: استودیو M ∙ A ∙ C’s Studio Fix Fluid Foundation و ابزار آزمایش مجازی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>