Lyst داغترین خریدهای مد سال 2021 را نشان می دهد

[ad_1]

این یک سال قدیمی خنده دار برای مد بوده است. بله ، لباس های راحتی و ماسک های صورت از پشت بام عبور کرده اند اما به دلیل آب و هوای موجود ، طراح مد به وضوح صندلی عقب را گرفته است.

همانطور که از حالت قفل خارج می شویم و به حالت عادی برمی گردیم (بخوانید: این فرصت را دارید که پس از شش ماه برای اولین بار PJ خود را تغییر دهیم) ، سرانجام مد دوباره در دستور کار قرار گرفت.

اما وقتی نوبت به دنیای مد و دمدمی مزاج مد می رسد ، پیگیری آن اغلب دشوار است ، به ویژه پس از چنین محرومیت های اساسی در 12 ماه گذشته. اگر در حال حاضر از خود می پرسید “همه چه می پوشند؟” ، “چه زمانی این کار را کرد که روند خنک می شود؟! و “کت های پف دار واقعا ارزش سرمایه گذاری را دارند ، ما پاسخ داریم.

سکوی خرید مد جهانی Lyst آخرین نسخه از The Lyst Index ، گزارش سه ماهه رتبه بندی داغترین مارک ها و محصولات مد را منتشر کرده است.

سه شنبه روز را انتخاب کنید: زمان ویرایش (و خرید!) محصولات موردعلاقه خود در ویرایش این هفته انتخاب های مورد علاقه ویرایشگر مد ما

و همانطور که گزارش تصدیق می کند ، نشانه هایی از خوش بینی مصرف کننده و تقاضای فرو خورده برای کالاهایی فراتر از لباس راحتی آزاد شده است (سرانجام!).

بریجت میلز-پاول ، مدیر محتوا در Lyst ، گفت: “چیزهایی که خریداران در برنامه Lyst در حال مرور ، پس انداز و خرید بوده اند ، بیانگر بازگشت قریب الوقوع لباس است.” -عشق ها اکنون به دنبال کنار گذاشتن شلوار عرق و پیدا کردن لذت لباس پوشیدن هستند. در صنعت مد ، ما روحیه گشودگی و جمع شدن را می بینیم که بسیاری از مارک ها با یکدیگر همکاری می کنند.

“تأثیرگذاران باعث افزایش اعتبار طراحان جدیدتری مانند Nensi Dojaka می شوند که لباسهای بند دار آن در فهرست Lyst ظاهر می شود. لحظات فرهنگی مانند نقش آماندا گورمن در مراسم تحلیف ریاست جمهوری با شعر و گروه پرادا عاشقان مد را الهام بخش کرد. دیدن خوشبینی برای بازگشت بسیار هیجان انگیز است. ”

ما بهترین فروشگاههای مد قدیمی Etsy را پیدا کردیم و نکات نبوغی برای کمک به شما در یافتن بهترین قطعات داریم

فرمول Lyst برای یافتن داغترین محصولات جهان ، بیش از هشت میلیون مورد از نظر حجم رسانه های اجتماعی ، جستجوها ، بازدید از صفحه ، تعاملات و فروش در هزاران فروشگاه آنلاین را فیلتر می کند. آنها رنگ ها را برای سبک ها گروه بندی می کنند و تقاضای جهانی را برای حجم سهام موجود در نظر می گیرند. بنابراین بدون آگاهی بیشتر ، در اینجا 10 مورد پر خریدترین خرید مد در سال آورده شده است …

1. ژاکت بمب افکن بوم North Face x Gucci GG
2. کیف کلی متعلق به هرمس
3. چکمه Bottega Veneta Lug
4. کیف نایلونی پرادا نسخه جدید 2005
5- قاطرهای Attico Devon
6. سربند ساتن پرادا
7. Nike Go FlyEase racer
8. کلاه سطل تک رنگ آدیداس x Ivy Park
9. رولکس متعلق به ساب ماررینر 40 میلی متری است
10. لباس کوتاه نامتقارن نانسی دوجاکا

گرمترین کالای زنانه در دنیا کاپشن تک رنگ از مجموعه The North Face x Gucci است. همکاری های طراح چیز جدیدی نیست ، اما این همکاری همه را به صحبت وا می داشت. ترکیب نقش برجسته گوچی با جنبش اخیر The North Face منجر به آتش بازی شد: ژاکت سراسر اینستاگرام بود و بلافاصله فروخته شد. فروشندگان متعاقباً 5 برابر قیمت اصلی آن را درخواست کردند.

این گزارش همچنین نشان می دهد که دسته هایی مانند کفش های پاشنه بلند و لباس ها در حال افزایش است ، با جستجوهای 163٪ و 222٪ در سه ماهه گذشته. قاطرهای دوان آتیکو که افراد مشهوری از جمله کایلی جنر و هایلی بیبر می پوشند ، پنجمین محصول داغ زنانه است ، در حالی که لباس بند دار تأیید شده توسط ننسی دوژاکا در جایگاه 10 قرار دارد.

تقاضا برای خرید کیف های پیش فروش هرمس 430 درصد افزایش یافت ، به ویژه مدل مشهور کلی به شدت مورد توجه قرار گرفت. این کیف به عنوان یک سرمایه گذاری و یک بیانیه کلاسیک برای بالا بردن انواع لباس ها که توسط تأثیرگذارانی از جمله Rosie Huntington-Whiteley و Camille Charrière نشان داده شده است ، دومین کالای گرم زنانه است. ساعت های لوکس متعلق به مالکیت نیز در طول سه ماهه مورد تقاضا بودند ، با جستجوهایی که 47٪ افزایش یافت. قابل ذکر است ، خریداران زن به اندازه های بزرگتر علاقه مند بودند – که به طور سنتی در مردان به بازار عرضه می شود – و 40 میلی متر Submariner رولکس مقام 9 را در لیست محصولات زنان کسب می کند.

ما کاملاً تشکر می کنیم که بسیاری از این اقلام عالی هستند و سال سختی برای امور مالی ما بوده است ، بنابراین اگر مقداری پس انداز کرده اید و به دنبال خرید سرمایه گذاری پایدار هستید ، یکی از این موارد می تواند پاسخ شما باشد. اگر در بازار هستید ، برای خرید 10 محصول داغ در جهان RN پایین بروید …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>