Marks & Spencer X Ghost: 15 لباس زیبا

[ad_1]

با تخفیف نسبی محدودیت های قفل شدن و سوسو زدن ملایم نور در انتهای یک تونل بسیار طولانی ، همه ما در فرصتی برای انجام هر کاری لذت می بریم دیگر از نشستن روی مبل ما.

این که آیا شما قصد داشته اید ریشه خود را در سالن مورد علاقه خود لمس کنید ، احتمالاً به میخانه بروید راضی کننده ترین نوشیدنی نوک تیپ انتخابی یا رستوران محلی برای برخی از غذاهای عالی (در فضای باز) – یا ، البته ، فقط روی مبل خود نشسته و دوستان فوق العاده سازمان یافته خود را از طریق اینستاگرام تماشا می کنید همه فعالیت ها – به احتمال زیاد این هفته این احساس را به شما می دهد که اوقات خوبی (بالاخره!) فرا می رسد.

6 ایده لباس بهاری برای کسانی که از کمد لباس رنج می برند پس از 12 ماه صرف لباس راحتی

اما – و همه ما در طی هفته های اخیر دچار این وحشت شده ایم – چه می کنیم پوشیدن برای چنین دیوانه هایی؟ ته لباس های ورزشی آغشته به قهوه که از سال جدید در آن زندگی می کنیم ، صریحاً برای مصارف عمومی مناسب نیستند و صرف فکر پوشیدن یک شلوار جین کافی است تا واقعاً احساس انزوای اجتماعی را از دست بدهیم (* لرزها *).

گویی با افسون – یا البته کاملاً برنامه ریزی خوب از طرف برند – Marks & Spencer این هفته دومین مجموعه خود را با برچسب لباس مورد علاقه همه ، Ghost راه اندازی می کنند.

خرید M&S


به دنبال راه اندازی موفقیت آمیز مجموعه همکاری های سال گذشته خود ، M&S x Ghost در حال راه اندازی ویرایش 15 قطعه ای است که به طور انحصاری برای خیابان بزرگ خیابان از پنجشنبه ، 15 آوریل طراحی شده است.

بدون تعجب ، گلها در مرکز خود قرار می گیرند ، همه چیزهای بزرگ شکوفا می شوند و به چاپ های زیبا می رسند و در زیبایی ترین چاپلوس ترین و روانترین مجموعه های مجموعه قرار دارند. پالت رنگی پر جنب و جوش دارای رنگین کمانی از سایه ها از صورتی ، بنفش گرفته تا سبز و آبی است ، و قطعات تک رنگ پیشنهادی را نقطه گذاری می کند.


مدی ایوانز ، رئیس خرید لباس زنانه در M&S ، “با افزودن برخی از سایه های زیبا ، پارچه ها و به روزرسانی های چاپی زیبا ، توضیح داد:” این سبک های تابستانی با موفقیت در اولین موفقیت ایجاد می شوند. “

“ما می دانیم که مشتریان ما هیجان زده خواهند شد که سرانجام وقت خود را با عزیزان بگذرانند و از نقاط عطف مهمی که در طول یک سال گذشته از دست داده ایم تجلیل کنند. و همکاری ما با GHOST ویرایش سبک های منحصر به فرد و همه کاره را ارائه می دهد که می تواند در تمام تابستان و فراتر.”


توکر سلیمان ، مالک شبح ، اظهار داشت: “ما خوشحالیم که پس از فروش موفقیت آمیز اولین افت برای AW20 ، در ساخت یک مجموعه Ghost دوم برای M&S همکاری می کنیم.” “یک زمان هیجان انگیز در M&S است و ما افتخار می کنیم که بخشی از مارک های ارائه دهنده و ارائه دهنده مجموعه جدیدی از لباس های متنوع و منحصر به فرد طراحی شده برای بهار هستیم.”

مجموعه Marks & Spencer x Ghost از 15 آوریل برای خرید در فروشگاه های منتخب و بصورت آنلاین در دسترس خواهد بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>