MasterClass صورت Guerlain در رویداد بزرگ زیبایی GLAMOUR’S

[ad_1]

البته ما دوست داریم شما را خراب کنیم ، به همین دلیل است که برای Big Beauty Call GLAMOUR نه یک ، نه دو بلکه سه شبهای قلاب یابی مجازی در جستجوی بهترین موارد مراقبت از پوست ، آرایش مو و آرایش.

شب دوم با تشکر از مسترکلاس شایسته اسپا در مورد چگونگی سطح بعدی مراقبت از پوست خود با اولیویا دیوی ، متخصص زیبایی و آرایشگر ملی برند ، لحظه ای عالی و زیبا را دید.

ما همچنین بینندگان را با کلاس Michelle Humphrey و تأثیرگذار Klaudia Cloud در کلاس ناخن آشنا کردیم ، جایی که یاد گرفتیم چگونه سه طرح مختلف ناخن تابستانی انجام دهیم: ابرهای زیبا ، فرانسوی های گلدار و مانی مرمر.

ما تمام نکات تخصصی مراقبت از پوست و مو را از تماس زیبایی بزرگ GLAMOUR با Amika و Pixi Beauty جمع آوری کرده ایم

پوست آبگرم

در اولین جلسه شب ، مدیر زیبایی GLAMOUR ، کامیلا کی ، وبلاگ نویس زیبایی Sebinaah Hussain ، آرایشگر برنیسیا بواتنگ و Guerlain pro Olivia Devey به او پیوستند. آنها به ما اجازه می دهند تا با اسرار ، هک ها و محصولات مراقبت از پوست خود رفتارهای مراقبت از پوست را به یک تجربه آبگرم مانند برسانند. از خوشحالی برنیسیا در مورد مزایای مراقبت از پوست از مرطوب کننده منظم پوست ، و مانترا جدید که هرگز از SPF صرفه جویی نمی کند ، تا نوک سبینا برای تمیز کردن مجدد صبح و شب و قیاس به یاد ماندنی او برای مراقبت از پوست کمی شبیه به سالن بدنسازی فکر می کنم: این کار را به طور منظم انجام دهید و درو کنید پاداش


محصول مورد علاقه Guerlain از این پنل با عنوان روغن آبی آبلی Abeille Royale نشان داده شد ، دارای یک سبک سبک مانند آب ، دارای تغذیه روغن و قدرت تقویت پوست یک سرم ، و یک اثر فوری درخشندگی پوست را ارائه می دهد. نه تنها یک پایه عالی برای آرایش ، بلکه نکته اصلی اولیویا این است که یک قطره از آن را برای تقویت براق به پایه خود اضافه کنید. سرم ترمیم کننده چشم جدید Guerlain Abeille Royale Eye R دوم شد ، به لطف اپلیکیشن خود که ماساژ آسان را برای کمک به باز کردن دور چشم فراهم می کند.

در قسمت دوم ، مخاطبان در یک لحظه خوشبختی آبگرم به اشتراک گذاشتند زیرا اولیویا جلسه زیبایی پوست را با استفاده از محدوده Guerlain Abeille Royale ، مناسب برای انواع پوست و سنین برگزار کرد. مجهز به فناوری زنبور سیاه ، و تمام منابع آن به طور پایدار تامین می شود ، مملو از عسل مغذی ، ماده مرطوب کننده طبیعی است که آب را به پوست جذب می کند و ژله رویال ، سرشار از اسیدهای آمینه ، لیپیدها و ویتامین ها. اولیویا تخصص خود را در مورد چگونگی استفاده از انگشتان خود مانند gua sha برای ماساژ آرام و موثر صورت به اشتراک گذاشت. روش نهایی برای بالا بردن برنامه روزمره صبح و عصر خود.


برای شروع ، اولیویا حضار را تشویق کرد که لحظه ای به نفس کشیدن بپردازند. در حالی که نقاط فشار صورت را به آرامی فشار می دهید ، نفس بکشید و بازدم کنید. سپس پوست را با لوسیون تقویت کننده Guerlain Abeille Royale به عنوان مرحله آماده سازی پاک کنید ، که به تقویت سد پوست نیز کمک می کند.

بعد ، چند قطره از آن را گرم کنید [link url=”https://www.guerlain.com/uk/en-uk/p/abeille-royale-youth-watery-oil-P061332.html nofollow=”true”]روغن آبکی جوانان Guerlain Abeille Royale[/link] در کف دستان خود قرار گرفته و پاشنه کف دست ها را بر روی پوست فشار داده و از مرکز صورت ، از طریق گونه ها ، پیشانی و در امتداد خط فک به سمت بیرون صاف کنید. یک مشت ایجاد کنید و با استفاده از انگشتان دست ، با حرکات دورانی از سطح صورت ورز دهید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اکنون Guerlain Abeille Royale Double R Renew & Repair Serum را بزنید و با نوک انگشتان از طریق گونه ها و پیشانی و پایین گردن به بیرون صاف کنید. سرم چشم را با اپلیکاتور در امتداد استخوان چشمی بمالید و با حرکات دایره ای کوچک آن را ماساژ دهید. در آخر با مرطوب کننده یا کرم شب کار را تمام کنید.


و به عنوان یک غذای اضافی ، کد پیشنهادی انحصاری فاش شد. برای دریافت یک مینیاتور لوکس با خرید خود ، از کد GLAMOUREVENT در محل پرداخت در سایت guerlain.com استفاده کنید.

گرفتن ناخن arty

در طول جلسه دوم عصر ، اِل ترنر ، معاون ویرایشگر زیبایی GLAMOUR ، با میشیل هامفری ، مانیکور آرایشگر مشهور (که از مشتریان لیست A آنها شامل دعا لیپا و مدونا است) و Klaudia Cloud ، خالق محتوا (که هنر ناخن DIY او بسیار چشمگیر است) به گفتگو نشست. مانی سش

کلاسهای اصلی روندها را از بین برد (میشل و کلاودیا به اتفاق آرا بودند: سبز است بزرگترین سایه ای که روی رادار شما وجود دارد) ، فرم آن را می پوشاند (این ابزار مهمتر از روش است) و با استفاده از نکات کاربردی سوراخ می شود (یک فضای نوجوان را در اطراف لبه بگذارید).

در مورد طراحی ها ، میشل به ما نشان داد که چگونه یک نوک فرانسوی مانند یک حرفه ای ایجاد کنیم ، سپس آن را برای این فصل با لهجه های گل بالا برد. آیا می خواهید بازی خود را مطرح کنید؟ میشل می گوید ، یک ابزار نقطه گذاری از آمازون انتخاب کنید ، اما انتهای سنجاق بابی نیز کار را انجام می دهد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Klaudia به ما نشان داد که ایجاد ابرها چه آسان مضحک است – دوباره با یک سنجاق بابی و یک دست تا حدی ثابت. او همچنین ما را از جالبترین مکان ها برای یافتن الهام ، از جمله تطبیق طرح شما با لباس شما ، برد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

و میشل ثابت کرد که گرچه ظاهر آنها پیچیده است ، اما ناخن های مرمر کاملاً قابل انجام هستند – به شرطی که از راز آن مطلع باشید. او رنگ های مکمل راه راه را روی یک پالت ناخن فلزی چرخاند ، آنها را با یک برس جزئی چرخاند (اما یک چوب کوکتل کار می کند) ، آنها را روی یک برس ناخن جمع کرد (یک برس لب قدیمی نیز این کار را انجام می دهد) و آنها را با زیگ زاگ کرد کت پایه مرطوب.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>