Masters Of None Season 3: همه آنچه در مورد سری جدید عزیز انصاری می دانیم

[ad_1]

طرفداران استاد هیچ مجبور شده اند چهار سال عظیم منتظر بمانند از آخرین فصل پخش 2 در Netflix با صحنه آخر که همه چیز را کمتر از این گره زد. در حالی که فصل 3 هرگز به طور کامل تأیید نشد ، با همکاری عزیز انصاری ، خالق و ستاره اصلی آن کرکس در سال 2017 ، “من تعجب نخواهم کرد اگر قبل از بازگشت به آن به یک تعطیلات ضروری احتیاج داشته باشم” او مطمئناً به حرف خود پایبند است ، استاد هیچ فصل 3 سرانجام در ماه مه در غول پخش جریانی فرود می آید.

البته ، ادعاهای سو sexual رفتار جنسی علیه انصاری در سال 2018 مطرح شد که سرنوشت یک سریال آینده را به خطر انداخت. داستانی در وب سایت babe.net که اکنون از بین رفته است منتشر شده است ، جایی که یک عکاس مستقر در بروکلین با نام مستعار گریس به عنوان توصیف قرار ملاقات با انصاری توصیف کرد که طی آن احساس کرد او را به رابطه جنسی تحت فشار قرار داده است ، بدانید که من از نظر جسمی نشانه هایی می دادم که علاقه ای به آنها نداشتم. من فکر نمی کنم که این مورد اصلاً مورد توجه قرار گرفته باشد ، یا اگر هم مورد توجه قرار نگرفته است “و افزود ،” واقعاً مرا ناراحت کرد که من را زیر پا گذاشتند “و ادامه داد:” کل تجربه در واقع وحشتناک بود. “

این داستان ویروسی شد ، بسیاری آن را به عنوان شواهدی از #MeToo در دست داشتند ، در حالی که دیگران گفتند این یک گزارش شلخت و صرفاً حکایتی درباره یک تاریخ بد است. انصاری چند روز بعد در بیانیه ای به این ادعاها پرداخت و اعتقاد داشت كه برخوردهای جنسی “كاملاً توافقی” است و افزود كه “از اینكه قرار ملاقاتش گفته او احساس ناراحتی كرده است” متعجب و نگران بود.

او تصمیم گرفت که از نظر عموم پایین بکشد و خیلی زود به لندن نقل مکان کرد. اما در سال 2019 ، او دوباره ظاهر شد ، و در یک تور استندآپ بازی کرد که به عنوان ویژه Netflix به کارگردانی Spike Jonze پخش شد ، همین الان، که در آن او دوباره به اتهامات پرداخته است. انصاری به حاضران گفت: “بعضی اوقات احساس ترس می کردم.” “بعضی مواقع احساس حقارت کردم. مواقعی احساس خجالت می کنم. و در نهایت ، من فقط احساس وحشت کردم که این شخص چنین احساسی داشت. “

“بزرگ شدن” سوزاندن “هم تأثیر مثبت داشت و هم منفی”: لنا ویته با قدرت در مورد یادگیری دوست داشتن خودش صحبت می کند

به نظر می رسد کسانی که پشت این سریال هستند با اخباری که علاقه مند به تحقق آن بودند استاد هیچ پس از پخش Netflix در ویدیوی ‘New on Netflix’ برای ماه مه ، با نمایش در لیست کمدی ، دوباره بازگشت. بنابراین ، پس از این وقفه طولانی چه انتظاری می توان داشت؟

در اینجا همه چیزهایی است که ما در مورد آن می دانیم استاد هیچ فصل 3 تا کنون.

خلاصه داستان سریال Master Of None در فصل 3 چیست؟

در حالی که جزئیات کمی درباره طرح فصل 3 از وب سایت کمدی نتفلیکس منتشر شده است چرتل گفت که آخرین سریال در لندن فیلمبرداری شده است.

انصاری قبلاً گفته بود کرکس که فصل سوم احتمالاً او را “ازدواج یا بچه دار شدن یا چیزهای دیگر” می بیند. من هیچ چیز دیگری در مورد مجرد بودن یک پسر جوان در نیویورک و خوردن مداوم غذا در اطراف شهر ندارم. “


مطابق با کرکس، فصل 3 “انتظار می رود که یک شروع برای نمایش باشد ، و اعتقاد بر این است که شخصیت” لنا وایته “،” دنیز “باشد.

درباره بازیگران فصل 3 مستر هیچ کدام چه می دانیم؟

باز هم ، تأیید صحیحی در مورد بازیگران وجود ندارد چرتل نشان می دهد که بازیگر برنده BAFTA ، نائومی آکی ، معروف به بازی در پایان جهان جهانی قرار است در سری سوم ظاهر شود ، شایعات جدیدترین علاقه عشق Dev با Lena Waithe است که در نقش دوست خود Denise تکرار می شود.

الیزابت اولسن از WandaVision در مورد فمینیسم ، خواهران مشهور و بازی جادوگری به نام Wanda

تاریخ اکران Master 3 of 3 فصل 3 چیست و آیا تریلری وجود دارد؟

به غیر از اینکه می دانیم در ماه مه 2021 می آید ، Netflix هنوز تاریخ دقیقی را فاش نکرده و یا تریلری از فصل 3 منتشر نکرده است. این فضا را تماشا کنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>