Mel B جزئیات ویدیو واقعیت وحشتناک سوuse استفاده خانگی

[ad_1]

هشدار: این مقاله به سو abuse استفاده خانگی و تعرض می پردازد.

Spice Girl Mel B در ویدئوی جدیدی که این هفته منتشر شد ، بازی می کند و واقعیت هولناک سو of استفاده در خانه را به نمایش می گذارد.

این ویدئو کوتاه از آهنگ جدید آهنگساز بریتانیایی ، فابیو D’Andrea ، “عشق نباید صدمه ببیند” است و می بیند که مل ب ، حامی زنان ، توسط شوهر روی صفحه خود ، با بازی سام مکی مورد سو ab استفاده قرار می گیرد.

این ویدئو توسط طراح رقص بزرگترین نمایشگر اشلی والن ، طراح رقص ، و با شلیک گسترده ای از خانه ای در حومه شهر شروع می کند که به سرعت در جلوی خانه بزرگنمایی می کند ، جایی که می بینیم مل ب در تلاش است فرار کند قبل از اینکه به داخل خانه کشانده شود و توسط سوus استفاده کننده اش مورد تعرض قرار گیرد.

در حالی که دولت در حال تهیه برنامه هایی برای راه اندازی یک ثبت نام هیجان انگیز به عنوان بخشی از لایحه خشونت خانگی خود است ، در اینجا نحوه دریافت کمک در صورت سو if استفاده استفاده می شود

در حالی که سو the استفاده پشت درهای بسته اتفاق می افتد ، بخشی از ویدیو نشان می دهد که رابطه این زوج از خارج کاملاً عالی به نظر می رسد – برجسته می کند که سو abuse استفاده همیشه قابل مشاهده نیست.

این ویدئو با استناد به آمار سازمان بهداشت جهانی که می گوید از هر سه زن در جهان ، حدود 736 میلیون نفر ، توسط شریک زندگی صمیمی یا خشونت جنسی از طرف غیر شریک زندگی ، مورد خشونت جسمی یا جنسی قرار می گیرد.

هشدار: فیلم زیر شامل صحنه های سو abuse استفاده خانگی است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

کمک های زنان تخمین می زند که 1.6 میلیون زن در انگلیس و ولز در سال منتهی به مارس 2020 ، سو abuse استفاده خانگی را تجربه کرده اند ، به نظر می رسد زنان در سنین 16 تا 24 سال بیشتر در معرض خطر هستند.

این ویدئو با مشارکت Women Aid ساخته شده است و از تأثیر قفل شدن در زنانی که با شریک زندگی سو ab استفاده می کنند و افزایش قتل ها در هفته های اول همه گیری الهام گرفته شده است.

هیچ کلمه ای در این ویدئو گفته نشده است ، که به معنای انعکاس احساس انزوا و ترس از بیان است که در بسیاری از روابط سو ab استفاده وجود دارد.

چرا قانون جدید پورنو انتقام جویی دولت برای من (و بسیاری دیگر از زنان) یک تسکین عظیم است

“این ویدئو بسیار واقعی است. خشونت و سو abuse استفاده در همه جا اتفاق می افتد. “مل بی در بیانیه ای به دنبال انتشار فیلم گفت. “و این اجرا بیانگر داستانها و تجربیات آن زنانی است که با آنها ملاقات کرده ام ، با آنها صحبت کرده ام یا درباره آنها شنیده ام. این همه ما را لمس می کند. “

مل بی افزود که “به طور فوق العاده ای افتخار می کند” که به عنوان بخشی از این پروژه حضور دارد و این “ماموریت” او است که آگاهی از چیزهایی را که بسیاری از زنان “هر روز ، هر هفته ، هر ماه از زندگی خود” تجربه می کنند افزایش دهد.

“من تجربیات خودم در رابطه با سو ab استفاده را داشته ام ، اما به عنوان حامی کمک به زنان ، با بسیاری از زنان دیگر صحبت کرده ام ، آنچه را که آنها پشت سر گذاشته اند گوش داده ام و می دانم که خطر واقعی بسیاری از زنان در آنجا چقدر واقعی است و من” من نمی خواهم سکوت را متوقف کنم و سپس این موضوع را شرمنده کنم زیرا این خیلی زیاد است و ما باید از جای خود بلند شویم و کاری انجام دهیم. ”

“این اجرا بیانگر داستانها و تجربیات آن زنانی است که با آنها ملاقات کرده ام ، با آنها صحبت کرده ام یا درباره آنها شنیده ام. قلب من برای تک تک زنان و فرزندان که از نوعی سو of استفاده در خانه رنج می برند ، می شکند. من می خواهم این برای همه قربانیان سو abuse استفاده حساب شود. من می خواهم برای افزایش آگاهی ، جمع آوری پول و هر کاری که می توانم برای جلوگیری از این همه گیری کمک کنم. “

پس از فرار از یک رابطه زننده ، من و نوزاد دخترم بی خانمان شدیم. اینگونه بود که دوباره روی پاهایم قرار گرفتم

این ویدئو با فرار مل بی برای ایمنی از خانه به پایان می رسد و کمک های زنان امیدوار است که با به اشتراک گذاری فیلم زنان در این شرایط بتوانند به کمک و پشتیبانی مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند.

اگر در این مقاله تحت تأثیر چیزی قرار گرفته اید ، با شماره تلفن 0808 2000 247 با شماره تلفن ملی سو Abاستفاده خانگی تماس بگیرید. اگر نمی توانید تماس بگیرید ، به سایت www.nationaldahelpline.org.uk مراجعه کنید و فرم آنلاین را پر کنید. همچنین می توانید طیف وسیعی از پشتیبانی را از کمک و پناهندگی زنان ، که یک خط کمک 24 ساعته دارند ، پیدا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>