Met Gala 2021 و 2022: تاریخ ، موضوع و میزبانان

[ad_1]

به لطف همه گیری ، امسال فصل جوایز کمی متفاوت شده است. فرشهای قرمز پر زرق و برق ، لباس های حماسی طراح و نمایش های OTT با مراسم مجازی کم اهمیت و رویدادهای دور از اجتماع جایگزین شده اند.

یکی از رویدادهایی که هر ساله بیشتر منتظر آن هستیم رویداد Met Gala است که به طور سنتی برای اولین دوشنبه ماه مه برنامه ریزی می شود و به دلیل Covid به تعویق افتاد. آنا وینتور ، سردبیر وگ در بیانیه ای که منتشر شد نوشت: “به دلیل تصمیم اجتناب ناپذیر و مسئولانه موزه متروپولیتن برای بستن درهای آن ، درباره زمان و مراسم شب افتتاحیه ، در تاریخ تعیین شده انجام نمی شود.” دوشنبه ، 16 مارس.

Met Gala 2020 امشب برای اولین بار به صورت مجازی در حال برگزاری است

با این حال ، خبرهای خوبی به ما رسیده است: Met Gala امسال دوباره بازگشت می کند و اگرچه این رویدادی نخواهد بود که ما می شناسیم و دوست داریم ، آنا وینتور و کمیته او مطمئناً آن را ویژه می کنند. در اینجا همه چیزهایی است که ما تاکنون در مورد رویداد مورد علاقه مد می دانیم …

اول از همه ، Met Gala چیست؟

این رویداد به طور رسمی به عنوان گالری موسسه صحنه و لباس شناخته می شود و این یک جمع آوری کمک مالی اختصاص داده شده به موسسه لباس هنر موزه متروپولیتن نیویورک – که به طور رسمی مرکز لباس آنا وینتور نامگذاری شده است ، در ادای احترام به سردبیر مسئول Vogue آمریکایی ، از سال 1995 عضو هیئت مدیره موزه موزه است.

فایده ای که در سال 1948 توسط الینور لمبرت ، اعلان تبلیغات تاسیس شد ، تشویق کمک های جامعه عالی نیویورک بود.

معمولاً هر دوشنبه اول ماه مه ، رویداد 2020 به دلیل ویروس کرونا به تعویق می افتد.

Met Gala همچنین شب افتتاحیه نمایشگاه سالانه م fashionسسه لباس را نشان می دهد. موضوع این نمایشگاه لحن مناسبی را برای رویداد تعیین می کند و مدعوین باید متناسب با آن لباس بپوشند. هر کسی که هالیوود باشد در آن شرکت می کند و این حماسی ترین فرش قرمز سال است.

چه زمانی قرار است مت گالا 2021 و مت گالا 2022 برگزار شود؟

انستیتوی صحنه و لباس دو قطعه Met Gala را برای سالهای 2021 و 2022 اعلام کرده است. اوه شما ما را خراب می کنید! نمایشگاه امسال In America: A Lexicon of Fashion نام دارد و در 18 سپتامبر افتتاح می شود. بدیهی است که همه اینها به رهنمودهای دولت بستگی دارد اما یک جشن کمی کوچکتر برای 13 سپتامبر 2021 برنامه ریزی شده است. قسمت دوم ، در آمریکا: گلچین مد ، در 5 مه 2022 برگزار می شود – و هر دو نمایش تا 5 در Met برگزار می شود سپتامبر 2022

موضوعات Met Gala 2021 و Met Gala 2022 چیست؟

به گفته وگ ، این مضمون از طراحان آمریکایی و همچنین رویدادهای فرهنگی ، سیاسی و اجتماعی که در طول همه گیر اتفاق افتاده است ، تجلیل خواهد کرد. اندرو بولتون ، متصدی مسئول موسسه لباس ، به Vogue گفت: “اصلی ترین واقعیت این بود که جامعه مد آمریکا 75 سال است که از ما پشتیبانی می کند ، واقعاً از ابتدای موسسه لباس ، بنابراین من می خواستم آن را تأیید کنم و همچنین برای جشن گرفتن و تأمل در مورد مد آمریکایی. و او همچنین احساس کرد که باید مورد بازنگری قرار گیرد (نبوغ آمریکایی در سال 1998 آخرین نمایشگاه بزرگی بود که موضوع را پوشش می داد).

“من فکر می کنم که تأکید بر خلاقیت آگاهانه در طی همه گیری و جنبش های عدالت اجتماعی واقعاً تحکیم شد و من واقعاً تحت تأثیر پاسخ طراحان آمریکایی به جو اجتماعی و سیاسی ، به ویژه در مورد مسائل مربوط به بدن و روان بودن جنسیت ، و من تازه کار آنها را بسیار بسیار منعکس کننده می بینم. ”

کل ماجرا با الهام از مقاله “خانه: یک تاریخچه کوتاه از یک ایده” ساخته ویتولد ریبچینسکی ساخته شده و مرکز به خانه ای خیالی تبدیل خواهد شد که شامل مضامین مانند شادی ، عصیان ، گرما و دلتنگی است.

چه کسی میزبان Met Gala 2021 خواهد بود؟

قرار بود در مراسم سال گذشته آنا با لیدی گاگا ، الساندرو میشله ، هری استایلز و سرنا ویلیامز میزبانی کند. هنوز هیچ میزبانی اعلام نشده است و به دلیل همه گیری همه گیر ، انتظار فرش قرمز بسیار کوچکتر را داریم.

ما این صفحه را با کاهش اطلاعات با اطلاعات جدید به روز می کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>