Mirror Skin گرایش جدید K-Beauty است که باید در مورد آن بدانید

[ad_1]

کره ای ها می دانند که در مورد روند مراقبت از پوست کجاست و شما به سختی می توانید یک متخصص مشهور یا مراقبت از پوست را پیدا کنید که به ماسک ملحفه قسم نخورد ، یک چهره پرداز که می تواند بدون جوهر زندگی کند و تقریبا هر کسی که برای پوست شیشه ای تلاش نمی کند. در حالی که 2021 شاهد ایجاد انبوهی از واژه های جدید و اصطلاحات زیبایی مانند maskne ، slugging و choc choc skin بوده است ، اما در دنیای سریع و بی ثبات زیبایی ، همیشه جای یک روند جدید وجود دارد.

Enter، mirror skin: تکنیکی که به لایه بندی سرم های مرطوب کننده ، اسانس ها و تونرها احتیاج دارد و نوید پوستی آبدار ، بازتابنده و درخشان را می دهد. “با بردن سطح شیشه ای براق و براق به سطح بعدی ، هدف دستیابی به شفافیت شدید در داخل و خارج ، با درخشندگی بالا است ، به طوری که وقتی به صورت خود در آینه نگاه می کنید ، بازتاب خود را از پوست خود را ، “توضیح می دهد متخصص پوست و طب سوزنی مشهور و متخصص سلامتی TCM ، آدا اووی ، که همه را از لیدی گاگا تا رونی مارا به عنوان مشتری حساب می کند.

راهنمای تخصصی شما برای برنامه 10 مرحله ای مراقبت از پوست کره ای که همه از آن لذت می برند

بنابراین چگونه می توانیم در خانه به آینه پوست دست پیدا کنیم؟ در اینجا ، آدا نکات مهم خود را برای به دست آوردن آخرین ظاهر K-Beauty به اشتراک می گذارد …

بافت های نازک ، لایه های بیشتر
با ایجاد لایه های هیدراتاسیون با سرم های غنی از هیدرانت شروع کنید.

از تنظیم صدا صرف نظر نکنید
اولین آبرسانی درست پس از پاکسازی آغاز می شود ، تونرهای مدرن به اشکال مختلف مانند اسانس ، لوسیون بین ژل آب تا بافت نرم شیر ارائه می شوند.

این مرطوب کننده 10 پوندی «کرم حافظه» وسواس جدید K-Beauty TikTok است زیرا پوست را به طور جدی * چاق می کند

امولسیون را امتحان کنید
استفاده از امولسیون قبل از اینکه مرطوب کننده ما قرن هاست در زیبایی آسیا استفاده می شود. فرمولاسیون آن معمولاً غنی از هیدرانت است اما همچنین شامل لیپیدهای سبک برای آب بندی مولکول های آب در زیر پوست است. این کار تقریباً شبیه حباب های آب خوش فرم است که از درون پوست را پشتیبانی می کند ، باعث می شود آنها پرش و پر شوند ، و باعث می شود نور برای شفافیت مطلوب عبور کند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در منطقه بندی و مرطوب کننده لایه بندی آزمایش کنید
آخرین مرحله از برنامه روزمره ما این است که پوست را با یک فرمول با یک هیدرانت غنی مهر و موم کنید تا به عنوان یک آهنربا آب برای جذب آب بدن عمل کند. سعی کنید در مناطقی که خشک تر هستند و یا تمایل به جذب نور بیشتر دارند ، مرطوب کننده را لایه لایه کنید. من توصیه می کنم از کرم ژل آب در اطراف گونه ها استفاده کنید و سپس یک کرم شیر سبک در ناحیه استفاده کنید.

لایه برداری
یک لایه برداری برای دستیابی به پوست آینه ضروری است ، از بین بردن مناطق ناهموار برای نفوذ و انعکاس نور. لایه برداری هفتگی / لایه برداری ملایم روزانه م isثرتر از نفوذ زیاد اسید است که می تواند باعث ایجاد حساسیت و افزایش قرمزی شود.

این مارک تجاری حماسی K-Beauty که به تازگی در انگلستان راه اندازی شده و علاقه مندان به زیبایی ذهن خود را از دست می دهند

هیدراتاسیون بسته
زیبایی آسیایی دوست دارد ماسک ها را “بسته” بخواند که به “بسته بندی ، فشار دادن و مهر و موم کردن پوست با غلظت مواد مفید” اشاره دارد ، این برای ایجاد پوست آینه ای ضروری است. بعضی از آنها را می توان روزانه به عنوان بسته های شبانه یا هفتگی به عنوان درمان استفاده کرد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

احساس تنبلی می کنید؟ آدا چنان مشتاق کمک به مشتریان خود برای دستیابی به پوست آینه است ، به طوری که دستگاه جدیدی برای مراقبت از پوست که به ایجاد پوست آینه بسادگی اختصاص داده شده است ، راه اندازی کرده است. Micro Alpha-Glow System از برند وی ، 001 Skincare ، نوید پوستی پرپشت ، براق و آینه از درون می دهد.

آدا توضیح می دهد: “مانند یک نوشیدنی آب برای چهره ما ، این طراحی چند منظوره با استفاده از فناوری اتمیزه کردن ، سرم صورت را به ذرات میکرومتر تبدیل می کند و باعث افزایش تحویل و اثر بخشی مواد فعال آن می شود.” “وعده درخشش طبیعی ، چاق و چرک طبیعی و شفاف از درون ، HF-Dermal Microniser با تسریع در جذب اکسیر به لایه های عمیق رنگ پوست ، برای مقابله با کمبود آب ، چین و چروک ، رنگدانه و التهاب ، هیدراتاسیون را به پوست شما تزریق می کند.”

نبوغ

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>