Morrisons راه اندازی طرح شنی ارائه محصولات دوره رایگان

[ad_1]

ما می دانیم که فقر دوره ای یک مسئله اساسی در سطح جهانی است ، اما ممکن است اغلب این احساس وجود داشته باشد که افرادی که قدرت انجام یک تغییر آسان در این مسئله را دارند ، سکوت عقب نشینی می کنند. به همین دلیل است که همه از Morrisons بخاطر ابتکار جدید Ask for Sandy که هدف آن کمک به مشکل است ، تمجید می کنند.

در فروشگاه های منتخب (در حال حاضر این طرح در سراسر کشور اجرا نمی شود) ، مشتریان درگیر می توانند به میز جلو مراجعه کنند و “Sandy را بخواهند” ، که یک کد مجزا برای درخواست محصولات دوره رایگان است. سپس بسته ای از طرف Sandy به مشتری داده می شود.

8 روش برای نشان دادن اطلاعات مالی در مورد فقر دوره

دقیقاً مانند Ask for Ani ، دولت از کدی برای جلب حمایت با خشونت خانگی پشتیبانی می کند ، کد هوشمند درخواست کمک را آسان می کند. برای کسانی که آن را تجربه می کنند ، فقر دوره ای می تواند احساس شرمندگی عمیقی داشته باشد ، زیرا این احساس در مورد آناتومی زن و پول به طور جداگانه ریشه دوانده است ، چه رسد به هم.

این طرح پس از آنکه در رسانه های اجتماعی چرخید ، شناخته شد ، زیرا کسی از علامت “Ask for Sandy” عکس گرفت که روی آن نوشته شده است:

در این متن آمده است: “لطفا احساس خجالتی نکنید. اگر به نیازهای بهداشتی نیاز دارید و یا در تلاش هستید. به کیوسک خدمات مشتری بروید … و بسته ای را بخواهید که SANDY برای شما گذاشته است.”

“هیچ س questionsالی در اختیار شما قرار نمی گیرد و یک پاکت محرمانه رایگان با آنچه نیاز دارید به شما تعلق می گیرد.

“# فقر_پایان دوره # کمک به_خوب”.

این نامه سرگشاده به زنان جوان در مورد فقر دوره کاملا شما را شوکه خواهد کرد

جنبه “بدون س askedال” این طرح به افرادی که ممکن است برایشان دشوار باشد دلیل خود را در مورد نیاز به دسترسی به محصولات رایگان را به اشتراک بگذارند نیز کمک خواهد کرد.

در شبکه های اجتماعی با ستایش از سوپرمارکت های رایج ، خواستار اجرای این طرح در همه فروشگاه ها شده است. در حال حاضر هیچ تأییدی در این مورد وجود ندارد.

یک نفر نوشت: “فروشگاه های بیشتری باید این کار را انجام دهند” ، در حالی که دیگری گفت: “چقدر شگفت آور است” هنگام به اشتراک گذاشتن تصویر ویروسی.

ما هنوز از دیدن پایان فقر دوره ای جهشی فاصله داریم ، اما این یک گام در مسیر درست است که با استقبال خوب نشان می دهد که تغییر لازم است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>