M&S x Ghost Just 19 لباس تابستانی زیبا را به بازار عرضه کرد

[ad_1]

اگر ورود خوشامدگویی – البته بسیار دیرهنگام – از برخی خورشیدهای تابستانی شما را از این واقعیت آگاه کرده است که کمد لباس بعد از همه گیری شما در بخش لباس تابستانی خود چند شکاف دارد ، خبر جدیدترین افت مارکس و اسپنسر در همکاری با برچسب مورد علاقه مد شبح بدون شک موسیقی برای گوش شما خواهد بود.

این مجموعه ر dreamیایی که در فصول اخیر مجموعه ای بسیار مورد انتظار بوده است ، برای یک جذابیت هنری غریبه نیست. ارائه چاپهای بی پایان که در تمام شبحهای ترجیحی خریدارانشان پراکنده شده است – فکر کنید بین شناور ، پیچیده ، مینی های خنک شده و آستینهای پف دار زیادی وجود دارد – اینها لباسهایی هستند که نه تنها در حال حاضر بیانیه می دهند بلکه بسیار مهم هستند و آزمایش می کنند.


با استفاده از زیبایی ظاهری الهام گرفته از روح ، و تزریق لهجه های تازه معاصر ، لباس های این ویرایش 19 پارچه که فقط برای M&S طراحی شده اند ، با جزئیات دلچسب تکه ای ، یقه های مد و اتمام پیچیده ، اطمینان می یابند که در چندین لیست خواسته قرار می گیرند این تابستان


مدی ایوانز ، رئیس خرید لباس زنانه ، توضیح داد: “ما موارد مورد علاقه خود را باز می گردانیم” ، از جمله لکه های پولکا و گل های تیز و معرفی طرح های جدید بازی ، شامل توت فرنگی ، گیلاس و صدف های دریایی ؛ مواردی که معمولاً با تابستان انگلیس مرتبط هستند.

“این همکاری از زمان راه اندازی محبوبیت فوق العاده ای در بین مشتریان داشته و همچنان سبک های تابستانی بالایی را ارائه می دهد که می توانند لباس پوشیده و یا رو به پایین داشته باشند و در طول فصل و فراتر از آن منتقل شوند.”

40 لباس تابستانی که اکنون با رفع محدودیت های قفل کردن ، در سراسر خوراک اینستاگرام شما وجود خواهد داشت

این مجموعه همچنین بازگشت مورد انتظار M&S x Ghost Mini-Me را نشان می دهد ، با پنج سبک لباس کودکان در کنار مجموعه اصلی که برای تکمیل یکدیگر طراحی شده اند ، افت می کند.


امروز با رها کردن به صورت آنلاین و در فروشگاه های منتخب ، این مجموعه در اندازه های 6-20 موجود است و از 59 تا 89 پوند قیمت دارد. برای دیدن (و خرید!) مجموعه کامل لباس زنانه به پایین اسکرول کنید …

برای کسب اطلاعات بیشتر از Charlie Teather ، سردبیر مد Glamour UK ، وی را در اینستاگرامcharlieteather دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>