Mulberry نسخه های مینیاتوری از نمادین ترین کیف های دستی خود را راه اندازی می کند

[ad_1]

با مهمانی های IRL که کارتها ندارند و اجتماعات بزرگنمایی * که کمی * خسته می شوند ، چگونه می توان سالگرد قفل شدن را جشن گرفت؟ خوب ، مانند تمام بهترین روزهای تولد ، قطعاً جشن ها باید بیش از فقط یک روز طول بکشد.

مولبری ، یکی از طولانی ترین مارک های لوکس مد تاسیس انگلیس ، امسال یک تولد مهم دارد. این برچسب در سال 1971 توسط راجر ساول راه اندازی شد و در حال تبدیل شدن به 50 سال است و آنها مفهوم هفته تولد / ماه تولد را در کل سال 2021 با یک سال اتفاقات پیش رو گسترش می دهند.

برای شروع؟ جشن ها با Mulberry Editions آغاز می شود. یک مجموعه جدید جذاب که شامل برخی از شاخص ترین سبک های مولبری است (فکر کنید Roxanne … الکسا …) همه در اندازه های مینیاتور قابل جمع آوری مجدد تصور شده اند و همه تازه وارد سایت آنها شده اند.

نسخه های آیکون را کشف کنید

با ادامه وسواس مد درباره همه موارد Noughties ، کیف های شیک Bayswater و Roxanne سگک دار (که در سال 2003 و 2004 راه اندازی شد) کاملاً به موقع ظاهر می شوند تا در صحنه ظاهر شوند. در حالی که الکسا – که در سال 2020 مجدداً در پاسخ به تقاضای مشتری راه اندازی شد – در نمایشگاه گذشته گذشته Bags: Inside Out در موزه ویکتوریا و آلبرت ظاهر شد و از آن به عنوان کیسه ای به نام It تعریف شده است. ما مخالف نیستیم

17 بهترین کیف متقاطع از طراحان مورد علاقه ما برای اجازه شما بدون دست

کیف Iris مدرن و کیف امبرلی نیز به یک مینیاتور کوچک شده و همه کیف ها دارای سایه های رنگی بلوک برجسته یا یک بررسی بایگانی عجیب و غریب هستند. به عنوان بخشی از مجموعه ، یک روش کاملاً جدید صورتی داغ ‘Mulberry Pink’ نیز راه اندازی شده است که همگی از چرم پایدار Mulberry ساخته شده و مسئولیت آن از چرم سازی های معتبر معتبر تهیه شده است.

مشارکت های مشترک و جنبه های میراث هنوز در مرکز توجه قرار نگرفته اند – در کنار تمرکز نام تجاری بر پایداری – و مولبری جشن 50 امین جشن خود را با یک سری افت نسخه محدود در بقیه سال ادامه خواهد داد. این یک روش واقعاً مدرن برای حداکثر استفاده از یک تولد مهم است. نسخه های Mini Icon در سایت mulberry.com در دسترس هستند. برای ویرایش بهترین چمدان ها برای افزودن به مجموعه خود پیمایش کنید.

نسخه های آیکون را کشف کنید

از Bottega Veneta گرفته تا Loewe و Dior ، این بهترین کیف دستی های طراح برای سرمایه گذاری در فصل جدید هستند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>