Munroe Berdordor در Khloe Kardasian ، به شدت می آیند رقص و فعالیت

[ad_1]

مونرو برگدورف نیرویی است که باید حساب شود. این خانم 33 ساله که سالهاست برای صداهای حاشیه ای تبلیغات می کند ، یکی از مترقی ترین فعالان انگلیس است ، دقیقاً به همین دلیل است که اخیراً به دلیل تلاش های باورنکردنی او را به عنوان یکی از زنان سال GLAMOUR معرفی کردیم.

مونرو برگدورف: “من به عنوان یک فرد رنگین پوست ، یک فرد ترانس ، یک فرد کوئر و یک زن ، تمام زندگی ام در یک محیط خصمانه گشت زدم”

وی همچنین یک تغییر دهنده سازمان زنان سازمان ملل متحد در انگلستان است و در هیئت تنوع و شمول L’Oréal پاریس عضویت دارد و تلاش می کند تا اطمینان حاصل کند که صدای سیاه ، ترانس و صدای کویر نمایندگی دارد.

مونرو از طریق فعالیت خود به یکی از قدرتمندترین صداها تبدیل شده است که به طور مداوم در برابر تنوع ، فمینیسم ، جامعه کوئر و نمایشی جنسیتی ایستاده است ، به همین دلیل ما برای آخرین مصاحبه او در پادکست Make It Reign جوش اسمیت به طور جدی اینجا هستیم.

این فعال با صراحت در مورد روابطش با شبکه های اجتماعی ، جنجال روتوش خلوع کارداشیان و امیدهایش برای حضور در Strictly Come Dancing صحبت می کند.

GLAMOUR’s Charity Gamechanger Black Minds Matter UK و Gamechanging Influencer Munroe Bergdorf می خواهند گفتگو در مورد سلامت روان Black را آغاز کنند

مونرو در مورد مذاکره مجدد روابط خود با رسانه های اجتماعی و ترک توئیتر

“من برای خودم حد و مرزی قائل نبودم و کارهایی را انجام می دادم که احساس می کردم باید انجام دهم ، مانند داشتن حساب توییتر. من افراد زیادی در حساب توییتر خود داشتم ، اما این دلیل نمی شود که یک پلتفرم به شما آسیب برساند و من فقط احساس نمی کردم که محافظتی در توییتر وجود دارد تا خودم را در معرض آسیب های بی وقفه قرار دهم … شما می توانید فقط به همه اجازه دسترسی به شما را بدهید و فکر کنید که خوب خواهید بود ، مخصوصاً وقتی در موقعیتی هستم که آسیب رساندن به من بسیار آسان است. اگر می خواستید پیامی برای من بفرستید که به من آسیب برساند ، پس از آن به من رسید. “

Munroe در مورد بحث در مورد روتوش کردن Khloe Kardashian

وی افزود: “مردم باید درباره چگونگی صحبت درباره دیگران صحبت و گفتگو كنند. من فکر می کنم که ما در شبکه های اجتماعی بسیار بی حس شده ایم و احساس همدردی نکرده ایم و چیزهای زیادی در مورد Khloe Kardashian و آن تصویر فیلتر نشده از بدن او که منتشر شده و همه به دنبال او هستند ، دیده ام. اگر می خواهید به سراغ مفهوم فیلتر بروید ، پس به سراغ شرکت های سازنده فیلتر بروید ، سراغ مفهوم فیلتر بروید. به دنبال شخصی که بدیهی است ضربه روحی را تجربه کرده تا جایی که احساس کنند نیاز به انجام این کار دارند نروید. فقط آن شخص را اذیت نکنید. ما به جایی رسیده ایم که به منبع فکر نمی کنیم ، به علائم می اندیشیم و سپس علامت را سرزنش می کنیم ، اما به دنبال منبع نیستیم.

Khloe Kardashian پاسخی قدرتمند به عکس ویروسی او به اشتراک گذاشته است – و اینترنت نظرات مختلفی دارد

“این غیرانسانی است ، ضد زنانه است ، ضد انسانی است که کسی را تنزل دهید تا جایی که احساس کند تنها راهی که می تواند وجود داشته باشد این است که نسخه کاملی از خود را جلو بکشد و من قصد ندارم کسی را مجازات کنم زیرا احساس می کنند که باید از فیلتر استفاده کنند یا احساس می کنند باید دوباره شارژ شوند.

“همه ناامن هستند. ما به تازگی در دنیایی زندگی می کنیم که این مکالمه ها را انجام می دهیم. اما اگر 30 ساله باشید و از 10 سال گذشته در رسانه ها گشت و گذار می کنید ، می دانید که چگونه بریتنی اسپیرز تحت درمان قرار گرفت ، چطور پاریس هیلتون معالجه شد ، چگونه با لیندزی لوهان رفتار شد ، مانند زن ستیزی در برابر گرما و اکنون ما از مردم به دلیل آسیب دیدگی آنها انتقاد می کنیم ، زیرا آنها احساس می کنند باید یک فیلتر بگذارند مانند آرامش … “با مجازات انتخاب زن برای ارائه بدن خود به هر شکلی که بخواهیم ، زنان را آزاد می کنیم ، اما این آزادی نیست زیرا ما آن زن را از انجام هر کاری که می خواهد با بدن خود متوقف می کنیم.”

“من واقعاً احساس می کنم اگر مردم به دنبال دولتها ، مشاغل فاسد ، شرکتها و سیستمهایی مانند کارداشیانز یا فرد هفته که برای تخریب کار می کنند ، بروند ، بنابراین ما از مرزهای برابری فاصله خواهیم گرفت.”

مونرو در برنامه “پنج ساله” خود برای حضور در رقص کاملاً بیا حضور دارد

“کاملاً تنها تنها یک نفر است ، من تمایل به انجام آن را دارم اما چند سال خوب است. من می خواهم ابتدا همه کارهایی را که می خواهم به دست آورم انجام دهم و سپس می توانم نمایش های بازی را شروع کنم. من یک باکره هستم بنابراین یک برنامه پنج ساله دارم. (نمایندگی) واقعاً مهم است اما به نوعی احساس می کنم وقتی عضوی از یک نمایش بازی یا برنامه تلویزیونی واقعیت باشید ، عموم مردم شروع به شکل دادن به روایت شما می کنند به گونه ای که شکل گیری برای شما بسیار دشوارتر است. من لزوماً هنوز نمی خواهم از این طریق به مالکیت عمومی تبدیل شوم. من ترجیح می دهم بیش از آنکه در یک نمایش بازی حضور داشته باشم ، جایی که مردم به معنای واقعی کلمه به من رای می دهند ، به کار خود در زمینه شرایطم بپردازم و آنچه را که می خواهم مطرح کنم ، ارائه دهم. “

Munroe در رابطه جنسی و برچسب ها

“من فکر می کردم که من باید واقعاً رابطه جنسی خود را به عنوان همه جنسیتی یا دوجنسیتی یا همجنسگرایی تعریف کنم و این برای من واقعاً محدود کننده است. در نهایت در واقع کار هیچ کس دیگری نیست. من کسانی را که دوست دارم دوست دارم و به نظرم همه افراد جذاب هستند. اگر آن موقع با تو می خوابم ، می دانی ، اما در غیر این صورت هیچ ربطی به تو ندارد! “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>