Mushroom Mullet Mrend Trend مورد علاقه مایلی سایرس و پرنسس دیانا

[ad_1]

مایلی سایرس به تنهایی کفال را باز می گرداند. در ماه مه ، وقتی مایلی در شنبه شب زنده با نگاهی مدرن به روند موهای کفپوش ، حاشیه ای شکننده ، لایه های نمایشی و کناره های پشمالو ظاهر شد ، اینترنت به فروپاشی ملایم تبدیل شد.

و حالا مایلی این سبک را به سطوح کاملاً جدید تر منتقل کرده است ، از تکه تکه های قارچ شاهزاده خانم دیانا در دهه 1980. ما فقط با این واقعیت وسواس داریم که پرنسس دی ممکن است موی سر مایلی باشد.

مایلی به تازگی در یک ست لباس زیر زنانه کاملا قرمز که در مدل لباس های جدید قرمز خود ظاهر شده است ، موج های بلوندش را در کناره های کوتاه با بافت و بدن زیادی در بالای سرش قرار داده است. این سبک دقیقاً * شبیه کفپوش دهه 80 است که دیانا در روزهای خارج از خدمت و سبک کار خود انتخاب کرد.

همه ما وقتی از محاصره خارج می شویم “باب مدرن دیانا” را دریافت خواهیم کرد

بنابراین ، آیا کفال قارچ می تواند برای تابستان برگردد؟ اگر روندهای اخیر مو وجود دارد ، همه پاسخ ها به بله اشاره می کنند. شولت ، که تلاقی بین یک کف پوش دهه 90 و یک کفپوش دهه 80 است ، اخیراً محبوبیت زیادی پیدا کرده است ، همانطور که گروه موسیقی پسر به همان اندازه عصیانگر و گرگ برش نگرش سنگین. در واقع ، همه ما برای تصور مجدد مدرن مدل موهای قدیمی زندگی می کنیم.“این مدل مو به” لیدی دی “معروف شد ، این بیانیه جسورانه ای بود که در آن زمان توسط مدل ها و نوازندگان تکان می خورد ، بنابراین دیدن کسی مانند ایستاده دیانا – سلطنتی آینده – پوشیدن این سبک طراوت بخش بود و نشانه ای از تغییر زمان است ، “توضیح می دهد پل ویندل ، صاحب سالن در Windle London.

وی ادامه داد: “این به” قلم مو “نیز معروف بود ؛ طولانی تر در عقب ، کوتاه تر در جلو و پهلوها.” “به طور طبیعی ، موها به سمت صورت می روند که می تواند سنگین به نظر برسد ، و صورت را به سمت پایین می کشد – این مدل برعکس عمل می کند ، استخوان های گونه ، شکل صورت ، خط فک و چشم را نشان می دهد. این برش به معنای واقعی کلمه صورت شما را منحنی می کند “

موهای چسبان جالبترین حاشیه قاب صورت در تابستان است و این * دقیقاً * همان چیزی است که از آرایشگر خود بخواهید


کفال مدرن قارچ دارد گرچه از گرایش معاصر در سبک دهه 80 برخوردار شده است. پاول می گوید: “در آن زمان بسیار آراسته ، دقیق و خشک بود ، اما ظاهر مایلی بسیار شل تر ، طبیعی و نامرتب است.” برای الگوبرداری از این ظاهر ، با بافت طبیعی خود مو کار کنید و بگذارید موهایتان خشک شود – از اینکه کاملاً از خشک شدن با حرارت خودداری کنید – پس از استفاده از برخی از محصولات خاص یک ظاهر طراحی شده ، موها را هنگام خیس شدن اضافه کنید.

پل اضافه می کند: “این برش به خوبی رشد می کند ، به این معنی که نگهداری آن بسیار کم است و فقط به برشهای مرتب و منظم نیاز دارد تا جلوی و پهلوها بیش از حد سنگین نشوند.”

کدام طول مو مناسب فرم صورت من است؟ با توجه به موارد مثبت ، چگونه ساختار استخوان خود را به حداکثر برسانیم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>