Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer Shade Extensions Review

[ad_1]

به نظر می رسد که این افزودنی سایه Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer درست در زمان مناسب آمده است. آن زمان از سال است که ما بیرون می رویم ، آرایش می کنیم اما به هیچ وجه عجله نداریم که به پایه های cakie برگردیم که بعضی از ما روزانه عادت داشتیم. پس از ماهها قفل کردن ، اجازه دادن به نفس کشیدن پوستتان یک امتیاز است و بسیاری از ما این بار پیدا کرده ایم که عاشق طبیعی ترین خودمان شویم.

هرچند که جهان شروع به عقب نشینی می کند ، این حرفی نیست که ما نمی توانیم بیرون بیاییم و بهترین خود را ارائه دهیم … این همان جایی است که یک مرطوب کننده خوب رنگی وارد می شود.

5 تست زن: بنیاد جدید مات نرم و نرم مخملی NARS برای دیدن چگونگی انعطاف پذیری آن در نرم افزاری مات نرم

Nars به ​​تازگی پسوند سایه ای گسترده تری را برای مرطوب کننده نمادین Pure Radiant Tented موجود در Space NK راه اندازی کرده است. مرطوب کننده رنگی بدون روغن در حال حاضر در 16 سایه برای انواع پوست موجود است ، با فرمولی ساخته شده است که قابل ساخت ، غنی از آنتی اکسیدان است و همراه با موادی مانند کوپارای پلینزی فرانسه برای هیدراته شدن و حالت دهی ، برای ظاهر نرم و نرم چهره نرم و ویتامین C برای روشن شدن پوست. این ماده همچنین با SPF 30 / PA +++ تزریق می شود ، و این باعث می شود که افزودنی مناسبی برای همه تجمع در فضای باز باشد ، جایی که افراد بیشتری می توانند مانند بهترین افراد خود احساس درخشندگی کنند ، در حالی که محافظت می شوند.

به طور واقعی GLAMOR ، ما پنج نفر را جمع کرده ایم تا سایه های جدید را امتحان کنند و در اینجا افکار ما وجود دارد.

محصول:


الان بخرش

بررسی ها:

شی مامونا ، دستیار زیبایی و سرگرمی GLAMOUR
سایه:
هاوانا


من و مرطوب کننده رنگی رابطه ای عاشقانه از نفرت داریم. این ایده عالی است ، چیزی کاملاً سبک ، سبک ، ضد خاکستر و مرطوب کننده است ، بنابراین معمولاً من فروخته می شوم. با این حال ، آنچه معمولاً اتفاق می افتد این است که من اغلب با پوشش بسیار کمی روبرو می شوم ، و پوست من کوچکترین احساس مرطوب یا محافظت نمی کند. برای کسی که می خواهد بدون آرایش آرایش کند ، این فقط یک مرحله غیرضروری است. بنابراین پیگیری من برای مرطوب کننده ایده آل رنگی طولانی و دشوار بوده است. چند مورد بوده است که من از آنها لذت برده ام ، اما هیچ چیز را نمی توانم به طور روزمره متعهد شوم. بنابراین امیدوارم که این کار بزرگی انجام دهد.

صادقانه می گویم ، اگرچه بافت سبک است ، اما در هنگام استفاده ، این محصول در واقع آن چنان که تصور می کردم محض نیست. این پوشش به نور متوسط ​​تا متوسط ​​می دهد ، اما قابل ساخت است ، که برای افرادی که در اطراف چیزهایی مانند رنگدانه های پوست کار می کنند ایده آل است ، اما به هر حال کیکی نیست. این یک جایگزین ملایم برای فونداسیون است و داشتن SPF 30 باعث می شود همه چیز خیلی بهتر شود. وقتی برای اولین بار آن را با یک برس آرایشی روی گونه هایم قرار دادم ، برای چهره من خیلی سبک به نظر می رسید ، اما بعد از کمی مخلوط شدن ، کاملاً شبیه پوست خودم شد. شما دوباره آن را NARS انجام داده اید! وقتی آنها گفتند “پوست شما اما بهتر” آنها بازی نمی کردند.

امتیاز: 10/10

اِل ترنر ، معاون ویرایشگر زیبایی GLAMOUR
سایه:
نوریچ


من عاشق مرطوب کننده رنگی NARS هستم. برای من ، این بهترین پایه برای آرایش بدون آرایش است. این پوشش به اندازه کافی برای پنهان کردن قرمزی و ایجاد چهره ای زیبا و متعادل و یکدست ایجاد می کند ، اما به شما اجازه می دهد به اندازه کافی پایه و پوست ، پوست و کک و مک به اندازه کافی برای پوست عالی ظاهر شود. این لکه ها را پوشش نمی دهد (این همان چیزی است که برای کانسیلر استفاده می شود) اما به لطف فرمول غیر روغنی و غیر لغزنده ثابت باقی خواهد ماند و از پاداش اضافی SPF اضافی نیز برخوردار است (گرچه هنوز هم دوست دارم از SPF جداگانه صورت استفاده کنم تا اطمینان حاصل شود که صورت من سخاوتمندانه پوشش داده شده است).

در مورد سایه ها ، NARS با ارائه 6 مورد از پرفروش ترین ها و افزودن 10 مورد جدید برای افزایش سایه های رنگی پوست ، رنگ جدیدی را ارائه داده و فضای خالی را پر کرده است. من همیشه در زمستان فنلاند می پوشیدم و تابستان به گرونلند می رفتم. من یک ته رنگ خنثی دارم ، بنابراین هر دو همیشه برای من کار کرده اند ، اما از آنجایی که فنلاند زیر رنگ زرد دارد و گرونلند هلو بیشتر است ، آنها کمی جهش دارند.

در حال حاضر ، هرکدام از آنها همتای جدیدی دارند بنابراین می توانید با گرم و خنک شدن رنگ پوست در طول سال به همان خانواده سایه دار بمانید. Gotland مخصوص پوست روشن با ته رنگ هلو است (که آن را به عنوان گزینه ای مناسب برای زمستان برای Groenland تبدیل می کند) و Norwich مخصوص پوست روشن با ته رنگ زرد است (که باعث می شود از فنلاند یک مرحله بدون درز باشد). من نورویچ را امتحان کردم ، که با توجه به اینکه پوست من در حال حاضر از ویتامین D محروم است ، یک انتخاب جسورانه بود. برای رنگ پوست فعلی من کمی گرم است ، اما از آنجا که فرمول زیبا به زیبایی با پوست ترکیب می شود ، نمی توانید تشخیص دهید. به نظر می رسد که بالاخره در باغ میخانه برخی اشعه ها را گرفته ام – و من با آن بسیار سرگرم هستم.

امتیاز: 10/10

باندی مانزینی ، مدیر مشارکت های GLAMOUR
سایه:
گرنزی


در حالی که من همیشه در مورد بنیاد NARS همیشه یک حامی سرسخت و علاقه مند واقعی بوده ام ، اما مرطوب کننده جدید رنگی برای من اولین بار در آن عرصه ای است که NARS به آن توجه دارد.

نویدبخش بسیاری در یک لوله کوچک است: ویتامین C ، کرم ضد آفتاب با طیف گسترده و پوشش قابل ساخت بدون روغن. تا کنون خیلی خوب. وقتی که به محدوده سایه رسید ، خودم را ناامید کردم. فقط با انتخاب 2 سایه تیره ، احساس می کردم گزینه های من بسیار محدود هستند. تیره تر از دو سایه دارای ته رنگ قرمز بود که پوست من به آن احتیاج دارد ، اگرچه خیلی تیره بود ، بنابراین من با ته رنگ خنثی به دنبال گرنزی رفتم زیرا سایه به رنگ پوست من نزدیکتر بود.

از نظر کاربرد سازگاری دوست داشتنی و سبک و غیر چربی و بسیار ساختنی است که همیشه یک امتیاز مثبت است. این محصول به اندازه کافی پوست من را پوشانده بود اما من به سختی دلم برای داشتن فقط یک مشت اضافی که مربوط به ته رنگ است ، از دست دادم.

من فکر می کنم این محصول برای استفاده روزمره در منزل خوب است و خاصیت SPF ، ویتامین C و آبرسانی است. من دوست دارم چند گزینه سایه تیره دیگر با گزینه های زیر و باریک تر ببینم – من امیدوارم که آنها دامنه را گسترش دهند.

امتیاز: 10/10

سوفی ویلمور ، دستیار روابط عمومی
سایه:
میکونوس


من سعی می کنم حداقل تا ژوئن به پوست خود فرصت جنگ دهم ، بنابراین یک مرطوب کننده رنگی جدید به نظر می رسد مانند یک محصول بی عیب و نقص مناسب برای ایجاد فاصله بین زندگی در خانه و بازگشت به بیرون است. من قبلاً به سختی برای یک نفر افتاده ام ، بنابراین آماده شدم که بدون ضربان قلب باشم. اکنون ، فکر می کنم به راحتی می توان گفت یکی را پیدا نکرده ام.

ترکیبی از مراقبت از پوست و آرایش ، این یک لایه اضافی از مراقبت از پوست است که باعث حفظ رطوبت بدن و محافظت در برابر آفتاب با SPF30 می شود. طبق لیست مواد تشکیل دهنده ، فواید طولانی مدت نیز وجود دارد – ویتامین C با گذشت زمان لکه های تیره و رنگدانه ها را محو کرده و حتی رنگ پوست را نیز از بین می برد. من به طور کلی سعی می کنم از محصولات حاوی روغن اجتناب کنم ، بنابراین جایزه به این دلیل است که فاقد آن است.

این باعث می شود لیفت لیفت مورد نیاز پوست من در حال حاضر – درخشش ، یکنواختی و پایان سالم باشد. کمی طول می کشد – با پوشش ساختنی ، هر گونه نقصی پوشانده شد ، گرچه مجبور شدم زیر چشم خود را پنهان کنم (چه خواب است؟). من با یک برس برای پایان بدون درز استفاده کردم ، اما شما می توانید با انگشتان ذوب شوید تا رنگ طبیعی داشته باشید. من عاشق این هستم که هنوز مانند پوست من احساس می شود ، اما افزایش یافته است. شاید من تبدیل شده ام.

امتیاز: 10/10

روزانا مک لاولین ، مدیر ارشد تبلیغات GLAMOUR
سایه:
گرینلند


من همیشه NARS را دوست داشتم و این محصول قطعاً مرا به دنیای مرطوب کننده های رنگی تبدیل کرده است! من به طور معمول کمی بیشتر پوشش را ترجیح می دهم اما پس از یک سال بدون آرایش و خیره شدن به خود در Zoom ، مرطوب کننده رنگی رنگی NARS بهترین حالت “بدون آرایش ، آرایش” است تا خودم را دوباره به زندگی واقعی برسانم!

نام “تابش خالص” ناامیدکننده نیست زیرا در هنگام تابستان با یک جایزه اضافی از SPF 30 درخشش شبنمی کاملی را به جا می گذارد ، به علاوه فرمول سبک وزن به معنای کمی پیشرفت است! این قطعاً گزینه عالی هر روزه برای من است و من آن را مستقیماً به کیف آرایش خود اضافه خواهم کرد و دوستانم را به همین کار تشویق می کنم!

امتیاز: 10/10

الان بخرش

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستیار زیبایی و ویژگی های Glamour UK Shei Mamona ، وی را در Instagramsheimamona دنبال کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>