Netflix باور کنید آدم ربایی داستان واقعی لیزا مک وی

[ad_1]

هشدار: هشدار اسپویلرها

به دنبال رفع مشکل Netflix بعدی خود هستید؟ جمعیت را دنبال کنید و تماشا کنید باور کن: آدم ربایی لیزا مک وی، درام جنایی واقعی که به معنای واقعی کلمه همه الان از آن صحبت می کنند.

اگر هنوز فیلمی که همه درباره آن صحبت می کنند را تماشا نمی کنید ، فیلم Lifetime 2018 براساس یک داستان واقعی ساخته شده است – و در واقع اخیراً نیز اخیر است.

مراکز داستان واقعی در اطراف لیزا مک وی ساکن فلوریدا ، دختری 17 ساله است که در سال 1984 توسط قاتل زنجیره ای ، بابی جو لانگ ربوده شد. وی در طی یک دوره وحشتناک 26 ساعته مورد تجاوز و ضربه قرار گرفت تا اینکه از روانشناسی معکوس و برخی کارهای هوشمندانه کارآگاهانه برای رهایی از این مصیبت استفاده کرد. هنگامی که آزاد شد و پس از ورود به خانه ، به جای اینکه از او حمایت شود ، مورد بازجویی قرار گرفت و داستان او با شک و تردید روبرو شد.

این فیلم ها مستند به چگونگی گوش دادن یک کارآگاه به پرونده وی است ، و تشخیص می دهد که این قاتل معروف بدنام است که او را ربوده است. بنابراین چقدر درست است و شخصیت ها اکنون کجا هستند؟ در اینجا ، ما داستان واقعی موجود در مورد آخرین فیلم پرفروش Netflix را مرور می کنیم …

داستان واقعی چیست و چه مقدار از آن در فیلم به تصویر کشیده شده است؟

باور کن: آدم ربایی لیزا مک وی کاملاً مبتنی بر وقایع واقعی است و لیزا در واقع فیلم را تأیید کرد و در اولین اکران فیلم در سال 2018 در یک اکران ویژه شرکت کرد.

بنابراین چه اتفاقی برای لیزا افتاده است؟ در سال 1984 ، یک لیزا 17 ساله توسط بابی جو لانگ دوچرخه سواری کرده و در فلوریدا ربوده شد و وی 26 ساعت مورد تجاوز جنسی قرار گرفت و وی را مورد تجاوز قرار داد تا اینکه موفق به فرار شود.

به گفته خود لیزا ، او ساعاتی قبل از آدم ربایی واقعاً قصد داشت در نتیجه سالها سو abuse استفاده جنسی توسط دوست پسر مادربزرگ خودکشی کند. وی گفت: آزمایش وحشتناک آدم ربایی وی را برای زنده ماندن مصمم کرد.

“من از نظر مرگ می ترسیدم که او قصد دارد مرا بکشد. در اینجا من به کشتن خودم فکر می کردم و حالا می خواستم برای زندگی ام بجنگم. وقتی او مرا رها کرد و سوار ماشین شد ، چشم بند را برداشتم و این درخت بلوط شگفت انگیز را دیدم. من قبلا می خواستم بمیرم و حالا می خواستم زندگی کنم ، شانس دوم زندگی را پیدا کردم. “

چه احساسی دارد که متجاوز خود را به دادگاه می کشانید

در حین دستگیری لیزا چشم بسته بود اما موفق شد سرنخی از محیط اطراف خود بدست آورد. او با استفاده از دستان خود ویژگی های صورت اسیرکننده خود را کشف کرد و همچنین به امید ترک DNA ، تا آنجا که ممکن بود سطح را لمس کرد.

با استفاده از روانشناسی معکوس – و به لانگ گفت که او سرپرست پدر بیمار جدی خود است – او را آزاد کرد و با چشم بسته به خانه اش رانده شد. علی رغم چشم بند ، لیزا در ماشین خود از زیر چشم بند یک ویژگی نادر را یادآوری کرد ، که وقتی پلیس پرونده را تحقیق کرد ، به یک مدرک مهم تبدیل شد.

لیزا همچنین اشاره کرد که لانگ در یک صندوق پول متوقف شد – و با توجه به اینکه صندوق های نقدی در دهه 80 نادر بودند ، پلیس نیز توانست ردیابی کند.

بابی جو لانگ چه کسی بود و چه اتفاقی برای او افتاد؟

بابی جو لانگ یک زن متجاوز جنسی بود و در اوایل دهه 80 در منطقه خلیج تامپا در فلوریدا وحشت می کرد. گفته می شود که وی به 50 زن حمله جنسی کرده و 10 نفر را به قتل رسانده است.

او در خارج از سالن سینما دستگیر شد و به آدم ربایی لیزا متهم شد ، جایی که بعداً به آدم ربایی و همچنین 10 قتل در نوامبر 1984 اعتراف کرد. به لانگ در سال 1985 مجازات اعدام داده شد و بیش از 30 سال پس از آن در سال 2019 اعدام شد. محکومیت او

همه درمورد Sophie: A Murder in West Cork صحبت می کنند ، آخرین مستند جنایی واقعی که در Netflix قرار دارد و شما را ترک خواهد کرد

حالا لیزا مک وی کجاست؟

لیزا امیدوار بود اطمینان حاصل کند که شخص دیگری آنچه را که او انجام داده است ، در اجرای قانون کار می کند. لیزا برای نزدیک به دو دهه عضو دفتر اداره کلانتری شهرستان هیلزبورو و 7 سال نیز افسر منابع مدرسه بوده است.

“اگر دانش آموزی در زباله دانها باشد ، من برای آنها داستانی در مورد دختری تعریف می کنم که خانواده اش او را رها کردند و او را ربوده و مورد تجاوز قرار دادند. و من می گویم ،” آیا شما فکر می کنید که او راه خود را گم کرده است؟ نه. او افسر پلیس شد. لیزا گفت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>