Never Have I Ever Season 2: Cast، Plot، Trailer، Netflix تاریخ انتشار

[ad_1]

هشدارهای ناخواسته برای Never Have I Ever فصل 1 …

ما با صبر و حوصله منتظر بوده ایم و سرانجام ، Never Have I Never فصل دوم سرانجام برگشته است … یا حداقل ماه آینده خواهد بود!

این نمایش که سال گذشته با اولین پخش 10 قسمته خود در نتفلیکس به نمایش درآمد ، توسط افسانه تنیس ، جان مک انرو روایت می شود. این توسط لانگ فیشر و مندی کالینگ ساخته شده است و قهرمان داستان نوجوان Devi Vishwakumar (Maitreyi Ramakrishnan) ، یک دختر نسل اول آمریکایی هند است که ناامید است که دختر دبیرستانی باشد و بکر بودن خود را از دست بدهد ، همچنین برای او شناخته شده است به عنوان داغ ترین مرد زنده ، Paxton Hall-Yoshida (دارن بارنت).

با این حال ، همانطور که همه ما دیدیم ، اوضاع دقیقاً مطابق برنامه ریزی پیش نرفت برای دوی ، که توانست در کنار دو بهترین دوست خود فابیولا و الینور و خانواده اش پرهای زیادی را به هم بریزد ، در جستجوی زندگی جدیدی بود که او آنقدر ثابت داشت. .

بهترین کمدی های Netflix برای روحیه دادن به شما در قفل کردن (از جمله Mean Girls – بالاخره!)

بنابراین ، انتظار ما از فصل دو چیست؟

این نمایش در اولین قفل شدن سال گذشته بسیار مورد توجه قرار گرفت ، بسیاری از ما کل فصل اول را در آخر هفته تماشا می کنیم و توییتر مانند نمونه کارها را با الگوی رفتاری و تفسیر اجرا می کند. طبیعتاً ، بدون شک هنگام اکران فصل جدید نیز همین اتفاق خواهد افتاد.

در اینجا همه چیزهایی است که ما تاکنون می دانیم …

چه خواهد شد من هرگز فصل 2 باشه؟

همانطور که از تریلر می بینیم ، Devi تصمیم بزرگی برای تصمیم گیری در فصل 2 دارد. آیا او باید با Paxton قرار بگیرد یا بن؟ یا هر دو؟ همانطور که او می گوید ، این آخرین فرصت او برای داشتن یک دوست پسر دبیرستانی آمریکایی است قبل از اینکه خانواده اش به هند بروند – بمبی که مادرش در پایان فصل یک به او ریخت. در حالی که تصمیم می گیرد ، از طریق یک دختر هندی جدید که در Sherman Oaks High شروع به کار می کند ، مقداری رقابت می کند. در فصل دو نیز به احتمال زیاد Devi شاهد مقابله با غم و اندوه خود در مورد مرگ پدرش خواهد بود – بخشی طولانی از فصل اول ، جایی که ما شاهد تلاش او برای پذیرش غم و اندوه خود بودیم و به جای آن حواس پرتی او را با تمام درامی که ممکن است وارد آن شود ، می کند.

مایترایی بازیگر زن گفت: “من خیلی دوست دارم که دیوی خودش را دوست داشته باشد.” ضرب الاجل سال گذشته در مورد آنچه او امیدوار است از تغییرات منفی خود ببیند. “من فکر می کنم این یک پیام مهم است که نه تنها دختران نوجوان دبیرستانی می توانند یاد بگیرند. فقط ایده دوست داشتن خود چیزی است که فکر می کنم بسیاری از مردم باید آن را بشنوند. فکر نمی کنم ما به اندازه کافی این کار را انجام دهیم. فکر نمی کنم آنقدر که باید برای خود ارزش قائل شویم. ”

وی ادامه داد: “مردم تمایل دارند از افراد دیگر مراقبت کنند ، اما تمایل دارند احساسات ، رفاه و سلامتی روانی خود را نادیده بگیرند. دیوی نمونه بارز آن است. او فقط در پایان سریال شروع کرد برای مقابله با غم و اندوه او برای پدرش. ما نمی توانیم به فصل 2 برویم و اکنون وانمود کنیم که اوضاع بهتر است. این منطقی نیست. این نحوه کار نیست. “

نمی توانیم صبر کنیم!

فصل 3 آموزش جنسی: ما در نهایت اولین نگاه خود را به سری جدید و تاریخ اکران داریم!

چه کسی در بازیگران خواهد بود من هرگز فصل 2؟

بازیگران اصلی فصل اول همه نقش های خود را برای فصل دو بازی می کنند من هرگز از جمله میترئی راماكریشنان ، جارن لویسون ، دارن بارنت ، لی رودریگز ، رامونا یانگ و پورنا جاگاناتان. با این حال ، طبق آخرین مهلت ، برخی اضافات جدید نیز وجود دارد. این شامل مگان سوری است که اولین بار به عنوان دختر جدید Aneesa بازی خواهد کرد. در همین حال مادر دالی نالینی علاقه جدیدی به او در قالب خواننده رپ / بازیگر فوق العاده جذاب ، مشترک ، که در نقش دکتر کریس جکسون ، یک متخصص پوست رقیب بازی می کند ، پیدا خواهد کرد.

هیجان انگیز!

تاریخ انتشار برای چه زمانی است من هرگز فصل 2؟

شما به اندازه ما از شنیدن این حرف خوشحال خواهید شد من هرگز فصل 2 در 15 ژوئیه در Netflix پخش می شود. بله ، این فقط چند هفته مانده است!

ما می دانیم آخر هفته چه کار می کنیم.

آیا تریلر وجود دارد؟

در واقع وجود دارد. نتفلیکس در 18 ژوئن پیش پرده جدید فصل 2 را کنار گذاشت و به نظر حماسی می رسد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>