OOOOO چیست؟ برنامه جدید خرید به سبک TikTok قرار است آمازون جدید باشد

[ad_1]

به همان اندازه که ما از پذیرش آن متنفر هستیم ، ما یک هستیم مقدار کمی کمی معتاد به خرید آنلاین. در سال گذشته نیز شاهد رونق بیشتری بوده است ، با قفل های مختلف فروشگاه های خیابان های بالا را برای ماه ها بسته است
– و در حال حاضر یک برنامه خرید جدید در صحنه وجود دارد که قرار است روش خرید ما برای همیشه تغییر کند.

OOOOO ممکن است فقط چند ماه پیش راه اندازی شده باشد اما در حال حاضر آمازون را از بالای جدول برنامه های خرید انگلیس سرنگون کرده است.

اینها بهترین برنامه های دوستیابی هستند که به شما کمک می کنند عشق را در حالت قفل پیدا کنید

OOOOO یک پلت فرم تجارت ویدئویی با پخش مستقیم است ، پاسخ ژنراتور Z به QVC است که در آن می توانید بلافاصله با خرید 25 کانال زنده آن – از جمله مربیان تلویزیونی و تلویزیون های سگ ، خرید کنید.

این برنامه توسط سام جونز (آرزو سابق) و اریش ژانگ (TikTok سابق) سال گذشته تاسیس شد و در حال حاضر دفاتر خود را در آکسفورد و شانگهای دارد.

OOOOO چیست؟

Part-TikTok ، بخشی از آمازون ، این برنامه به کاربران امکان می دهد یک فیلم بی پایان از فیلم ها را مشاهده کنند ، جایی که سازندگان محصولاتی را که اخیراً آزمایش و آزمایش کرده اند ، بررسی می کنند. سپس می توانید محصولات را مستقیماً از طریق فیلم های سازندگان و پخش مستقیم خریداری کنید.

این برنامه که به عنوان “ابتدا سرگرمی ، خرید بعداً” توصیف می شود ، می گوید: “این برنامه برای ارائه نظرات بدون شرح ، جرقه گفتگوهای زنده و به چالش کشیدن شیوه کار خرده فروشی سنتی وجود دارد. ما فروشگاه ، کامیون یا موجودی نداریم. فقط تعداد زیادی نظر و محصول برای به اشتراک گذاشتن.

این برنامه در حال حاضر 160،000 کاربر دارد و OOOOO گفته است که مخاطبان نمایش زنده به 10،000 بیننده رسیده اند. محتوای هر یک از کانال ها متناسب با مخاطبان مختلف است. به عنوان مثال ، کانال تلویزیونی کتاب دارای برنامه های زنده است که شامل همه چیز ، از هیجان ، گرفته تا داستان های YA ، کمیک و کتاب کودک است.

این برنامه برای ایجاد اخلال در صنعت خرده فروشی است ، جونز در پخش اخیر اظهار داشت: “نظر ما این است که صنعت خرده فروشی هرگز از این سال بهبود نخواهد یافت. در عوض ، مردم عادت های جدیدی را شکل می دهند و به دنبال راه های جدید برای تأمین معاش خود هستند. ما می خواهیم بخشی از این تغییر اجتناب ناپذیر باشیم. “

جورج در Asda در TikTok ویروسی می شود و طرفداران مد آن را “Zara جدید” می خوانند و پیشنهاد بزرگ آن را ستایش می کنند

برنامه OOOOO چگونه کار می کند؟

پس از بارگیری برنامه (این برنامه در دستگاه های Apple و Android موجود است) ، شما را به صفحه اصلی آن می برد که در آن می توانید موضوعات مختلف و جریانهای مستقیم را پیمایش کنید. موضوعات شامل ترند کردن ، شلوغ کردن ، لوازم آرایشی ، کفش ، مد ، اسباب بازی ها ، سالن بدن سازی و تلویزیون کتاب است.

در بالای صفحه می توانید بین تماشای فیلم های زنده ، فیلم های ضبط شده قبلی حرکت کنید و همچنین ببینید چه کسی را دنبال می کنید. به پایین بروید و می توانید مستقیماً بر اساس دسته بندی خرید کنید ، اعلان های خود را بررسی کنید و وارد حساب خود شوید.

اگر می خواهید محصولی را بخرید که یکی از سازندگان ذکر شده باشد ، کافی است روی پیوند محصول در گوشه پایین سمت راست ویدیو کلیک کنید تا محصول و نحوه خرید به شما نشان داده شود. در این مرحله ، پیوندی باز می شود كه می گوید ویدئو توسط سازنده ای ساخته شده است كه محصول را از OOOOO برای او ارسال كرده است – و در صورت خرید محصول ، سازنده كمسیون دریافت می كند.

سفارشات بالای 20 پوند هزینه حمل رایگان را دریافت می کنند و برای هر چیزی که زیر آن باشد هزینه حمل و نقل استاندارد 2.95 پوند وجود دارد. حمل و نقل ممکن است بین 5 تا 10 روز طول بکشد.

چه چیزی می توانم از OOOOO خریداری کنم؟

سوال بهتر این است: چه چیزی را نمی توانید از OOOOO خریداری کنید؟ در حال حاضر به نظر می رسد که عمدتا محصولات زیبایی ، کالاهای خانگی و کتاب وجود دارد اما با رشد آن قرار است در خیابان های بیشتری گسترش یابد.

این پلتفرم همچنین پناهگاهی برای بوشکرها است زیرا یک زبانه شکن مخصوص برای سازندگان در نظر گرفته شده است. در اینجا ، شما می توانید آهنگ ها را درخواست کنید و اگر کارکنان محصولی را که می فروشند ، بودجه دریافت کنند.

بهترین تی شرت های سفید برای خانم ها که به قطعات فصلی شما کمک می کند تا از 6 پوند شروع کنند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>