Our Place Always Pan UK: بررسی همیشه پان

[ad_1]

روز آزادی رسماً فرود آمده است ، و گرچه هنوز چیزهای زیادی نامشخص است (اینکه آیا قفل * در واقع * برای همیشه از بین رفته است / چه تعداد از مردم همچنان ماسک صورت خود را استفاده می کنند) ، یک چیز مطمئناً است: وسواس ما در امر آشپزی ناشی از قفل کردن ، اینجاست که باقی بماند. اگر چیزی مثل من هستید ، سرمایه گذاری در ظروف آشپزخانه فانتزی ، ارائه سرویس های تحویل غذا در ظروف غذاخوری زیبا و پیراستن میز غذاخوری خود در عرض یک اینچ از عمر آن (حتی برای صبحانه) ، اصلی ترین و اصلی ترین روال قفل کردن شما بود. و چیزهایی که فقط در مورد شما را سالم نگه داشته است.

شما می توانید رابطه برقرار کنید؟ سپس در طول سفرهای آشپزی مجازی خود از طریق اینستاگرام و TikTok ، احتمالاً با مارک فرنگی و زنانه و پایه دار ظروف آمریکایی Our Place مواجه شدید. شما متوقف شده اید که تحسین کنید که چقدر لعنتی فتوزنیک Always Pan مشهور آنها است – (و چقدر عالی به نظر می رسد – هشت ظرف آشپزخانه در یک دستگاه؟!) – قبل از اینکه اجازه دهید بزرگ آه ناامیدی از اینکه متوجه شدید نمی توانید آن را به انگلیس حمل کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

امروز خوب ، هم ردیفان غذا ، من با چند خبر عالی از شما استقبال می کنم: مکان ما همیشه تابه است پرتاب انگلستان رسما اتفاق افتاده است بله: اکنون می توانید در Always Pan در انگلستان دستمال گردن بگیرید. چرا باید مراقب باشی؟ این ادعا می کند که کار هشت قطعه آشپزخانه را در یک قسمت انجام داده است 10 برابر فروخته شده و دندانه دار کردن لیست انتظار 50000 نفری. به علاوه ، بسیار زیبا به نظر می رسد.

به شکلی GLAMOR واقعی ، ما تصمیم گرفتیم که Always Pan را قبل از راه اندازی انگلستان آزمایش کنیم تا ببینیم که این همه هیاهو چیست. در اینجا هر آنچه لازم است بدانید آورده شده است.

بهترین مجموعه وسایل آشپزی برای الهام بخشیدن از آشپز داخلی شما که * در واقع * ارزش پول شما را دارند

جای ما چیست؟

Our Place یک مارک تجاری متشکل از آمریکایی است که با عنوان “Le Creuset for millennials” به بازار عرضه شده است (شما شرط ما همه گوش هستیم این شرکت شیزه شهید تاسیس شد که پس از اندکی بیش از یک سال فعالیت تجاری ، تیمی متشکل از زنان و افراد رنگین پوست را تشکیل داده است. Place ما ظروف آشپزخانه ساخته شده با اخلاق و شیک را به خود اختصاص داده است که برای آشپزهای خانگی از هر سطح بدون سر و صدا طراحی شده است و دارای گواهی نامه های پایداری حماسی برای بارگیری است. در واقع ، Our Place قبلاً به خنثی شدن کربن رسیده و متعهد به محصولات غیر سمی ، بسته بندی پایدار و کار با کارخانه های سازگار با محیط زیست و اجتماعی در سراسر جهان است. بنابراین. لعنتی سرد.

مکان ما را مرور کنید

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Our Place Always Pan چیست؟

Always Pan شاید محصولی باشد که مکان ما بیشتر با آن شناخته شده است: ماهی تابه نچسب تمام آواز و رقص که اخیراً توسط اپرا وینفری به “شعبده باز آشپزخانه” ملقب شد. ما گفتن ماهیتابه … اما این در حقیقت عدالت را رعایت نمی کند. Always Pan قول می دهد ماهیتابه ، ماهیتابه ، بخارپز ، ماهی تابه ، قابلمه ، کفگیر شما شود و بدون نیاز به 74822 ابزار مختلف آشپزخانه ، قاشق را در یک استراحت ، سرگرم کردن ، بخار دادن ، جوشاندن ، ذخیره کردن و خنک کردن خلاقیت های آشپزی خود قرار دهید. چشمگیر ، درست است؟

Always Pan طوری طراحی شده است که به اندازه کافی عمیق باشد تا ماکارونی بپزد ، اما به اندازه ای کم عمق و پهن که بتواند تخم مرغ را سرخ کند. همراه با یک سبد بخار قابل جابجایی است و شامل یک کفگیر تودرتو است تا نیازی به کثیف شدن صفحه دیگری با کفگیر ناموزون نباشد. همچنین شامل یک فوران آب برای ریختن راحت چربی اضافی یا انتقال سس است ، از شش رنگ بسیار شیک برخوردار است (از صورتی مایل به قرمز به رنگ بژ خاموش و آبی پودری) و به قدری شیک است که در اجاق گاز شما جا می ماند – یا حتی میز شما

همیشه پان ، 140 پوند ، مکان ما


الان بخرش

ما 21 بهترین سرویس تحویل غذا در انگلیس را بررسی کرده ایم و این افکار صادقانه ما هستند

تابه Our Place ارزش آن را دارد؟ بررسی مکان ما همیشه در حال بررسی است:

همانطور که انتظار می رفت ، Always Pan است کاملا اسپنی ، با درآمد 140 پوند. پس آیا ارزش هیاهو دارد؟ آیا باید بلافاصله به همراه سایر عوامل تأثیرگذار در زمین به سبد اضافه کنید؟ خلاصه: بله جای ما همیشه پان واقعاً بسیار خوب است.

برداشت اول: ماهیتابه با تمام قسمتهایی که به شکلی منظم درون خود ظرف قرار دارد ، رسیده است. بسیار با نام تجاری. این اسفنج همچنین به همراه اسفنج طبیعی برای “تمیز کردن ظرف هایی که برای خیساندن آنها در ظرفشویی باقی مانده اید” – فقط باید آن را در آب خیس کنید تا فعال شود – و یک کفگیر چوبی که به طرز هوشمندانه ای روی یک ساخته شده قرار می گیرد – در قاشق روی دسته بمانید. وقتی مشغول آشپزی بودم یک تن از آشفتگی ها را نجات داد.

ظرف ساخته شده از آلومینیوم ، بسیار سنگین است – اما نه بنابراین سنگین است که شما به راحتی قادر به طبخ آن نیستید و مطمئناً سبک تر از غذای منجمد سنگ گچ Le Creuset من است. فقط آنقدر سنگین است که احساس محکم بودن و واقعا با دوام بودن می کند. و راستش را بخواهید؟ اگر نبود کیفیت آن را زیر سوال می بردم. همانطور که برای پایان ، آن مات است ، جذابیت Scandi را از بین می برد و رنگ صورتی پاستلی است بسیار زیبا و دل انگیز. از وسواس اینستاگرام اصلا تعجب نمی کنم.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

مهمترین معیار من در مورد قضاوت در مورد ظروف آشپزی خوب این است که آیا این موارد مناسب است در حقیقت مطابق ادعاهای نچسب خود عمل می کند ، و Always Pan قطعاً چنین می کند. من چند وعده غذایی مختلف در آن پختم: گاو کوهی ، تخم مرغ مخلوط شده ، سرخ کرده … و به هر مناسبت با سوزاندن مواد غذایی در ته غذا دست و پنجه نرم نکردم. تابه به سرعت و به طور یکنواخت روی اجاق گاز من گرم می شود. به همین ترتیب ، ظرف قابل شستشو بود ، اگر وظیفه ظروف را دارید ، نیازی به تمیز کردن دقیق نیست. علامت های برتر

از نظر اندازه ، این عمق مناسب برای سیر کردن ، سات کردن و سرخ کردن بدون هیچ گونه آشفتگی است. من به اندازه کافی کلم بروکلی برای خودم و سه دوست در یک لایه و فضای اضافی و همچنین پنج قسمت ماکارونی در یک بار به مناسبت دیگر پختم. مطمئناً ، اگر من شش (+) نفر دور و بر داشته باشم (من هرگز این کار را نمی کنم – تخت من کوچک است) ، ممکن است بخواهم ظرف دیگ دیگری را بشورم … اما برای خودم و چند نفر دیگر برای آشپزی؟ فضای ارائه شده بسیار است.

این من را به ویژگی بخار سوق می دهد ، که مانند یک رویای کامل کار می کند. من کلم بروکلی ، هویج ، لوبیا سبز … مقدار زیادی بخارپز کردم و همه آنها با کمی ترد کاملاً پخته شدند. اگر می خواهید همه چیز را با هم مخلوط کنید ، می توانید بخار بامبو مارک تجاری را که به راحتی در داخل ظرف قرار می گیرد ، جمع کنید. من خودم آن را امتحان نکرده ام اما نمی توانم ناامید شوم.

ویژگی های دیگری که ارزش فریاد زدن را دارد؟ لب های ریخته شده در دو طرف تابه من را قادر می سازد بدون هیچ نشتی سس بریزم و دسته آن همیشه خنک می ماند. در مجموع؟ من از همه شما می خواهم که به طرف همیشه بروید. من هر روز از معادن خود استفاده می کنم ، و گرچه به زودی همه وسایل آشپزی دیگر را رها نخواهم کرد (ممکن است یک روز مهمانی شام درست کنم … و نمی توانید اجزای زیادی را به طور همزمان در یک شام بپزید) ، همه کاره ، تمیز کردن آن آسان است و استفاده از آن شادی آور است. اگر می خواهید از لیست های احتمالی انتظار جلوگیری کنید ، بدوید ، پیاده روی نکنید. اگر راه اندازی آن در ایالات متحده موردی باشد ، این پسر بد فروش خواهد رفت.

الان بخرش

بهترین ست های غذاخوری که به شما احساس یک بزرگسال کاملاً کامل را می دهد (و سالها به طول می انجامد)

بعد از مطالب آشپزخانه بیشتر؟ از این طریق به سمت بهترین دستگاه های قهوه بروید ، از اینجا برای بهترین آبمیوه گیری ها و از این جهت برای کتری هایی که مانند بقیه خانه شما شیک هستند. ما همچنین سازندگان نان برای برخی از خوبیهای خمیرمایه ، مجموعه های کارد و چنگال برای بالا بردن زمان غذا و نوشیدن لیوان برای زمان غذا خوردن در اختیار شما قرار داده ایم.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>