Outer Banks Season 2: تاریخ انتشار Netflix ، بازیگران ، اخبار و داستان

[ad_1]

Spoilers برای بانکهای خارجی فصل 1 ورودی.

یک سال از حاشیه های بیرونی با انداختن فصل اول ، آنها رسماً فیلمبرداری فصل دوم را آغاز کرده اند! چیس استوکس (جان بی) ، مادلین کلاین (سارا کامرون) و جاناتان دیویس (پاپ) فقط تعدادی از بازیگران و خدمه ای هستند که برای تأیید خبر به اینستاگرام رفته اند ، و آنها از تمام وجود برای فصل 2 OBX تشکر می کنند و برای باربادوس! حسودیم ، ما؟

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

حاشیه های بیرونی گروهی از نوجوانان را از منطقه نه چندان غنی منطقه کارولینای شمالی موسوم به Outer Banks دنبال می کند – “نوع مکانی که شما دو شغل یا دو خانه دارید”.

این سفر با جستجوی گنجی به ارزش 400 میلیون دلار آغاز شد اما وقتی پدر جان بی وارد این تصویر شد ، واقعاً چرخید. فصل 1 درام ، رمز و راز عاشقانه ، مواد مخدر و پول رفع شده در زندگی را به ما هدیه داد. اما بعد از پیچ و تاب داستان در قسمت آخر فصل 1 ، می دانیم که چیزهای بیشتری می خواهیم.

همانطور که مشخص شد Outerbanks می تواند برای 4 فصل اجرا شود ، Madelyn Cline گفتگوی روابط سمی ، رد و قفل کردن

بنابراین ، فصل 2 در چه زمینه ای خواهد بود؟

جان بی و سارا کامرون همان جایی که در باهاما متوقف شده اند ادامه خواهند داد و ماجراهای بیشتری برای دنبال کردن وجود دارد زیرا طلا با آنها در باهاما پنهان است. اما ماجراجویی اتفاقاً باعث می شود تا آنها با رمز و راز بزرگتری به دنبال Outer Banks بروند.

ما سه Pogues را در OBX می بینیم که بدون جان بی و سارا چیزهایی را رقم می زنند. جان و سارا در حالی که با تهدیدهای جدیدی در باهاما روبرو می شوند ، خود را در حالت زنده ماندن می بینند ، اما چیزی به جز یک قطعه طلا در حالی که دیگران در OBX هستند و سعی می کنند قتل کلانتر پیترکین را بپوشانند ، چیزی ندارند. ثابت شده است که فصل 2 با همه داستان های جدیدی که از فصل 1 آغاز شده ، وحشی تر است.
ترکیبی از دوستی ها و یک پویایی کاملاً جدید برای گروه بعنوان انتقام برای بعضی ها در کارتهای مختلف است. و انتقام جویی خواهد شد .. توسط چه کسی؟ ما نمی توانیم صبر کنیم تا بفهمیم

آیا آنها طلا را پیدا می کنند؟ آیا بقیه Pogues در OBX خوب هستند؟ آیا وارد دستگیر خواهد شد؟ آیا سرانجام سارا همان زن رشد یافته و مستقلی خواهد بود که به شدت خواهان او هستیم؟ و آیا جان ب با احساس سنگینی از دست دادن بهترین دوست خود مبارزه خواهد کرد؟

ملکه نتفلیکس ، مادلین کلین ، برای اولین بار در مورد یک رابطه سو abاستفاده کننده و اینکه چگونه همسران بازیگر Outerbanks به او اجازه دادند “واقعاً خودش باشد” صحبت می کند

چه کسی در آن خواهد بود؟

ما نمی توانیم به اندازه کافی از بازیگران برخوردار شویم و واقعاً نمی خواهیم شاهد رفتن هیچ یک از آنها باشیم ، عاشقان مورد علاقه و شرورهای مورد علاقه شما به همراه برخی از افراد جدید قرار است در فصل 2 بازی کنند. ما خوشحالیم که به شما چیس استوکس را اطلاع می دهیم (جان بی) ، مادلین کلاین (سارا کامرون) ، مدیسون بیلی (کی) ، جاناتان دیویس (پاپ) ، رودی پانکوو (جی جی) ، آستین نورث (توپر) ، درو استارکی (راف) ، دیون اسمیت (کلس) و چارلز استن (وارد کامرون) همه در حال بازگشت هستند.

چه زمانی فصل 2 خارج می شود؟

شایعات حاکی از آن است که اوضاع داغ به نظر می رسد زیرا فصل 2 قرار است برای تابستان 2021 کاهش یابد. ما وقتی اطلاعات بیشتری کسب کنیم شما را به روز می کنیم.

بعد از یک سال قرنطینه همکاری کردن ، حاشیه های بیرونی مطمئناً برای شما دوست داشتنی ، تعطیلات آبی ، آرزوهایی را که می خواستید در تابستان گذشته باشید ، به ارمغان می آورد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>