Persuasion On Netflix با بازی داکوتا جانسون: بازیگران ، تاریخ انتشار و لباس ها

[ad_1]

به تازگی اقتباسی از جین آستین که می توانیم با آن همراه شویم اعلام شد و به سختی می توانیم هیجان خود را مهار کنیم. داکوتا جانسون ، کاسمو جارویس (از Blinders Peaky هنری) و هنری گلدینگ (Crazy Rich Asians) در اقتباس کاملاً جدید Netflix از رمان معروف جین آستین بازی می کنند اقناع، از کارگردان کری کراکنل. این پروژه پس از موفقیت در کار تئاتر ، اولین فیلم بلند کری خواهد بود.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.


ترغیب چیست؟

اقناع آخرین رمانی بود که جین آستین قبل از مرگش نوشت. این از قهرمان ما آن الیوت (که توسط داکوتا بازی خواهد شد) ، یک زن مجرد در طرف “پیر” پیروی می کند. او 27 ساله است. اوه ، چگونه زمان تغییر کرده است. داستان یکی از عشق و دلشکستگی های کلاسیک آستین است – آن بعد از هفت سال دوری (مانند OG Bennifer) با یک شعله قدیمی دوباره ارتباط برقرار می کند. نتفلیکس شخصیت داکوتا را “زنی ناهنجار و دارای حساسیت های مدرن” توصیف می کند که “با خانواده دزدکی خود در آستانه ورشکستگی زندگی می کند”.

چرا داکوتا جانسون رسماً دختر زیبایی ما و زیبایی مو است

خط طولانی Netflix ادامه می دهد: “هنگامی که فردریک ونتورث – شخصیتی که او یک بار او را فرستاده بود – دوباره به زندگی او سقوط می کند ، آن باید یکی را انتخاب کند که گذشته را پشت سر بگذارد یا وقتی به فرصت های دوم می رسد به قلب او گوش فرا دهد.”

عشق را کوسمو جانسون بازی می کند و هنری گلدینگ در نقش پسر عموی آن بازی می کند. هنری گلدینگز به عنوان “فویل بی عاطفه و کلاسیک آستین” ، که برای ما نور جدیدی است برای دیدن ستاره Crazy Rich Asians – ما نمی توانیم هنری را تصور کنیم که چیزی جز یک قلب دوست رام-کام باشد ، اما نمی توانیم صبر کنید تا ببینید او چگونه برای این نقش تغییر شکل داده است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Bridgerton فصل 2: ​​فیلمبرداری با نگاهی اجمالی به فیبی داینور (و اعضای جدید بازیگران!) به طور رسمی در لندن در حال انجام است

چه کسی در فیلم اقناع بازی می کند؟

اگر این نام های بزرگ برای شما کافی نبودند ، در این فیلم Suki Waterhouse ، نامزد اسکار Richard E. Grant و نامزد BAFTA ، Nikki Amuka-Bird (از NW زادی اسمیت) در نقش های فرعی نیز بازی می کنند.

پس از سال جدید در سال گذشته اما، با آنیا تیلور-جوی ، و بسیاری از آنها طول می کشد غرور و تعصب، جای تعجب نیست که نتفلیکس روی باند پریده است. ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم داکوتا * نمادین در لباس های دوره ای چگونه به نظر می رسد یا چگونه داستان Persuasion را متحول می کند – امیدواریم با شوخ طبعی امضا و صدای او …

“در واقع ، نه ، این حقیقت نیست ، الن. شما دعوت شده اید. ”

ما همیشه خواهم ماند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>