Pigtails High Millby Bobby Brown به ما 90s Vibes می دهد

[ad_1]

میلی بابی براون ممکن است تازه 17 سال داشته باشد (!) ، اما او قبلاً خودش را به عنوان یک نماد سبک تقویت کرده است. چیزهای غریبه ستاره خیر ، ارم ، با یک زیبایی بازیگوش غریبه است ، اما ما فکر می کنیم آخرین او ممکن است مورد علاقه ما باشد.

روز دوشنبه ، میلی با ارسال پست به اینستاگرام ، سلفی به اشتراک گذاشت که نشان می داد او در اتومبیل نشسته است ، ژاکت جین به تن دارد ، در حالی که جوراب بلوند خود را به شکل قلاب های بلند درآورده است – و این باعث ایجاد احساسات جدی در دهه 90 می شود.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در حالی که ستاره ممکن است دهه 90 را کاملا از دست بدهد (او متولد 2004 است ، و بله احساس می کنیم واقعاً این سبک ، مظهر ادویه کودک Emma Bunton است – حتی تا رشته های نازک قاب بندی صورت ، که در جلوی آن آویزان است.

9 روند مدل مو که باید در سال 2021 امتحان کنید – زیرا حاشیه های کوچک ، موج ساحل و حباب های نامتقارن * بنابراین * 2020 است

این اولین باری نیست که میلی با شور و نشاط در دهه 90 فعالیت می کند. این بازیگر زن به تازگی تصویری از خودش را منتشر کرده است که موهایش را با اسکرچین بسته است و قسمت جلوی موهایش از وسط تقسیم شده و با چند بارت رنگ آب نبات در جای خود قرار می گیرد. اگر فقط در دهه 90 میلادی ، هنگامی که مشغول کار با خط چشم ناخوشایند ورزشی و شلوار جین گشاد بودیم ، میلی را برای مد لباس داشتیم!

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بعلاوه ، ملی جوان به وضوح مدتی نیز طرفدار دنباله دار بوده است ، زیرا در اکتبر سال گذشته سبک مشابهی را در شبکه خود تکان داد (در بالا).

در حالی که Millennials و Gen X-ers دهه ای را تجربه کرده اند که ما باید به صندل های ژله ای اسپرت یکنواخت ، شورت دوچرخه و جامپرهای گشاد بپوشیم زیرا لباس روزمره و عینک های آفتابی نازک تر از ابروهای ما بودند ، به نظر می رسد ژنرال Z نشانه هایی از دهه 90 برای تأثیرگذاری بر سبک آنها در چند سال گذشته. از این رو بازگشت شلوار جین “مادر” ، کلیپ پنجه ، موهای پرده ای و کفال مخوف.

قبل از این که بدانیم ، ممکن است در قرار بعدی موی خود “ریچل” را بخواهیم …

نمادین ترین لحظات زیبایی از دهه 90 که احساس نوستالژیک لعنتی شما را احساس می کند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>