Pixie Cut 2.0 در سالن های اخیر در تابستان محبوب است

[ad_1]

حوصله بابام رو داری؟ یکسان.

از زمان بازگشایی آرایشگاه های محبوب ما ، به نظر می رسد که ملت برداشتن قفل به عنوان بهانه ای کامل برای ریش زدن همه موهایشان استفاده کرده است. اما درست مثل لباسهای تابستانی زارا ، باب کمی (* زمزمه *) عمومی شده است.

آیا می خواهید بازی کوتاهی موهای خود را پس از قفل کردن به مرحله بعدی برسانید؟ همه چیز در مورد pixie cut 2.0 است.

84 ایده کوتاه موی کوتاه برای خانم ها: از برش وزوز ، تا حرکات لاغر شدن فک

علاوه بر این ، آیا احساسی بهتر از این است که قیچی را به اهداف قدیمی خود برسانید و به دنبال یک طراوت جدیدتر از یک سال قبل باشید؟ خواه عادت داشته باشید موهایتان کوتاه باشد اما کمی طراوت بخواهید ، یا خواهان تغییر در موهای بلند و پرزرق و برق باشید ، کوتاه شدن پیکسی گرمترین مدل موهای تابستان است.

این برش پیکسی برش خورده میانبر استخوان گونه است

ما می دانیم که به نظر می رسد یک چشم انداز دلهره آور است زیرا یکی از کوتاه ترین سبک ها است اما می تواند زندگی شما را تغییر دهد. در کنار صرف زمان بسیار کمتری برای سشوار کشیدن و حالت دادن ، به تأکید بر ساختار استخوان ، چارچوب صورت و باز شدن استخوان گونه و استخوان های یقه کمک می کند. اگر می خواهید در این تابستان با تلاش بسیار کمی شیک به نظر برسید ، این مدل موهای کم عیار و کم نگهداری است.

بنابراین pixie 2.0 برای تابستان 2021 چگونه است؟ طبق گفته های بابی کولیر ، پادشاه پیکسی در لری کینگ ساوت کنزینگتون ، ما باید به دنبال گوینت پالترو در حدود سال 98 برای inspo باشیم.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

“قفل کردن بسیاری از افراد را مجبور به رشد پیکسی خود کرده است و پس از عبور از آن طرف مرحله مخوف” در بین “، ما شاهد هستیم بسیاری از افراد که طول را در آغوش می گیرند و به دنبال یک نگاه نرم و نرم هستند ،” او توضیح می دهد.

حشره های شگی برش آرام تابستان است که نمی توانیم صبر کنیم تا بدست آوریم

بابی خاطرنشان می کند که با طول بیشتر در بالا ، pixie 2.0 نسبت به مدل قبلی بسیار کوتاه و لبه همه کاره است زیرا شما می توانید برای ایجاد ظاهری جدید آن را از یک طرف به آن ورق بزنید. وی گفت: “شما می توانید طول را در پهلوها حفظ کنید و گاهی اوقات طول اضافی را پشت گوش بچرخانید تا برخی از شبح های عالی ایجاد کنید.” “” گردن “باید وارد شود و گردن را برای یک پروفیل عالی و شکل سر بغل کند اما می توان آن را برای لبه نرمتری نیز گذاشت.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

وقتی نوبت به یک ظاهر طراحی می رسد ، او پیشنهاد می کند که اسپری ها و کرم های مخصوص بافت را حس کنید و به شما احساس واقعی گرانج 90 را بدهد. “لری کینگ Velvet Texture Clay و Redken Windblown برخی از محصولاتی هستند که استفاده می کنم.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

تنها خبر بد این است که حفظ این برش پیکسی یک تعهد واقعی است و معمولاً به معنای کوتاه کردن مو یا تغییر شکل هر 4-6 هفته یکبار است اما پس از یک سال دوری از آرایشگاه ، خوشحال می شویم که زمان بیشتری را در فضای گرم بگذرانیم صندلی تا حد امکان

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>