REN Overnight Glow Dark Dark Sleep Sleep Cream: افکار صادقانه ما

[ad_1]

هیچ تفریحی بهتر از آزمایش جالبترین روند مراقبت از پوست / آرایش / مو و نوآوری های مبهم در زمینه زیبایی از راحتی خانه خود وجود ندارد. با این اوصاف ، هیچ چیز ناامیدکننده ای بیش از هزینه بیش از 100 پوند برای خرید سیستم جدید صورت در خانه یا جفت صاف کننده موی مزاحم وجود ندارد ، فقط برای فهمیدن اینکه آنها در واقع * کارایی ندارند.

وارد GLAMOR سعی می کند: مجموعه هفتگی اینستاگرام که ویراستاران GLAMOR را مشاهده می کند تمام کارهای وقت گیر (و گران) را برای شما انجام می دهند.

27 مورد از داغترین مارک های زیبایی وگان که در رادار شما هستند

بله ، ما مشغول امتحان کردن همه جنون های زیبایی ناامیدکننده و شگفت انگیز برای استفاده از اینترنت (بخوانید TikTok) توسط طوفان بودیم – از BaByliss ‘Hydro Fusion Air Styler (برس چرخان هوای گرم رویاها) تا CurrentBody’s Skin LED Precision و تهویه هوا بدون زرد Fanola. اینها محصولی است که هر influencer / gen-Z beauty slueth / ویرایشگر زیبایی در اینترنت درباره آنها صحبت می کند – اما اینکه می خواهید قبل از جدا شدن از پول خود در مورد آن اطمینان داشته باشید.

با تشکر از GLAMOR Tries ، نیازی نخواهید داشت که سکه های سخت بدست آمده خود را برای آزمایش این نوآوری ها هدر دهید. ما در اولین کار آنها هستیم ، به شما کمترین قیمت را می دهیم و مطمئن می شویم که در کالاهایی سرمایه گذاری می کنید واقعاً کار کردن چیزی که میبینی را دوست داری؟ شما می توانید تمام محصولاتی را که در هفته های گذشته در تلاشهای GLAMOR مشاهده شده در زیر بخرید. مسابقه بله؟

نگه داشتن محصولات خود در یخچال مراقبت از پوست می تواند تسکین دهنده خنک شدن باشد که معمولاً زیبایی زیبایی در تابستان از دست رفته است – در اینجا موارد مورد علاقه ما وجود دارد

در GLAMOR Tries این هفته ، دستیار رسانه های اجتماعی ، Luca Wetherby-Matthews ، کرم خواب آور REN Clean Skincare Overnight Glow Dark Spot را آزمایش کرد – یک کرم روشن کننده که لکه های تیره را هدف قرار می دهد بدون اینکه بر رنگ طبیعی پوست تأثیر بگذارد یا روشن شود.


الان بخرش

“من واقعاً از این موضوع هیجان زده هستم زیرا تصاویر قبل و بعد را دیده ام ، بررسی ها را دیده ام ، توصیفات را دیده ام و همه می گویند که این یک بازی تغییر دهنده است. این ادعا می کند از شر شما خلاص می شود در هفت روز لکه های تاریک وجود دارد ، بنابراین من می خواهم طی یک هفته آن را امتحان کنم و ببینم چه اتفاقی می افتد. ” می گوید لوکا.

“بیشتر رنگدانه های تیره من از جایی است که لکه هایم را انتخاب کرده ام – که می دانم نباید انجام دهم ، اما به هر حال این کار را می کنم – و آنها نشانه هایی از خود بر جای گذاشته اند ، امیدوارم که این به شما کمک کند. این فرمول استفاده می کند چیزهایی مانند مجتمع های جلبکی برای هدف قرار دادن لکه های تیره به صورت جداگانه به جای روشن شدن رنگ پوست ، چیزی که من نمی خواهم! “

لوکا پوست خود را تمیز می کند و کرم خواب آور نقطه تاریک Overnight Glow را به صورت خود می زند. “من می خواهم این را هفت شب آینده هر شب اعمال کنم و خواهیم دید که چه اتفاقی خواهد افتاد.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بعد از گذشت هفته ، لوکا در مورد نتایج خود گزارش می دهد: “من قطعاً می توانم تفاوتی را که می خواهم ببینم ، به خصوص جایی که جای زخم داشتم و می توانم تفاوت زیادی را در اینجا ببینم” ، او به ناحیه چانه اشاره کرد. “این فقط از هفت روز استفاده از این است ، بنابراین من واقعاً هیجان زده هستم که می بینم چه مقدار بیشتر بهبود می یابد.”

“من واقعاً از قرار دادن این مورد آخرین چیز قبل از خواب لذت بردم ، زیرا این یک بافت واقعاً غنی است ، بنابراین وقتی از خواب بیدار می شوی احساس درخشندگی و تغذیه می کنید که من آن را دوست دارم. اگر به دنبال چیزی برای لکه های تاریک خود هستید ، قطعاً بررسی کرم خواب آور REN Clean Skincare Overnight Glow Dark Spot. “


الان بخرش

آیا به کرم خواب آور Overnight Glow Dark Spot اجازه می دهید؟ آیا قبلاً آن را امتحان کرده اید؟ نظرات خود را در اینستاگرامglamouruk با ما در میان بگذارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Associate Commerce Writer GLAMOR UK Georgia Trodd ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

من دستگاه تمیز کردن و تقویت کننده LUNA 3 Plus FOREO را امتحان کردم و این یک تغییر دهنده بازی برای مراقبت از پوست است

در عین حال ، در اینجا تمام محصولاتی که طی چند هفته گذشته در GLAMOR Tries مشاهده کرده اید ، آورده شده است. خرید خوش بگذرد!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>