Rewilding Skin یک روند دوستدار میکروبیوم است که برای صورت های حساس بسیار مناسب است

[ad_1]

ما مراقبت از پوست قدرتمند را دوست داریم: صاف کردن رتینول پوست ، بازسازی لایه بردارهای شیمیایی ، روشن کنندگی ویتامین C. ما می دانیم که آنها م workثر هستند – شواهد موجود در مطالعات علمی وجود دارد و هنگامی که وارد شیار خود شدیم و رژیم مراقبت از پوست مقدس خود را پیدا کردیم ، در مورد رنگهای مختلف ما نوشته شده است. .

اما ، از طرف دیگر ، پوست ما برای مقابله با متجاوزان ساخته شده توسط بشر مانند آلودگی و مراقبت از پوست درجه یک سالن ساخته نشده است.

مثل همه چیز ، اعتدال مهم است. کمی فشار در جهت درست از طریق مراقبت از پوست می تواند چهره ما را ترغیب کند تا سلول های پوستی مرده و مات را با سرعت بیشتری برای درخشش بیشتر ریخته و یا تولید کلاژن ما را بیش از حد شارژ کند تا پوست بازتاب بیشتری داشته باشد. اگرچه بیش از حد ، و مراقبت از پوست قوی می تواند مشکلات بیشتری نسبت به حل آن ایجاد کند.

حساسیت پوست در حال افزایش است و این ارتباط نزدیک با رونق مراقبت از پوست فعال در خانه دارد. استفاده بیش از حد از اسیدهای خشن و رتینول باعث می شود پوست احساس سستی و واکنش نشان دهد. پوست را بیش از حد تحت فشار قرار دهید و می توانید مانع پوستی خود را برهم بزنید (بیرونی ترین دفاعی پوست که سموم را از بدن دور می کند و مواد خوبی مانند رطوبت موجود در آن).

حساس یا حساس؟ واقعاً چقدر پوست خود را می شناسید …

اما وحشی دوباره ، به عنوان پاسخی بدیع برای مسئله بسیار مدرن ما پدیدار شده است. این کار بر روی برگرداندن پوست به ریشه ها و خنثی سازی مداخلات محصولات مراقبت از پوست است.

مارک های مراقبت از پوست سازگار با میکروبیوم مانند Esse ، Aurelia ، Mother Dirt و Gallinée همگی در ایجاد فرمول هایی موثر عمل کرده اند با فلور طبیعی پوست ما – جامعه میلیاردها میکرو ارگانیسم دوستانه و “باکتری های خوب” که میکروبیوم ما را تشکیل می دهند. این مینی اکوسیستم که با آرامش بر روی پوست ما زندگی می کند ، می تواند به تعیین مواردی مانند سطح pH ، جذب محصول و در نهایت ، سلامت پوست کمک کند. آنها کمک می کنند تا باکتری های بد مانند C. acnes (که باعث ایجاد آکنه می شود) یا S. aureus (که با اگزما مرتبط است) تعادل برقرار کنند. هنگامی که میکروبیوم ما با تحریک بیش از حد ناشی از آلودگی و مراقبت از پوست فعال شدید تعادل منفی داشته باشد ، می تواند به طور مستقیم منجر به مشکلات پوستی شود.

Trevor Steyn ، شیمی دان ارگانیک و بنیانگذار مارک مراقبت از پوست Esse توضیح می دهد: “ما در تلاشیم تا میکروبیوم پوست را از طریق علم و شیمی سبز به حالت متعادل و وحشی خود برگردانیم.” “مراقبت و مراقبت از پوست سنتی بر روی میکروبیوم طبیعی پوست تأثیر منفی گذاشته و آن را از باکتری های قدرتمند محافظت کننده و تغذیه کننده پوست سلب کرده است. این امر خود را به صورت نگرانی های مدرن پوستی مانند رنگدانه ، آکنه ، روزاسه ، کمبود آب و پیری نشان می دهد.”

س isال این است که این مارک ها از نام چه مواد شناخته شده ای مانند رتینول یا سالیسیلیک برای تغذیه و تحریک پوست ما استفاده می کنند؟ Trevor توضیح می دهد: “محصولات ما از غلظت بالایی از مواد زنده و پروبیوتیک زنده برای آبرسانی ، تسکین و تجدید پوست استفاده می کنند و میکروبیوم را به حالت طبیعی جدید منتقل می کنند.”

چگونه مراقبت از پوست پروبیوتیک به جلوگیری از “التهاب” کمک می کند و بهترین چهره شما را به شما می دهد

پروبیوتیک ها انتخاب هوشمندانه ای دارند زیرا نوعی از “باکتری های خوب” مورد نیاز پوست ما هستند. و ، می توان آنها را توسط پری بیوتیک ها نیز پشتیبانی کرد. دکتر ماری دراگو ، پزشک داروسازی و بنیانگذار Gallinée توضیح می دهد: “پری بیوتیک ها معمولاً انواع خاصی از قندها یا فیبرها هستند و فقط توسط باکتری های خوب قابل استفاده هستند.” “این یک ماده شگفت انگیز است زیرا پری بیوتیک ها فقط باکتری های خوب موجود در پوست شما را تغذیه می کنند. نه تنها گوزن به کاهش التهاب و بازسازی سد پوست کمک می کند ، بلکه افراد خوب را رشد داده و افراد بد را گرسنه می کند”. این مورد به ویژه در صورت رشد بیش از حد باکتری های بد ، ایجاد آکنه ، اگزما ، تحریک یا خشکی بسیار مهم است. ماری می گوید: “این روش انقلابی برای دیدن و درمان این مشکلات است.”

اساساً ، وحشی سازی مجدد پوست “در واقع ترمیم اکوسیستم از دست رفته پوست و” بذر دادن و تغذیه “پوست با مواد مغذی برای زنده کردن آن است.” “به همان روشی فکر کنید که با خوردن غذاهای تخمیر شده از روده مراقبت می کنید.”

در مورد سرم های قدرتمند مورد علاقه خود ، هنوز هم می توانید از آنها استفاده کنید. “پروبیوتیک ها و پری بیوتیک ها ذاتاً بسیار ملایم هستند ، و من این روش را دوست دارم که با پوست شما و به طور کلی خودتان زیبا تر باشید. اما اگر اندازه گیری خوبی داشته باشید ، اگر دوست دارید رتینوئیدها و اسیدهای قوی داشته باشید ، یک رژیم مراقبت از پوست پروبیوتیک و پروبیوتیک به آرامش پوست کمک می کند. همه چیز در حد اعتدال است. “

در اینجا پنج روش آرام برای احیای دوباره پوست با محصولات دوستدار میکروبیوم آورده شده است …

سرکه صورت Gallinée ، از 7 پوند ، Cult Beauty


الان بخرش

کنسانتره پروبیوتیک مراقبت از پوست Aurelia Probiotic ، از 38 پوند ، Cult Beauty


الان بخرش

مرطوب کننده چند بیوتیکی INKEY List ، 12.99 پوند ، فوق العاده به نظر برسید


الان بخرش

Biossance Squalane + مرطوب کننده ژل پروبیوتیک ، 44 پوند ، Cult Beauty


الان بخرش

پاک کننده حساس Esse ، 44.50 پوند ، Esse


الان بخرش

پوست حساس 60٪ از ما را تحت تأثیر قرار می دهد ، بنابراین در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد التهاب و نحوه مقابله با آن بدانید آورده شده است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>