Salon Sloane Review: New-Wave Balayage Color Trend

[ad_1]

سلب مسئولیت: این ملاقات بررسی قبل از قفل کردن ، هنگامی که حضور در آرایشگاه ها با خیال راحت مجاز بود ، شرکت کرده بود.

اگر با موهای خود RN در یک شیار گیر کرده اید ، مطمئناً تنها نیستید. با درهای آرایشگاه هایمان که برای چند ماه دیگر محکم بسته شده اند (* هق هق *) ، ما مراقبت از یال خود را در خانه انجام داده ایم: استفاده از رنگ موهای خانگی که فکر می کردیم در سال 2012 ترک کرده ایم و خسته کردن قفل می شود تن Olaplex شماره 3 در تلاش برای حفظ نوعی درخشش.

به احتمال زیاد شما در حال آرزوی اولین جلسه روی صندلی رنگ آمیزی مو خود هستید ، بخصوص بعد از اعلام شب گذشته آرایشگاه ها قرار است در تاریخ 12 آوریل بازگشایی شوند (با فرض اینکه همه اینها طبق برنامه پیش می روند) ، بنابراین شما احتمالاً تصور می کنید که چه چیزی ممکن است بخواهید وقتی سرانجام در دست شخصی باشید که واقعاً می داند چه کاری انجام می دهد – جمع آوری inspo از افراد مشهور مورد علاقه خود و تا زانو در انبوه موهای سر در صفحه اینستاگرام ما. اما اگر گزینه های بالقوه شما دامنه دارند خیلی گسترده برای اینکه بدانید از کجا شروع کنیم (مسدود کردن رنگ / بلوند کره / قهوه ای موس – ما مثل بچه های یک فروشگاه آب نبات هستیم!) ، بگذارید یک کمک کمک کنم.

اینها همه روندهای عمده مو در هفته مد AW21 است

وقتی درست قبل از قفل 3.0 ، در سالن اسلون * الهی در چلسی لندن نشستم ، 10 ماه موهایم رنگی نبود. به همین مناسبت ، من برخی از نکات برجسته و اصلاح کننده را خواستم – فقط برای دریافت یک باب بلوند تکه تکه ، رنگ بلوک که این کار را نکرد هر چیزی برای صورت یا فرم صورتم

خوشبختانه ، سوفی MacCorquodale – رنگارنگ مورد علاقه اسکارلت جوهانسون – پس از اینکه اخیراً به زمین بازگشت برای جبران خسارت ، در Salon Sloane حضور داشت. و این کار را کرد او برای بسیاری از مارک های مد از جمله گوچی ، کلوئه ، کنزو و جیوانچی کار کرده است (و همچنین جادوی خود را بر روی قفل مدل ها در هفته های مد نیویورک ، پاریس و میلان کار کرده است) ، بنابراین من می دانستم که در دستان خوبی هستم.او به من گفت روند جدید رنگ مو مجموعه ای را برای طوفان سالن ها هنگامی که دوباره بهار باز می شوند: روند رنگ مو که همه ما خواهان آن هستیم. مستقیم از خیابان های نیویورک ، آن است طبیعی تکنیک رنگی که احساس می کند قفل های شما به تدریج توسط خورشید سبک شده است. سفید کننده بدون سانس. به طور جدی از نظر تعمیر و نگهداری کم ، ظریف است و ماه ها ادامه می یابد.

ارائه: موج جدید balayage.

Balayage از سال 2021. درخشش داشته است. از OG balayage عبور کنید ، زیرا خواهر کوچکتر و خنک شما در راه است.

این مدل موهای زیرکانه برای موهای ریز باعث ایجاد ضخامت و حجم عالی می شود

balayage موج جدید چیست؟ تفاوت OG balayage با balayage موج جدید چیست؟

سوفی به من گفت: “Balayage قطعات ظریف رنگی را که روی سطح مو نقاشی شده اند ، توصیف می کند.” او توضیح داد که Balayage فرانسوی “آزاد” است ، اما اکنون این ایده “فقط انتها” را به ذهن متبادر می کند. موج جدید balayage یک است نوع به روز شده از balayage که به این معنی است که رنگ آمیزی ها بیشتر با رنگهای طبیعی مو کار می کنند و آنچه را که باید تقویت شود ، بررسی می کنند. این خیلی بیشتر یک تکنیک بصری است.

سوفی گفت ، با موج جدید موج جدید ، “مناطق خاصی نرم و مناطق دیگر از شدت روشنایی و رنگ برخوردار هستند.” “این یک بلوند چند بعدی و تونال ایجاد می کند که احساس شادابی و مدرن بودن می کند. اکثر مردم موهای طبیعی تن های مختلفی دارند ، بنابراین ما به آن احترام گذاشته و آن را تقویت می کنیم.”

سوفی ادامه داد: برای افرادی که پس از قفل شدن دوباره رشد طبیعی زیادی دارند و می خواهند احساس کنند چند ماهی در ساحل گرمسیری بوده اند بسیار درخشان خواهد بود.

این پدیده های واقعی روشنایی است که این روند را از فرم های سنتی تر تقسیم می کند. با این گفته ، شباهت هایی وجود دارد. اولاً ، درست مثل خواهر کوچکترش ، مدل موج جدید منجر به ریشه های داستانی یا محو شدن رنگ نمی شود که همتایان آن از نوع بلوک رنگ هستند. این رنگ هنوز در تمام طول موهای شما به طور یکپارچه مخلوط می شود ، به نازک تر به ریشه ها و در انتهای آن به شدت متراکم تر است.


تکنیک پشت ظاهر چیست؟

مطمئناً ، تفاوت بین تکنیک OG balayage و خواهر بزرگتر شیک آن بسیار ظریف است – اما تفاوت در نتایج؟ خوب: این چیزی است که باید درباره آن فریاد زد.

سوفی گفت: “Balayage موج جدید یک روش آزاد بصری است که در آن هیچ قانون خاصی برای ایجاد رنگ مناسب وجود ندارد.” “در عوض ، رنگ آمیزی شما برای ایجاد یک رنگ و لحن سفارشی کار می کند که در همان زمان به همان اندازه بی نظیر و بی دردسر باشد.”

سوفی ادامه داد: “این یک روش مدرن تر برای برجسته سازی و کار بر روی تمام رنگ های مو است. ویژگی های نهایی این روش بسیار مهم است زیرا ما رنگ مو را شخصی می کنیم ، بنابراین با مشتریان ما رنگ پوست ، رنگ چشم و رویا سایه ها “

بهترین آرایشگاه های لندن برای ترمیم پس از قفل کردن

هر چند وقت یک بار باید رنگم را پر کنم؟

بهترین چیز در مورد این روند رنگ مو این است که شما می توانید به طور منظم یا نامنظم به عنوان مورد دلخواه شارژ کنید. در واقع ، رنگ فقط با گذشت زمان بهتر در موهای طبیعی شما قرار می گیرد. رشد می کند و باعث می شود موهای شما آفتاب ببوسد – چیزی که همه ما می خواهیم قطعه آن را دوست داشته باشیم ، درست است ؟!

سوفی گفت: “این ماندگاری بسیار خوبی دارد زیرا رنگ آن در ناحیه ریشه متمرکز نیست و در نهایت باعث افزایش موهای طبیعی شما می شود.” “این از خط ترسناک هنگام ریشه زدن جلوگیری می کند. در مناطقی که ما رنگ را به ریشه می رسانیم ، اما در مناطق دیگر رنگ از ساقه مو بیشتر شروع می شود ، بنابراین شما یک رنگ بدون مراقبت و آرام خواهید داشت.

“هنگامی که احساس می کنید کمی درخشش خود را از دست داده اید ، به سالن برگردید. این ممکن است پس از چهار هفته برای طراوت بخشیدن یا بازی با رنگ موی شما ، هشت هفته برای استفاده از چند چراغ در اطراف خط موی شما یا چهار شش ماه از آنجا که این روش بصری است ، من به مشتریان توصیه می کنم که موهای خود را تماشا کنند و اگر شک دارند ، برای دیدن من وارد شوند.

“من معتقد به موهای زیبا و سالم هستم ، بنابراین من همیشه بهترین گزینه را برای موهای شیک و بدون رنگ ، بدون رنگ و مراقبت توصیه می کنم.”

موج جدید مو با چه مویی بهتر کار می کند؟

سوفی گفت: “همه موها ، ما رنگ آن را بصری می زنیم ، بنابراین باعث می شود همه مو کار کند.” “با این حال ، بیشتر مشتری های من که این روش را دوست دارند موهای بلندتری دارند و می توانند لایه لایه یا یک طول باشند.”

چگونه می توانم هواپیمای موج جدید خود را در خانه حفظ کنم؟

سوفی به من گفت: “من همیشه طرفدار طیف Olaplaex هستم ، به خصوص مرحله 0 و مرحله 3 ، که در حفظ پیوندهای داخل ساقه مو کار می کنند ، بنابراین ساختار سلامت مو و مو بهینه است.”

“شامپو اصلاح کننده رنگ مو Risual Sisley باعث طولانی شدن و کمرنگ شدن رنگ پس از شستشوی های مکرر می شود. مو احساس سبکی ، لطافت و براق شدن می کند.” همچنین ، ماسک مراقبت از موی سیسلی موهای آسیب دیده را بازسازی و تقویت می کند و باعث می شود مو تغذیه و مرطوب شود.

آخرین راهنمایی ، ما پرسیدیم؟ سوفی افزود: “L’Oréal Elvive More than Color Perfect Shampoo و Elvive Color Protect Purple Conditioner باعث براق شدن و طراوت بخشیدن به قطعات بور می شود.” و L’Oreal Hair Expertise Pure Color برای موهایی که احساس خشکی می کنند عالی است.

از کجا می توانم آن را انجام دهم؟

با طلوع زندگی پس از قفل شدن ، امیدوارم که ما را ببیند ، زمان بهتری برای علامت گذاری یک مدل موی کاملاً جدید وجود ندارد و به خودتان سفری می دهید که منتظر آن باشید تا پیش از تابستان. اگر این کار را انجام دادید ، از شما می خواهم که از سالن اسلون دیدن کنید

می توانید از طریق وب سایت آنها www.salonsloane.com رزرو کنید ، تیم را از طریق ایمیل [email protected] ایمیل کنید یا با آنها تماس بگیرید 02072590068.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت ما سوفی کوکت ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

بهترین برس های هوای گرم برای دستیابی به سشوار بدون وز و وز در خانه (و تعداد زیادی از آنها با rn تخفیف دارند)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>