Serpahine یک برند بارداری معروف است که دارای سلطنتی و افراد مشهور است

[ad_1]

همانطور که بدون شک بسیاری از زنان باردار گواهی می دهند ، یافتن لباس های بارداری شیک ، راحت و ارزان قیمت کار بی شماری نیست.

باردار شدن می تواند بسیار سخت باشد و وقتی قبلاً از G&T شبانه ، تخته های پنیر و سوشی خود صرف نظر کرده اید ، نمی خواهید سبک شخصی خود را نیز کنار بگذارید.

همه افراد مشهور منتظر ورود جدید هستند – از جمله جیم چپمن ستاره YouTube و سارا تارلتون که به تازگی باردار شده اند

به همین دلیل است که ما همیشه به دنبال افراد مشهور و تأثیرگذار مورد علاقه خود هستیم تا از سبک استفاده کنیم ، وقتی نوبت به لباس پوشیدن می رسد و هیچ کس به اندازه دوشس کمبریج شیک نیست. دوشس ، معروف به سبک مجلل دخترانه در کنار درب و لکه های نرم برای برچسب های خیابان های بالا ، طرفدار سرسخت یک مارک به ویژه است و از آنجا که آن را از طریق بارداری دوم و سوم خود با پرنسس شارلوت و پرنس لوئیس خرج کرده است ، فروش آن پایان یافته است از پشت بام در حقیقت ، در طول سال گذشته ، Seraphine – مارک بارداری مورد تأیید سلطنتی – هر دو دقیقه یک لباس بارداری / پرستاری فروخت.

خرید سرافین

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

سرافین در سال 2002 توسط مادر دو فرزند تاسیس شد و قصد دارد زنان را قبل ، حین و بعد از بارداری احساس افسانه کند. این برای پایداری نیز عالی است ، زیرا خرید یک کمد لباس کاملاً جدید فقط به مدت 9 ماه می تواند بسیار بیهوده باشد. با طراحی های بی انتها و ظریف آنها ، می خواهید مدت طولانی پس از پایان کار ، این قطعات را در جلوی کمد خود نگه دارید – دقیقاً مانند کیت.

بهترین لباس های بارداری که ثابت می کند شما مجبور نیستید سبک خود را فدای دست انداز خود کنید

هدف سرافین؟ همچنان که به عنوان مد پیش رو و منحنی بارداری چاپلوسانه باقی می مانیم در حالی که هرگز در راحتی به خطر نمی افتیم. نتیجه؟ کل مجموعه ای از لباس ها از لباس های معروف آنها (که یکی از آنها هر دو دقیقه یک بار فروخته می شود) و لباس های مخصوص بارداری تا لباس خواب های پایه و شلوار استرچ. آنها حتی برای دسترسی آسان و در عین حال شیک ، مجموعه ای کاملاً جداگانه از لباس های مخصوص پرستاری را به رخ می کشند. و پدرها ، اگر در حال خواندن هستید ، احساس كنید كه کنار گذاشته نمی شوید. سرافین دارای دامنه جدیدی از پدر نیز می باشد ، شامل تی شرت ، کلاه های دار و حتی پارک با کاپوت خز ، همه با کیسه های لباس کودک و دهانه های آسان برای برخی از پوست در زمان پوست.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

فقط ما افراد “عادی” نیستیم که می خواهیم مانند کیت باشیم. او سالهاست که در مورد مد خود مشهور است. همه از جسیکا آلبا گرفته تا کیت هادسون و البته خواهر کوچک کیت پیپا نیز در Seraphine از او پیروی کرده اند.

خرید سرافین

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>