Sex / Life Season 2: هر آنچه درباره S2 نمایش Netflix باید بدانید

[ad_1]

اسپویلرهای فصل 1 جنس / زندگی در پیش رو دارید (گویی که قبلاً همه چیز را زیاد تماشا نکرده اید)

اگر این هفته در Netflix حضور داشته باشید (وانمود نکنید که این کار را نکرده اید) ، متوجه یک نمایش به نام خواهید شد رابطه جنسی / زندگی از زمان افت در 25 ژوئن ، در جایگاه نخست صفحه اصلی قرار دارد. اگر چیزی مثل ما هستید (و کل رسانه های اجتماعی) ، فوراً شیفته شما می شوید و احتمالاً همه چیز را بیش از حد تماشا کرده اید.

با الهام از رمان بی بی ایستون 44 فصل در مورد 4 مرد، این نمایش مادر بی حوصله حومه حومه دو بیلی (سارا شاهی) را دنبال می کند که با شارژ جنسی به یک خط حافظه می رود و آرزو می کند رابطه جنسی جدی جوانی خود را داشته باشد ، به ویژه با معشوق سابق (آدام دموس). بیلی شروع به نوشتن تجربیات خود در دفترچه خاطرات خود می کند اما شوهرش کوپر (مایک وگل) آن را پیدا می کند و زندگی آنها کاملاً وارونه می شود.

همانطور که احتمالاً حدس زده اید ، بسیار عجیب است. و با افتخار مطلق یک فینال ، طرفداران فکر می کنند که چه زمانی قسمت بعدی آن را دریافت خواهیم کرد رابطه جنسی / زندگی.


Too Hot To Handle فصل 2: ​​نمایش کاملا قدمت دوستی از Lockdown 1.0 این هفته بازگشته است (!) – آنچه ما می دانیم اینجاست

این چیزی است که ما درباره یک فصل بالقوه 2 می دانیم …

فصل 2 چه خواهد بود رابطه جنسی / زندگی در مورد؟

ارتباط جنسی. به طور مشخص.

بلکه ازدواج بیلی با کوپر و جذابیت طاقت فرسای او به برد. هشت سال از زمان جدا شدن آنها ، بیلی و برد هنوز هم شیمی جنسی انکارناپذیری دارند ، برخلاف آنچه او با دیگری تجربه کرده است. بیلی سخت خواستار برقراری رابطه او با کوپر است ، اما وقتی او سعی می کند زندگی جنسی آنها را ادویه کند ، تمام فکرش این است – بله ، حدس زدید – برد.

برای فصل دوم قطعاً پتانسیل وجود دارد ، زیرا فصل اول با بیلی که به برد گفت که قصد ندارد کوپر را ترک کند ، پایان داد اما می خواست او را استخوان بندی کند. در مورد یک وضعیت چسبناک صحبت کنید (ببخشید)چه کسی در آن خواهد بود؟

اگر فصل دوم را بدست آوریم ، می توانیم انتظار داشته باشیم بازیگران اصلی برگردند. این بیلی (سارا شاهی) ، برد (آدام دموس) ، کوپر (مایک وگل) و ساشا (مارگارت اودت) هستند.

چه موقع بیرون است؟

Netflix هنوز در مورد فصل 2 بالقوه چیزی نگفته است. اما این نمایش در حال حاضر در رتبه اول انگلیس قرار دارد ، بنابراین اگر غول پخش جریانی فصل دوم را به بهره برداری برساند تعجب نخواهیم کرد.

اگر آنها این کار را انجام دهند ، احتمال اینکه تا سال دیگر برسد وجود ندارد. اما با شنیدن اطلاعات بیشتر ، شما را در پست خود نگه می داریم.

در ضمن ، این پیش پرده فصل 1 است. می دانید ، فقط برای کمی ادویه.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این دراماتیک ترین لحظات جزیره عشق است * در همه زمان ها * ، از “من وفادار هستم” تا “من به اینجا برمی گشتم تا به تو بگویم دوستت دارم”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>