Sexy Beasts: نمایش عجیب دوست یابی جدید

[ad_1]

همه عاشق یک نمایش دوست یابی هستند و Netflix به تازگی کاملاً محرمانه ترین نمایش های خود را اعلام کرده است.

ایده این که Sexy Beasts نامیده می شود ، این است که همه لباس مبدل به تن کرده اند و به همین دلیل شرکت کنندگان در مسابقه را وادار می کنند که به جای ظاهر ، فقط بر اساس شخصیت ، افرادی را که می خواهند قرار بگذارند انتخاب کنند. بله ، این اساساً یک تلاقی بسیار عجیب و غریب است عشق کور است و خواننده نقاب دار – و ما در زندگی به آن نیاز داریم.

بهترین کمدی های Netflix برای روحیه دادن به شما در قفل کردن (از جمله Mean Girls – بالاخره!)

به نظر می رسد همه ما بیش از حد مسئولیت ظاهری را به دوش می کشیم – خصوصاً در دنیای برنامه های دوست یابی – بنابراین این رویکرد سرگرم کننده و تازه کننده ای برای دنیای دوست یابی خواهد بود.

در توئیتر ، نتفلیکس نوشت: “نه ، توهم نمی کنید. SEXY BEASTS یک نمایش دوست یابی جدید است که از پروتزهای پیشرفته برای آزمایش آزمایش شیمی درست خرما استفاده می کند. در نتفلیکس ، 21 ژوئیه.”

واکنش آنلاین متفاوت بوده است ، در حالی که یک نفر به طنز گفت: “خواننده نقاب دار ، رقصنده نقابدار ، اکنون این است. آیا چند ماه پیش فروش ماسک های تئاتر انجام شده بود؟”

چند نفر نوشتند که آنها اشتراک خود را “لغو” می کنند … آنچه در مورد نمایش جدید می دانیم در اینجا است.

این درباره چیست؟

با استفاده از آرایش مصنوعی ، افراد مجرد با چهره کاملاً مبدل در خرما شرکت می کنند. سپس آنها باید تنها بر اساس شخصیت ، افرادی را که می خواهند برای قرار ملاقات نگه دارند انتخاب کنند. به ناچار ، آشکار بزرگی از اینکه همه چه کسانی هستند ، ظاهر خواهد شد.

شرکت کنندگان در مسابقه Love Island 2021: با ساکنان جزیره ای که وارد ویلا می شوند ملاقات کنید (از جمله میزبان عروسی پرنسس بئاتریس ، یک مبارز فقر دوره ای و یک کریکت انگلیس معلول)

سیمون ولتون ، خالق و تهیه کننده اجرایی ، به ورایتی گفت: “ساخت” Sexy Beasts “برای نتفلیکس یک روند فوق العاده هیجان انگیز بوده است. با بازیگران بین المللی با شخصیت های بسیار درخشان ، تعداد زیادی مصنوعی که با کیفیت 4K فوق العاده به نظر می رسند و با روایت راب دلانی ، تماشاگران با یک تجربه واقعی روبرو می شوند. من امیدوارم که این نمایش لبخند را بر چهره مردم بنشاند تا کشف کنند چه کسی عاشق چه کسی خواهد شد و همه بازیگران ما واقعاً چگونه به نظر می رسند. “

چه کسی آن را ستاره می کند؟

بازیگران واقعی مشخص نیست ، اما ما این کار را می کنیم فاجعهراب دلانی هر قسمت را ارائه می دهد.

Too Hot To Handle فصل 2: ​​نمایش کاملا قدمت دوستی از Lockdown 1.0 این هفته بازگشته است (!) – آنچه ما می دانیم اینجاست

چه زمانی شروع می شود؟

کمتر از یک ماه دیگر فرصت داریم ، زیرا این کار از 21 ژوئیه آغاز می شود.

در ابتدا شش اپیزود وجود خواهد داشت ، بنابراین این امر باعث می شود که یک اغراق راحت انجام شود. خبر خوب این است که یک فصل دو قبلاً تأیید شده است و در اواخر سال 2021 قرار است افت کند. بنابراین اگر آن را دوست داشته باشید ، مدت طولانی بدون آن نخواهید بود.

آیا تریلی وجود دارد؟

بله ، و می توانید تیزر جالب و عجیب و غریب را در اینجا تماشا کنید:

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>