She Said Movie: اخبار ، بازیگران ، تاریخ انتشار و پیش پرده

[ad_1]

She Said عنوان فیلمی است که تحقیقات پیرامون هاروی وینستین ، مغرور فیلم که اکنون رسوا شده است ، انجام خواهد شد.

همزمان با انتشار جزئیات فیلم ، ددلاین اعلام کرد که کری مولیگان و زو کازان برای بازی در نقش های اصلی به عنوان خبرنگاران نیویورک تایمز که جنبش #MeToo را شروع کردند ، بر عهده دارند.

این زوج ها در حال مذاکره نهایی برای بازی در نقش مگان دوهی و جودی کانتور هستند که در ادامه با نویسنده She Said: Breaking the Story of Adressure Sexual که به شعله ور شدن جنبشی کمک کرد.

آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

کری مولیگان در هنگام ورود به اسکار به همراه همسر نوازنده اش یک دید در طلای والنتینو Haute Couture است.

چه موقع او گفت بیرون؟

فیلمبرداری این فیلم قرار است در تابستان امسال آغاز شود و ما نمی توانیم صبر کنیم تا این فیلم فمینیستی برای نمایش بزرگ آماده شود.

با این حال ، تاریخ انتشار تأیید شده هنوز به اشتراک گذاشته نشده است.

به احتمال زیاد این فیلم در سال 2022 اکران خواهد شد.

او در مورد چه چیزی گفت؟

وی سعید بررسی خواهد کرد که این خبرنگاران برای تحقیق در مورد ادعاهای مطرح شده در مورد وینستین چه کرده اند تا بتوانند مورد توجه اصلی قرار گیرند.


وینستین به لطف کارشان به 23 سال زندان محکوم شد و چندین زن احساس کردند قادرند داستان سو stories استفاده خود را که سالها سرکوب شده بود به اشتراک بگذارند.

از این جنبش ، جنبش #MeToo بوجود آمد که باعث شد داستانهایی فراتر از وینستین به سطح جهان بیایند.

امیدوار کننده کری مولیگان و زمرد فنل زن جوان در زمینه مقابله با فرهنگ اغوای مست: “واقعیت این است که همه ما همدست بوده ایم”

چه کسی روی این فیلم کار می کند؟

ماریا شریدر برنده جایزه امی کارگردانی این قطعه را انجام می دهد ، همانطور که برای Unorthodox نتفلیکس کار کرد. خوشبختانه این بار یک زن روی صندلی مدیر است.


با فرض بازیگری کری و زوئی ، اولی موجی را در فیلم “زن جوان وعده دهنده” – فیلم دیگری با زاویه ای فمینیستی – ایجاد کرد ، در حالی که دومی در “توطئه علیه آمریکا” بازی کرد.

آیا تریلی وجود دارد؟

هنوز نه ، اما این فضا را تماشا کنید که تصور می کنیم هم نیرومند و هم منفجر کننده خواهد بود.

با انتشار اطلاعیه های جدید ، این مورد را به روز می کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>