Side Hustle in Progress: یک راهنمای عملی برای شروع فعالیت تجاری شما عصاره الیزابت اوگابی

[ad_1]

اضطراب مالی که از زمان آغاز همه گیر شدن بیماری با آن روبرو شده ایم ، پنهانی نیست. بین url = “https://www.glamourmagazine.co.uk/article/what-is-furlough-paid-leave”]furlough[/link]، افزونگی و کاهش ساعات ، مشاغل ما نامشخص است ، درآمد خانوارها تحت فشار قابل توجهی است و تقریباً زندگی همه در سال گذشته وارونه شده است.

در نتیجه ، جای تعجب نیست که بسیاری از ما در هفته های آینده به دنبال راه های جدید برای درآمدزایی اضافی از طریق فشارهای جانبی یا شروع مجدد ایده تجاری خود باشیم که همیشه بیش از حد ترسیده ایم و سعی در تلاش برای آن نداریم.

در سال 2018 تخمین زده شد که 40٪ از کارگران انگلستان شلوغی جانبی دارند. سریع منتهی به ژوئیه سال 2020 ، فقط در چهار ماه اول همه گیری ، 85000 کسب و کار خیره کننده به صورت آنلاین راه اندازی شدند ، که روند کارآفرینی در حال رشد را تسریع کرده و تقاضای بیشتری برای دسترسی به مشاوره های عملی و تجویز ایجاد می کند.

اگر می خواهید روی باند پرش کنید اما فکر صحیحی ندارید که از کجا شروع کنید ، الیزابت اوگابی ، بنیانگذار پلت فرم رسانه های دیجیتال برای بانوان شاغل ، یک راهنمای فوق العاده مفید برای دقیقاً همین موضوع نوشت.

در حال حاضر به دنبال روش هایی برای کاهش نگرانی مالی هستید؟ در اینجا 10 راهی وجود دارد که می توانید با آن از خانه دور شوید

Side Hustle in Progress: یک راهنمای عملی برای شروع کار شما طراحی شده است تا شما را در چرخه کامل زندگی صاحب مشاغل قرار دهد. این بخش به چهار قسمت تقسیم شده است: “قبل از سفر” ، “برداشتن” ، “برندسازی ایده شما” و “موارد مهم” – تا به خوانندگان چارچوبی عملی بدهد که بتوانند ایده خود را شروع کنند. هر فصل شامل مشاوره تخصصی الیزابت ، تمریناتی برای متفکر کردن خواننده و مصاحبه با یکی از بنیانگذاران مشاغل زن است – از جمله کاساندرا استاورو ، بنیانگذار Propercorn ، نویسنده و پادگستر اما گانون و نیکول کرنتسیل ، بنیانگذار و مدیر عامل جشنواره دختر سیاه. در واقع مواردی را که باید بدانیم فراهم می کند ، مانند موارد مهم “چگونه جهنم بودجه می گیرم؟” به مناسبت راه اندازی کتابش ، از او خواستیم دقیقاً همین را با ما به اشتراک بگذارد. آنچه او برای گفتن در اینجا آورده است ، به علاوه تمام توصیه های عملی شما برای تأمین بودجه برای از بین بردن ایده درخشان تجارت خود نیاز دارید.

علاوه بر کمبود وقت و منابع ، مانع دیگر در راه اندازی شلوغی جانبی دسترسی به وجوهی است که به شما کمک خواهد کرد – آیا پول خارجی می گیرید یا خودتان به طور کامل بودجه آن را تأمین می کنید؟ صادقانه بگویم هیچ پاسخ غلط و درستی وجود ندارد. این موضوعی است که باید قبل از اقدام به خوبی در مورد آن فکر کرد: وقتی بودجه خارجی وارد کار شما شد ، باید در برابر کسانی که سرمایه گذاری کرده اند پاسخگو باشید و من شنیدم که این یک کار بسیار بزرگ است. نحوه پاسخگویی به شما بستگی به این دارد که از چه شخصی سرمایه گذاری کرده اید – همچنین این امر شما را در موقعیت بدهی یا دادن ارزش ویژه قرار می دهد. با تمام اطلاعات بودجه ای که در زیر آورده شده است ، لطفاً تحقیق کنید ، با متخصصان مشورت کنید و بفهمید که درگیر چه چیزی هستید

بنابراین وام روزپرداخت دریافت کردید – در اینجا نحوه جلوگیری از بدهی پرداخته شده است

چرا می خواهید بودجه خارجی دریافت کنید؟

دلایل مختلفی وجود دارد که مردم این گزینه را در نظر می گیرند ، از جمله نیاز به پول ، بنابراین شما و تیم می توانید تمام وقت در تجارت کار کنید ، اولین مشتری را بدست آورید ، ایده را از حداقل محصول مناسب (MVP) به محصول واقعی ببرید یا نیاز به هزینه های حقوقی را پوشش می دهد. دلایل متفاوت است.

چه میزان نیاز خواهی داشت؟

چقدر به شما احتیاج دارد که کجا می توانید برای جستجوی حمایت مالی بروید. همین مورد در مورد نوع شغلی شما نیز صدق می کند. به عنوان مثال ، اگر بعداً می خواهید از سرمایه گذاران خطرپذیر سرمایه جمع کنید ، باید با راه اندازی یک شرکت محدود شروع کنید. همه اینها گزینه های پیش روی شما را تعیین می کند ، بنابراین بهتر است قبل از تصمیم گیری چنین تصمیمات مهمی ، به مشاوره مالی بپردازید. در هر صورت ، قبل از اینکه بخواهید از پشتیبانی خارجی استفاده کنید ، باید برنامه ای تهیه کنید تا مشخص کند چه مقدار پول نیاز دارید و چه مدت شما را پوشش می دهد.

گزینه های تأمین مالی شما

بوت استرپ
منظور از bootstrap ، بنیانگذار تجارت از پول شخصی خود از جیب یا منابع خود برای حمایت از تجارت خود استفاده می کند. به طور معمول آنچه که در اینجا اتفاق می افتد این است که کسب و کار اولین فروش خود را انجام می دهد ، پول دوباره به تجارت سرمایه گذاری می شود – این محبوب ترین رویکرد است. طبق تحقیقاتی که توسط کارگزار تأمین مالی شرکت انبار انبار در سال 2016 انجام شده است ، 56 درصد از این شرکت های نوپا از پول خود برای تأمین اعتبار کامل تجارت خود استفاده می کردند در حالی که 82 درصد از بودجه خود به عنوان بخش قابل توجهی از مخلوط بودجه خود استفاده می کردند. مزیت این روش این است که شما کنترل کامل دارید و مجبور نیستید از حقوق صاحبان سهام شرکت خود صرف نظر کنید. چند مشاغل معروف با بودجه شخصی Spanx توسط Sara Blakely و House of CB توسط Conna Walker – دو مشاغل بنیانگذار زن که هم جهانی هستند و هم عملکرد قابل توجهی دارند.

دوستان و خانواده
وام گرفتن از دوستان و خانواده یکی دیگر از منابع محبوب تأمین بودجه است ، اگرچه این شرايط برنامه و توافق نامه روشن نباشد ، این گزینه می تواند یک رابطه پیچیده ایجاد کند. هنگام درخواست پول ، کتباً شرایط خود را روشن کنید و اگر قصد بازپرداخت دارید ، همه چیز را کتباً نگه دارید و با آنها در میان بگذارید تا جایی برای سردرگمی باقی نماند.

طرح های اعطایی
این گزینه درخشان است زیرا آنها رایگان هستند ، بنابراین نیازی به بازپرداخت آنها نیست. با این حال ، یافتن آنها دشوار است ، و این امر باعث می شود که بسته به طیف وسیعی از عوامل بتوانند با واجد شرایط بودن رقابت کنند. کمکهای مالی توسط دولت یا ارگانهای دولتی و خصوصی اعطا می شود. برای یافتن موارد مناسب با تجارت خود ، آنها را در گوگل جستجو کنید ، از صاحبان مشاغل دیگر بخواهید و تحقیقات خود را انجام دهید.

سرمایه گذاری گسترده
هنگامی که به تعداد زیادی از افراد اجازه می دهید تا در ایده تجاری شما مشارکت داشته باشند ، این گزینه محبوب دیگری است. زنانی که این گزینه را انتخاب کرده اند تمایل به کسب نتایج عالی دارند ، همانطور که تحقیقات می گوید آنها گفته می شوند که داستان سرایان خوبی هستند. من کتاب The Crowdsourceress به قلم الکس دالی ، یک مشاور سرمایه گذاری جمعی را که به بسیاری از مشاغل کمک کرده است از این طریق کمک مالی کنند ، بسیار توصیه می کنم.

سرمایه گذاری جمعی سه نوع است:
• سرمایه گذاری جمعی از پاداش / کمک مالی: در اینجا شما به اهداکنندگان با نمونه ای از محصول خود یا انگیزه دیگری مانند شناخته شدن در وب سایت آنها یا اگر مبلغ مشخصی هدیه دهید ، پاداش می دهید.
• تأمین مالی جمعی بدهی / وام همتا: شما از صندوق های سرمایه گذاری وام دریافت می کنید و سپس آن را بازپرداخت می کنید.
• سرمایه گذاری جمعی از سهام: در ازای دادن سهام یا سهام خود پول دریافت می کنید.

بانک
می توانید برای گزینه های مختلف مانند کارت های اعتباری ، وام یا اضافه برداشت به بانک مراجعه کنید.

وام های اولیه
این وام ها ممکن است شما را ملزم به رعایت معیارهای خاصی برای اعمال خود کنید اما به اندازه وام های بانکی مناسب هستند. با این حال ، آنها به طور معمول با نوعی پشتیبانی ارائه می شوند ، که اغلب بخشی اساسی از خدمات است ، به خصوص اگر تجربه کمی دارید. یکی از محبوب ترین ها وام های Virgin Start و startuploans.co.uk است اما تحقیق کنید و به دنبال مشاوره باشید تا ببینید آیا این موارد برای شما مناسب هستند یا خیر.

شتاب دهنده ها
شتاب دهنده های نوپا از طریق آموزش ، مشاوره و بودجه از شرکت های مبتنی بر رشد حمایت می کنند. شرکت های نوپا برای مدت زمان مشخص و به عنوان بخشی از یک گروه از شرکت ها ، به شتاب دهنده ها وارد می شوند. اکثر شتاب دهنده ها پس از اتمام برنامه شتاب دهنده در ازای حقوق صاحبان سهام در تجارت شما ، به شما سرمایه گذاری می کنند. این با هر یک از شتاب دهنده ها متفاوت خواهد بود.

شتاب دهنده های متقاضی شامل موارد زیر است:
• ترکیبی Y
• Techstars
• کمپ بذر
• ابتدا کارآفرین
• کارخانه موسسین

سرمایه گذاری فرشته
سرمایه گذاران فرشته اشخاصی هستند (که به طور کلی ارزش خالص بالایی دارند) که پول خود را در ازای سهام آن شرکت (سهام) در یک شرکت کارآفرین سرمایه گذاری می کنند. اینها می توانند افرادی باشند که در مشاغل عادی روزمره مایل به سرمایه گذاری در شرکتهایی هستند که به آنها اعتقاد دارند. سرمایه گذاران فرشته تمایل به سرمایه گذاری در مراحل اولیه (قبل از تخمه و بذر) یک شرکت دارند ، به ویژه در مرحله ایده یا زمانی که شرکت اولین کار اولیه خود را انجام می دهد مشتری ها درست مانند گزینه های قبلی که در بالا ذکر شد ، این افراد با به اشتراک گذاشتن تخصص خود برای حمایت از تجارت شما می توانند بیش از پول ارائه دهند. اگر تصمیم دارید با این گزینه همراه شوید ، در مورد Enterprise اطلاعات بیشتری کسب کنید
طرح سرمایه گذاری ، که می تواند به سرمایه گذار شما در تخفیف مالیات کمک کند.

سرمایه گذاران فرشته را از کجا می توان پیدا کرد
آنها واقعاً می توانند زیر بینی شما باشند ، به همین دلیل است که وقتی به دنبال آنها می گردید ، باید ایده خود را به همه بگویید.

سایتهایی که باید بررسی کنید شامل موارد زیر است:
• Angelinvestmentnetwork.co.uk
• گروه های سرمایه گذاری LinkedIn Angel

سرمایه گذاری خطرناک
این سرمایه ای است که معمولاً در مشاغلی که پتانسیل رشد بالایی دارند سرمایه گذاری می شود. به افرادی که این سرمایه گذاری ها را انجام می دهند سرمایه گذاران خطرپذیر گفته می شود. آنها همان سرمایه گذاران فرشته نیستند ، زیرا پول آنها نیست و آنها به نمایندگی از سازمان هایی که از آنها تأسیس کرده اند مانند صندوق های بازنشستگی ، م firmسسات مالی یا شرکت های بیمه سرمایه گذاری می کنند.

ایده پردازی خود را

خواه درخواست وام از والدین خود ، بانک ، سرمایه گذاران یا اهداکنندگان داشته باشید ، زمین شما باید شامل موارد زیر باشد:
• داستان چرایی نیاز ایده شما: مسئله و راه حل.
• بازار: مشتری ، رقابت و USP – نحوه برنامه ریزی یا در حال حاضر بازاریابی و دستیابی به مشتری.
• تیمی که تجارت شما را اداره خواهد کرد.
• هزینه ای که برای آن هزینه می کنید.
• پیش بینی سال مالی شما.

حقیقت سخت

برای خانم ها ، این گزینه ها محدود است ، به خصوص اگر تصمیم بگیرید که می خواهید به ستاره ها دسترسی پیدا کنید و برای بودجه VC اقدام کنید – همه تیم های زن بنیانگذار بسیار کمتر از همتایان مرد خود از VC سرمایه گذاری می کنند ، با این که این آمار برای زنان رنگین پوست. خوب است بدانید که بسیاری از این تصمیم گیرندگان که 91 درصد این کمیته ها را تشکیل می دهند مرد هستند. به همین ترتیب ، بودجه های زیادی به طور ویژه برای زنان تدارک دیده شده است تا زمینه های بازی را مساوی سازد. نمونه هایی از این سرمایه ها Jane VC (اکنون ژانویه سرمایه گذاری ها) و صندوق بنیانگذاران زن است.

مهم است که به یاد داشته باشید که مبلغی که توانایی جمع آوری آن را دارید موفقیت کسب و کار شما را تعیین نمی کند و یک معیار پوچ است. گزینه های بیشتری در زمینه وام وجود دارد که من در اینجا به آنها اشاره نکردم. برای تصمیم گیری صحیح برای تجارت خود ، حتماً از یک مشاور مالی مشاوره بگیرید.

استخراج از Side Hustle in Progress: یک راهنمای عملی برای شروع کار شما توسط الیزابت اوگابی ، در تاریخ 24 ژوئن (HarperNonFiction ، 10.99 پوند)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>