Skims Sculpting Bra by Kim Kardashian دارای بسیاری از نظرات عالی است

[ad_1]

او را دوست داشته باشید یا از او متنفر باشید ، کیم کارداشیان یک امپراطوری مطلق را بنا نهاده است.

از یافتن شهرت در نماد اکنون همگام با کارداشیان برای راه اندازی امپراتوری زیبایی خود ، ستاره تلویزیون واقعیت یک نیروی تجاری است که باید حساب شود.

مسلماً یکی از موفقیت آمیزترین فعالیتهای وی لباس فرم Skims است. کیم بعد از اینکه به خاطر بحث برانگیز نام تجاری – و مجبور به چاپ مجدد و راه اندازی مجدد مقادیر زیادی از لباسهای شکل – درام در مورد نام تجاری جنجالی برند ، اثبات کرد سرسختی اش نتیجه داد.

هیاهوی تبلیغاتی درمورد مارک Skims به طور کلی از زمان عرضه آن در سال 2018 ناشنوا بوده است. این کار با افتادن مجموعه لباس های شکل Skims آغاز شد (اگر می خواهید بدانید ارزش پول شما را دارد بررسی Skims را از دست ندهید ، اشاره کنید: این مجموعه) ، و انتشار مجموعه دنج از نزدیک دنبال شد: مجموعه ای از دزدگیرهای راحت ، چاپلوس ، فوق العاده نرم و با اندازه بزرگ ، تاپ های لباس راحتی ، کت و شلوارهای کشنده. همه چیز از یک نخ قابل تنفس و کشسان ساخته شده است و در پنج رنگ (استخوان ، غروب ، شتر ، دود و عقیق) و اندازه های XXs-5X موجود است – چیزی برای هر نوع بدن ، سبک و رنگ پوست.

لباس های راحتی Skims کیم کارداشیان که امروز به فروش می رسد ، دوباره عصر امروز دوباره عرضه می شود و ما همه آنها را می خریم

اما یک مورد از مجموعه که نظرات زیادی را به خود جلب کرده سوتین مجسمه سازی Skims Sculpting 35 پوندی است.


الان بخرش

کیم می گوید: “این برلت سبک ، بدون از بین بردن راحتی یا اضافه کردن مقدار زیاد ، پشتیبانی و لطافت را ایجاد می کند.” “احساس لطیف و ساخت بی نقص این قطعه مجسمه سازی را به یک ماده اصلی لایه لایه روزمره تبدیل می کند که فرم طبیعی بدن شما را بهبود می بخشد.”

“بارداری در حال حاضر چنین تجربه دشواری است و اکنون شما باید نگران این باشید که لاغر به نظر برسید؟” مردم از خط بارداری لباس فرم کیم کارداشیان راضی نیستند

و به نظر می رسد او اشتباه نمی کند. بازبینی ها از لباس فرم به خاطر نه تنها تملق داشتن دارایی هایشان بلکه برای راحتی راحت آنها ستایش می کنند.

یکی از منتقدان ، که آن را “بهترین سوتین که تا به حال متعلق به اوست” ستود ، نوشت: “من کاملا این سوتین را دوست دارم! من سوتین 34DDD می پوشم و همیشه مجبورم که از” سوتین سنتی “استفاده کنم که برآمدگی های ناخواسته و علائم عمیق در شانه های من ایجاد می کند ، متنفرم. این سوتین از نرمترین ماده ساخته شده است و راحت ترین سوتین من است. به طرز شگفت آوری بسیار حمایت کننده است و به اندازه یک سوتین فشار بالا می آورد. من دوست دارم که چگونه یک لایه پایه صاف و یکپارچه در زیر لباس من ایجاد کند. “

یکی دیگر از طرفداران اضافه کرد: “من با این سوتین وسواس دارم. آن را به جای سوتین های تی شرت دیگرم می پوشم. سینه بزرگتری دارم (فنجان G) بنابراین دقیقاً مانند سوتین نگه ندارد ، اما خیلی راحت است و باعث افتادگی من نمی شود. “

به ما اعتماد کنید: این بهترین سوتین برای زنان دارای مشاعره DD و بالاتر است که به اندازه کافی راحت برای WFH در

یک خریدار لباس های فرم را به “جادو” تشبیه کرد و نوشت: “من با همه چیز SKIMS وسواس دارم! من یک شخص واقعی هستم ، حقوق نمی گیرم ، نه یک ربات. من یک دختر خمیده هستم که از مارک های مختلف استفاده می کنم سالها و بگذارید به شما بگویم – کیم کی این پارچه را از فضا گرفته است زیرا از این دنیا خارج شده است. هیچ چیز شبیه آن نیست – این سبک است ، تنفس می کند و راحت است و شما را قالب می کند. وقتی آن را دریافت کردم فکر کردم – اوه! من من باید در آن جا باشم؟ به نظر می رسد کوچک است اما برای من شخصاً اندازه آن مشخص است. Unike spanx یا هر چیزی که حتی با دیدن لباس جایی که پارچه آن محکم تر است نمی توانم بگویم اما وقتی آن را می پوشید من نیز کوتاه ، سینه بند مجسمه سازی ، و توری مجسمه سازی لباس کوتاه بدن و من نمی توانم به اندازه کافی سیر کنم. حمل و نقل نیز با هر سفارش شگفت انگیز است. همه به این نیاز دارند. نمی توانم منتظر بمانم موجودی!”


با این حال ، سایر خریداران از اندازه گیری ناامید شده و ادعا کردند که سوتین برای زنان با پستان بزرگ ایده آل نیست. سایرین نیز اظهار داشتند که به جای اینکه از حمایت بالایی برخوردار باشد ، به عنوان یک سوتین “خنده دار” مناسب تر است.

خرید مجموعه کامل

از کجا می توانم لباس فرم SKIMS را در انگلیس خریداری کنم؟

Skims هم اکنون در انگلیس در Selfridges و Net-A-Porter در دسترس است. همچنین می توانید مستقیماً از وب سایت SKIMS خرید کنید ، جایی که گزینه های زیادی پیدا خواهید کرد ، اما ممکن است هزینه حمل و نقل بیشتر باشد.

در اینجا انتخاب کامل ما از بهترین قطعات مجموعه Skims آورده شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>