Skissare Brand Bliss با چکمه هایی به انگلستان بازمی گردد

[ad_1]

اگر عادت کرده اید در گوشه و کنار مراقبت از پوست TikTok مراجعه کنید ، ممکن است با Bliss آشنا باشید. در حقیقت ، شما ممکن است فقط نام تجاری را از دوران کوتاه عمر خود در انگلستان به یاد بیاورید ، زمانی که کیت ماس ​​به یک طرفدار تبدیل شد. و اکنون دوباره با صدای بلند برگشت ، زیرا بوت ها فقط این برند را به قفسه های مجازی و IRL خود اضافه کرده اند و مجسمه های مراقبت از پوست در همه جا آن را از دست می دهند.

با داشتن انرژی جدید ، بسته بندی های زیبا و جذاب ، فاکتورهای خوب و اسپا و تولیدات اسپا با فرمولاسیون در سطح متخصص که نوید می دهد پوستی درخشان و درخشان برای شما ایجاد می کند ، این یک محصول جدید برای مراقبت از پوست است.

من یک مدیر زیبایی هستم و شما باید این مارک های فرقه ای را که در Boots (از جمله The Inkey List Hair و UOMA Beauty) رها می کنند ، امتحان کنید

مجموعه این طیف شامل موارد دلخواه طرفداران مانند Fab Foaming Cleanser و Poetic Waxing Kit ، و همچنین فرمولاسیون های جدید مانند Mighty Marshmallow Mask ، Block Star Daily Sunscreen و Makeup Melt Gentle Jelly Cleanser است.

یکی از طرفداران تایید شده ، ستاره سابق جلد GLAMOR ، کریسی تیگن و همچنین احساسات YouTube ، مادلین پتچ و اما چمبرلین است. با توجه به انگور ، مراقبت از پوست توسط Hyram در مورد Clear Genius Feel و Blockstar SPF آنها نیز وسواس دارد.

جایزه کالای مورد علاقه فرقه احتمالاً برای Bliss Bright Idea Vitamin C + Tri-Peptide Serum بسیار محبوب است ، به همین دلیل هر 15 ثانیه یک واحد در ایالات متحده آمریکا می فروشد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

کمپین تیک توک آنها تحت هشتگ #findyourbliss نیز در حال دور زدن است. ما عاشق این هستیم که محصولات Bliss صددرصد فاقد قساوت و دارای مجوز PETA و مقرون به صرفه هستند. 90٪ از محصولات Bliss وگان هستند اما این مارک تجاری متعهد است که تمام محصولات مراقبت از صورت را تا پایان سال جاری 100٪ وگان کند!

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

ما برخی از محصولات مورد علاقه خود را از محدوده زیر جمع آوری کرده ایم (و کدهای تخفیف Boots را برای کمک به شما در پس انداز به اشتراک گذاشته ایم) بنابراین می توانید قبل از فروش همه چیز ، سبد خرید را اضافه کنید. اوه ، و آن اراده بفروش …

شروع به خرید کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستیار زیبایی و ویژگی های Glamour UK Shei Mamona ، وی را در Instagramsheimamona دنبال کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>