Sofia & Nichole Richie در Sofia Richie X House of Harlow 1960 در Revolve

[ad_1]

نیکول ریچی از استودیوی LA خود ، در میانه راه مصاحبه مجازی (واضح) ما ، گفت: “من هرگز به شکلی که الان هستم از شلوار جین هیجان زده نشده ام.” عزیزم boho با استایل بی عیب و نقص – که یک خط کمدی او را در کنار پاریس هیلتون در فیلم زندگی ساده به کانون توجه قرار داد – در کنار خواهر 22 ساله اش ، صوفیا نشسته است. آنها نه تنها پایان امیدوار کننده * قفل شدن ، بلکه راه اندازی اولین مجموعه لباس مشترک خود را جشن می گیرند: Sofia Richie X House of Harlow 1960.

“من شلوار جین را دوست دارم. جالب است و برای من مانند یک ورود مجدد خوب است. این یک ورود خوب و آرام است. ” و این دقیقاً حال و هوایی است که ما سعی می کنیم در این فصل کانال خود را پخش کنیم ، درست نیست؟ آ خوب، آرام ورود مجدد به دنیای واقعی.

به همین دلیل آنها کاملاً موفق شده اند میخ شده جدیدترین و جالب ترین افتادن خانه هارلو در سال 1960 تا به امروز: یک خط 57 تکه ای که میانه مناسبی بین لباس راحتی که در آن زندگی کرده ایم و آن لباس قبل از قفل کردن است – به گفته نیکول – همین مقدار ” شاخی “همین حالا. با الهام از سبک زندگی آرام و آزاد کالیفرنیایی که * همه * سعی در اواخر کانال کردن داریم ، سایه ها آرام هستند ، پالت رنگی متناسب است و خیلی لعنتی راحت.

در اینجا ، خواهران ریچی در مورد خط جدید House of Harlow 1960 و چگونگی شیوع ویروس کرونا ویروس موردنظر برای سرانجام آوردن آنها برای طراحی با هم گفتگو می کنند.

من مدیر مد هستم و این قطعات مورد علاقه لایه بندی عملکردی من هستند که شما را در باغ میخانه دنج نگه می دارند

اولاً ، قفل شدن برای شما چگونه بوده است؟ چه کاری انجام داده اید که خود را سالم نگه دارید؟

نیکول منعکس می کند: “همه چیز بوده است.” “منظورم این است که … بیش از یک سال گذشته است … بنابراین ترسناک بوده است. لحظاتی از آسترهای نقره ای پیدا کرده ام که وقت زیادی را با خانواده سپری کرده ام.

“من فکر می کنم که ایده ای که از قفل کردن ایجاد شده است ، توانایی ایجاد یکجا است. من فکر می کنم که این فقط ناشی از این است که اوقات خانوادگی را با هم می گذرانیم و درمورد کارهایی که می خواهیم انجام دهیم صحبت می کنیم و سپس تصمیم می گیریم که می خواهیم این همکاری را انجام دهیم. مثل این بود که “شما این کار را می کنید” و “شما این کار را می کنید” و – “بیایید این را با هم امتحان کنیم”. به نظر من ، توانایی خلق کردن در زمان سکون یکی از موارد خوبی است که برای من حاصل شده است. “

صوفیا اضافه کرد: “من موافقم ، این یک علامت غلتکی احساسات بوده است.” “من فکر می کنم که وقت گذراندن با خانواده باعث شده است که من کاملاً مشغول باشم و بتوانم دور هم جمع شوم و این کار را انجام دهم نتیجه خوبی از همه اینها بود.”این اولین مجموعه ای است که با هم کار کرده اید ، پس چگونه آن را پیدا کرده اید؟ جنبه های مختلف سلیقه و سبک خودتان که برای مجموعه خریداری کردید چه بود؟

نیکول گفت: “من لزوماً فکر نمی کنم که سبک های شخصی بسیار مشابهی داشته باشیم ، به همین دلیل از انجام این کار بسیار هیجان زده شدم.” “من فکر می کنم صوفیه حس خوبی از مد و سبک شخصی و سبک خیابانی دارد ، بسیار جالب است. و من هیجان زده شدم که به نوعی آن لایه را وارد خانه هارلو کردم ، تا واقعاً مخاطبان جدیدی را وارد آن کنم – و آن قسمت فوق العاده هیجان انگیز بود.

“من فکر می کنم ، حتی وقتی صوفیا لباس را کنار هم می گذارد ، گاهی اوقات او را نگاه می کنم و مثل این هستم:” من هرگز فکر نمی کنم چنین کاری بکنم ، این خیلی باهوش است “. یا من مثل این هستم: “من هرگز فکر نمی کنم که آن را به عنوان یک قطعه خریداری کنم و شما فقط آن را روی یک لباس قرار داده اید و شاید من هم بخواهم آن را بخرم”. بنابراین برای من فکر می کنم ، این فقط یک مجموعه چشم جدید و چیز جدیدی به من داده است که باید برای آن باز باشم … و این قسمت مورد علاقه من در مورد طراحی است به طور کلی. ”

20 کت و کت انتقالی که در حال حاضر به خوبی به شما خدمت خواهند کرد (زیرا ما مطمئن نیستیم که بهار کجا رفته است)

صوفیا افزود: “می دانید ، مردم تصور می كنند كه ما واقعاً سبك های مختلفی داریم – كه ما این كار را می كنیم – و در واقع روند طراحی را آسان تر می كند”. “ما می توانستیم چیزهایی را لمس کنیم که دیگری نمی توانست و این یک همکاری زیبا بود.

“من احساس می کنم که با جریان فعلی بسیار در ارتباط هستم ، و نکته جالب توجه در مورد نیکول این است که او با مد خود بسیار بی انتها است و در طی یک دوره طولانی مدت او بسیار مداوم و شیک بوده است ، و من فکر کنید وقتی آن را وارد یک جریان فوق العاده جریان می کنید ، این جادویی است. “

من متوجه شدم که تعداد بیشتری از طرح های شل و گشاد تر وجود دارد: شلوار پا گسترده و لباس های کمری شناور. فکر می کنید آنها از اولویت بندی جدید ما برای راحتی الهام گرفته اند؟ بیش از قفل کردن ، ما باید همه زندگی در لباس های ورزشی …

“ما شروع به طراحی این مجموعه کردیم – درست در ابتدای Covid-19 ، درست بود – بنابراین لزوما نمی دانستیم که جهان قرار است چگونه باشد و این احتمالاً یکی از بزرگترین چالش ها بود.

“شما می خواهید به آنچه در جهان می گذرد توجه کنید ، اما همچنین می دانید که نمی توانید چیزی را پیش بینی کنید – بنابراین بله ، من فکر می کنم که تا حدودی نقش داشت. اما ما باید فقط در مورد طراحی مخصوص افرادی که در خانه می مانند ، مراقب باشیم. “

صوفیا اضافه کرد: “بله ، ما نمی دانستیم که کجا یا چه زمانی دنیا قرار است به حالت عادی برگردد ، بنابراین این امر مختص زمان COVID نبود.”

بیایید به این واقعیت که شما این را طراحی کرده اید ، بپردازیم کل مجموعه بزرگنمایی این * سخت * است. چالش هایی که باعث شد شما با آن روبرو شوید چه بود؟

نیکول گفت: “منظورم این است که من عادت کرده ام که تمام این مراحل شخصاً انجام شود و بتوانم هر روز پارچه ها را لمس کنم و چندین مدل اتصالات را انجام دهم و صوفیا با ناراحتی آن قسمت را تجربه نکرد.”

صوفیا افزود: “بله ، برای من واقعاً عجیب بود.” “او {نیکول} بارها و بارها به من می گفت” معمولاً اینطور نیست “- زیرا این اولین بار بود که کل مراحل طراحی را انجام می دادم و روی حیله و تزویر بود. این بیش از بزرگنمایی بود و ما مجبور بودیم همه چیز را حمل کنیم ، بنابراین من هیچ چیز دیگری نمی دانم. اما ما کار را تمام کردیم. “


من همچنین متوجه شدم که تن های پاستلی زیادی در کل مجموعه وجود دارد که به نظر من با قطره های قبلی House of Harlow کاملا متفاوت است. آنها با الگو و چاپ پاشیده شده اند. آیا این چیزی بود که در ذهن داشتید و می خواستید آن را زنگ و بی صدا کنید؟

نیکول گفت: “بله ، منظور من House of Harlow است که به طور کلی یک خط چاپ سنگین است.” “اما بله ، مطمئنا ، من فکر می کنم که انجام آن با لحن بی صدا و انجام آن بسیار سنگین برای بهار چیز جدیدی است.”و من باید بپرسم … آیا اکنون مارک هایی وجود دارد که شما از آن برای بازگشت به حالت عادی هیجان زده شده باشید؟

“من بسیاری از ژاکت های Elder Statesman و ژاکت های کوچک ناز LoveShackFancy را انجام داده ام. آنها دو نفر من بوده اند. ”

صوفیا ، اولین بار است که یک مجموعه لباس طراحی می کنید. آیا این روندی است که از آن لذت برده اید؟ چه یاد گرفته ای؟

صوفیا لبخندی زد: “کاملا. من خیلی اوقات خوبی داشتم.” “او {نیکول} این کار را آسان کرد زیرا ما خواهر هستیم و این حرکت به آرامی پیش رفت و من چیزهای زیادی از این روند آموختم و آن را دوست دارم. من منتظر چیزهای بیشتری هستم.

“من صبر زیادی یاد گرفتم و واقعاً هر مرحله از روند کار را درک نکردم – از طراحی ویرایش – و من مثل آن بودم ، تا زمانی که آن را نداشته باشم نمی فهمم که چه شکلی خواهد بود. و این بود فقط این روند طولانی و سپس ما آن را دریافتیم و اصلاحات و ویرایش هایی در آن انجام شد و همه اینها فقط یک بازی صبر بود ، بنابراین من این را یاد گرفتم.

آیا می بینید که در آینده دوباره با هم کار می کنید؟

نیکول با اطمینان گفت: “بله من فکر می کنم جریان کاری خوبی داریم.” “واقعا مفرح بود.”

اگر این افت برای حل مشکل باشد ، ما هشدارهای خود را برای زنگ بعدی تنظیم می کنیم. برای خرید بهترین انتخاب های مجموعه جدید Sofia Richie X House of Harlow که هم اکنون در Revolve.com در دسترس است ، به پیمایش ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>