Spice Girls اعلان EP جدید برای 25 امین سالگرد Wannabe

[ad_1]

همه کارهایی را که انجام می دهید متوقف کنید زیرا ما اخبار عمده ای دریافت کرده ایم: Spice Girls در حال انتشار یک EP جدید هستند.

این گروه نمادین با تعداد محدودی از وینیل و کاست ، با عنوان Wannabe25 ، طرفداران خود را درمان می کنند که در کمتر از یک ماه دیگر از 9 ژوئیه برای پخش در دسترس خواهد بود.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این EP شامل آهنگ اصلی ، نسخه ریمیکس شده از آهنگ توسط Junior Vasquez و هیجان انگیزتر از همه است ، همچنین شامل ضبط اصلی یک نسخه نمایشی از یک تصنیف منتشر نشده با عنوان “Feed Your Love” است. Eeek!

نسخه های فیزیکی EP دو هفته پس از افتادن آن بر روی سیستم عامل های پخش در دسترس خواهد بود که دقیقاً همان تاریخی است که “Wannabe” در 9 ژوئیه 1996 منتشر شد. این آهنگ یکی از بزرگترین بازدیدهای دختران است که با شکستن چندین رکورد و تبدیل شدن به مترادف با آنها به عنوان یک گروه. اوه ، و آیا ما ذکر کردیم که این هفتمین اولین فروش پرفروش ترین آهنگ ها با بیش از 1.3 میلیون سی دی تک فروش و فروش بارگیری و همچنین شماره یک طولانی ترین سلطنت توسط یک گروه دختر است؟ درباره تقدیرهای افسانه ای صحبت کنید.

“مردم واقعاً در گروه شرکت کردند ، اما من خجالت کشیدم ، نمی خواستم آن را بپذیرم”: ملانی سی در مورد غلبه بر افسردگی و یک اختلال خوردن

این گروه همچنین با یک کمپین رسانه های اجتماعی ، #IAMASPICEGIRL ، مسیر بی انتها را جشن می گیرند
طرفداران را تشویق کنید که خاطرات و داستانهای این آهنگ را برای به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی Spice Girls ارسال کنند.

با اعلام این کمپین و تحریک اخبار موسیقی ، پستی در حساب اینستاگرام Spice Girls به اشتراک گذاشته شد و می گفت: “این رسمی است! 25 سال از Spice Girls می گذرد.

“ما اعتقاد داریم که یک دختر ادویه ای در همه ما وجود دارد ، و ما می خواهیم شما را در سفر به خط حافظه به ما بپیوندید! ما می خواهیم ببینیم که شما قلب خود را می خوانید ، بهترین حرکات رقص خود را به نمایش می گذارید و نحوه حضور الهام گرفته ، تحت تأثیر و هیجان زده از همه چیز مردم قدرت “

برب ، ما شروع به شمارش معکوس برای 9 جولای می کنیم !!

چگونه اکنون مانند Spice Girls لباس بپوشیم: ما کمد لباس دهه 90 گروه نمادین پاپ را ترجمه کرده ایم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>