Star of Apple TV’s Servant Nell Tiger Free درباره آن فصل دو داستان پیچیده با Rupert Grint افتتاح می شود

[ad_1]

ما Netflix را تکمیل کردیم ، Amazon Prime Video را شستشو دادیم و اکنون مانده ایم که چه چیز دیگری را باید تماشا کنیم.

خوب ، اگر فصل اول را از دست داده اید خدمتگزار در AppleTV + شما در حال تماشای برنامه هستید زیرا این نمایش برای فصل دوم بازگشته و هیجان خوب است ، حتی هیجان انگیزتر از اولین حضور در آن است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

خدمتگزار – که لحظه های مهیجی را با چاشنی طنز در بعضی مواقع فراهم می کند – یک زوج ، شان و دوروتی (لورن آمبروز) را دنبال می کنند که پس از رنج غم انگیز پسر بچه خود ، جریکو مراقبت از عروسک بچه ای به همین نام را شروع می کند تا دوروتی برای کنترل غم و اندوه خود. با این حال هنگامی که آنها یک پرستار بچه جوان را استخدام می کنند ، Leanne Grayson با بازی Nell Tiger Free با بازی شگفت انگیز یک سری اتفاقات عجیب و غریب در خانه خانوادگی رخ می دهد. روپرت گرینت همچنین به عنوان برادر دوروتی ، جولیان همبازی است و در فصل دو چیز بین اولی کمی نزدیکتر می شود هری پاتر ستاره!


عکاس: هایدی تاپیس ، مو: کلی هلو ، گریم: شارلوت پرول ، یک ظاهر طراحی شده: دنی و اما

در اینجا ستاره برجسته نمایش ، Nell Tiger Free ، در مورد پیچ ​​و تاب داستان فصل دو که بیشتر او را متزلزل کرد ، شروع می شود – یعنی کثیف شدن و کثیف شدن با جولیان از روپرت گرینت و اینکه چگونه او یاد گرفته است ، مانند او در شخصیت روی صفحه ، به او قدم بگذارد قدرت…

فکر می کنید نشستن با خود – به دلیل چندین قفل شدن – در طول سال گذشته چه چیزی را به شما یاد داده است؟

که من واقعاً واقعاً از تنها ماندن بد هستم! من یک فرد وابسته فلج کننده هستم و گذراندن وقت خودم به آرامی اما مطمئناً کمی دیوانه ام می کند! دارم دوباره تماشا می کنم زنان خانه دار ناامید که در حال حاضر من را سالم نگه می دارد


آمدن به خدمتگزار فصل دوم ، پیچش داستانی که بیشتر شما را لرزاند چه بود؟

اگر من کاملاً صادق باشم ، چیزی که بیشتر من را لرزاند ، نزدیکی با لین و جولیان بود. به یاد دارم که از یکی از تهیه کنندگان ما تماسی گرفتیم و آنها گفتند: “بله ، شما با روپرت نزدیک می شوید.” این یک شوک بزرگ برای من بود و فکر می کنم این فینال مثل زمان بزرگ من را نیز لرزاند. من واقعاً از مسیری که فینال برگزار شد شگفت زده شدم و هر قسمت پیچیدگی دارد. بنابراین انتخاب یکی دشوار است!

عزیزم ، این حتما دیوانه بوده است زیرا واضح است که همه با تماشای هری پاتر بزرگ شده اند و شما مثل این می شوید که: “من به ران ویزلی نزدیک می شوم!”

کودکی من در حال لرزیدن است – نل 11 ساله! اولین شکست همه ران رون بود ، درست است؟ من احساس می کنم اولین شکست همه افراد کسی از هری پاتر بود!


فکر می کنید بزرگترین تغییر در شخصیت شما ، Leanne از چیست خدمتگزار فصل یک تا فصل دو؟

در پایان آن او تقریباً یک شخصیت کاملاً متفاوت است. او هنوز هم آن قسمتهای اصلی خود را دارد که رمز و راز ، ظرافت و سکون او حفظ شده است. اما من فکر می کنم در فصل دو می بینیم که او چگونه این دختر ساکت و شیرین را از فضای ویسکانسین دور می کند. او به سراغ این زن فرماندهی می رود که تصمیم می گیرد دیگر فقط از کسی استفاده نخواهد کرد. من دوست دارم که او به عنوان این نوع شخصیت روحانی و شخصیت اثیری در حال رشد است. قدرت او به عنوان یک زن در حال رشد است که به نظر من فوق العاده سرگرم کننده است. این بسیار سرگرم کننده بوده است که بتوانید کمی موهای خود را بگذارید و قدرت خود را پیدا کنید.

با این حساب ، چه نقطه عطفی برای یافتن قدرت خود به عنوان یک زن بوده است؟

من در سن 18 سالگی تجربه بسیار سختی را داشتم که از چیزی شلیک کردم. من به چنین تجربه ای با چشمهای گشاد ، دم بوته و با توجه به P و Q خودم وارد شدم. به خودم اجازه دادم به همه چیز بله بگویم و واقعاً برای خودم ایستادگی نکردم. در این صنعت منیت زیادی وجود دارد و مردان زیادی. امر به خود دشوار است. واقعاً برای من سخت بود که به عنوان یک دختر 18 ساله در این مجموعه که تازه پر از مردان قدرتمند بود ، به خودم فرمان دهم. برای من به نوعی ترسناک بود. من قطعاً در طول آن تجربه احساس کردم که ساکت شده ام.

سپس در پایان آن ، من تصمیم گرفتم که دیگر قرار نیست هیچ شریعتی را مصرف کنم. به هیچ وجه در راه یک غواص بودن نیست ، بلکه فقط دانستن اینکه بعضی اوقات نه گفتن به کارها اشکالی ندارد. اگر برای خودتان بایستید و قاطع باشید ، شما را عوضی نمی کند و باعث دردسر ساز نمی شود. این فقط شما را به یک شخص تبدیل می کند ، و به عنوان یک بازیگر و یک زن جوان ، که می داند او کیست و چه می خواهد و چگونه شایسته است با او رفتار شود. من فکر می کنم واقعاً از آن تجربه دشوار سپاسگزارم زیرا باعث قدرتمندتر شدن من شد.


آیا امروز احساس می کنید اینجا نشسته اید ، که بیش از گذشته در قدرت خود هستید؟

من قطعاً در دوره ای از کارم هستم که ترس کمتری از مردم دارم. قطعاً احساس می کنم وقتی احساس ناراحتی می کنم قدرت صداگذاری دارم یا وقتی احساس می کنم بدرفتاری می کنم صدا می دهم. من فکر می کنم این چیزی است که واقعاً خیلی طول کشید. من هنوز آن را یاد می گیرم. من هنوز هم احساس می کنم بسیار تازه وارد در صنعت هستم ، حتی اگر 11 سال است که این کار را انجام می دهم. هنوز احساس می کنم باید خودم را ثابت کنم. اما من هنوز 100٪ راحت نیستم اما بهتر می توانم آن را پنهان کنم و درک کنم که قوی نیست ، خوب است که بلند صحبت کنی ، از صدای خود استفاده کنی و در برابر رفتارهای نادرستی که اتفاق می افتد صحبت کنی. این قطعاً یک مبارزه است ، اما احساس می کنم هر روز قدرتمندتر می شوم.

این یک سفر مداوم است که در حال تمرین و یادگیری نحوه استفاده از صدای خود است ، اینطور نیست؟

کاملا. من فکر می کنم تماشای لورن (آمبروز) واقعاً به من کمک کرده است ، زیرا لورن هیچ کس را نمی گیرد و او آن را به مودبانه ترین و پیچیده ترین روش انجام می دهد. او دقیقاً می داند کیست. او دقیقاً می داند حدودش چیست. او قصد ندارد برای هر چیزی به مصالحه بپردازد. من او را تماشا می کنم ، از او یاد می گیرم و سعی می کنم کمی قدرت او را جذب کنم. او همیشه من را برای یک گفتگوی ساده کنار می کشد و مانند این خواهد بود: “بیا ، می توانی این کار را انجام دهی ، خودت را جمع کن. شما خوب هستید. می توانید بلند صحبت کنید ، می توانید هرچه دوست دارید بگویید.” او یک نوع مربی و فرد شگفت انگیز برای حضور در اطراف بوده است.


خدمتگزار بسیاری از مسائل مربوط به سلامت روان را در این شخصیت های چند بعدی لمس می کند. چه نقاط عطفی در رابطه شما با بهزیستی ذهنی شما وجود داشته است؟

من با اضطراب رنج می بردم. این می تواند تا 1000 افزایش یابد ، به خصوص در مواردی مانند نمایش های برتر ، مکانهایی که شما واقعاً باید خود را کنار هم نگه دارید و این تصویر کامل را از خود ارائه دهید. حتی انجام کارهایی از این قبیل که مصاحبه می کنم ، مثل این هستم: “خدای من ، آیا می خواهم حرف اشتباهی بزنم؟ آیا خودم را احمق جلوه می دهم؟” من واقعاً از آن وحشت دارم. اما فکر می کنم برای حضور من در این صنعت ، مطمئناً گاهی اوقات واقعاً طاقت فرسا خواهد بود. همچنین بسیار آسان است که با خود فرار کنید و فرار کنید. شاید حتی به نوعی گاهی اوقات همه چیز دیگری را که در اطراف شما می گذرد از بین ببرید. من واقعاً خوش شانس هستم که چنین سیستم حمایتی شگفت انگیزی داشته ام و گروه بسیار خوبی از دوستان که از 10 سالگی دوستان من بوده اند. مادر من ، خواهرم و پدرم – همه آنها در کنترل من در کنترل مهارت بسیار خوبی هستند.

برای شما شخصاً امید بزرگ شما برای Leanne در چیست خدمتگزار رفتن به فصل سه؟

که پرواز خواهم کرد! اما این فقط به این دلیل است که من و روپرت شرط بندی داریم که فکر می کنم تا پایان فصل پرواز خواهم کرد. او فکر می کند راهی وجود ندارد. اگر پرواز کنم مقداری پول برنده می شوم. اما همچنین من می خواهم که او به رشد خود ادامه دهد و مدام در این انرژی بد عوضی گام بگذارد. من می خواهم او همه چیز را روی زمین بسوزاند و مثل این باشد که: “می دونی چی؟ من تحت ستم قرار گرفتم و مدتهاست که بهم گله می خورن که دیگه اجازه نمی دهم کسی روی گردنم بایستد. من قصد ندارم برای افرادی که دیگر قدردان من نیستند لطفهایی انجام دهم. من قدرت خود را مهار کرده و بر جهان حکومت خواهم کرد. ” این همان چیزی است که من می خواهم!

خدمتگزار فصل دو اکنون در AppleTV + موجود است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>