Stick-On زیبایی و گریم

[ad_1]

برای بسیاری از ما ، نگین های چسبیده به چهره زیبایی زیبایی دهه 90 را تداعی می کنند ، با نماد بدلیجات اشک آور حاکم عالی ، از نزدیک ناخن بینی مصنوعی را دنبال می کنید. اکنون ، به نظر می رسد برچسب های زیبایی برای سال 2021 بازگردند ، هرچند که بسیار پیچیده تر.

از نوارهای فلزی به شکل تلنگر گربه ای که نه تنها هرگونه خط چشم خسته کننده را از بین می برد بلکه باعث ایجاد زیبایی می شود ، تا برچسب های گل و سرگرم کننده و تازه که پوست را روشن می کند در حالی که لکه های زیر آن را مخفی می کند ، تا ناخن تابلوهای تزئینی که مانیکور خانه را با طراحی ناخن بدون سر و صدا و همیشه عالی در یک لحظه بالا می برند ، درک اینکه چرا برچسب های زیبایی در رسانه های اجتماعی رواج دارد دقیقاً سخت نیست.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

طرفدار آرایش اینستاگرام Rowi Singh استفاده از مرواریدهای چسبیده ، سنگهای قیمتی و گل میخ در آرایش اخیر خود را به کار گرفته است. پیروانش که با خلاقیت های جسورانه ، روشن و هنرمندانه او شناخته می شوند ، نمی توانند از تزئینات جدید به اندازه کافی لذت ببرند ، با یک جمله “Ethereal. Decadent. Opulant. Wow”. و جمله دیگر: “شکل این مرواریدها را دوست دارم”.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

فقط هنرمندان گریم نیستند که در حال پریدن از این روند هستند. ناخن ها همچنین از برچسب ها بیشترین استفاده را می کنند و از آنها برای تقویت ناخن ها با طراحی های سرگرم کننده و نشاط آور استفاده می کنند. تأثیرگذار اینستاگرامر ملانی ، که در اصطلاح دیگر به آن Over Glow Edit می گویند ، از برگه های ناخن به شکل تخم مرغ های سرخ شده استفاده می کرد تا مانیکور صورتی و در عین حال کم رنگ صورتی را جاز کند.

برای افراد ناآگاه ، آزمایش برچسب های زیبایی به لطف مجموعه ای از مارک های آرایش ، مراقبت از پوست و ناخن که طیف وسیعی از طرح ها را متناسب با هر سلیقه ای ارائه می دهد ، ساده تر نخواهد بود. نام تجاری Squish Beauty و مراقبت از پوست و آرایش وگان به برچسب های لکه دار معروف است ، که در یک طرح گل گراشنده وجود دارد تا علاوه بر تقویت روحیه ، مزایای تسکین دهنده و شفاف کننده پوست زیر را نیز به همراه داشته باشد. سپس نام تجاری آرایش FaceLace وجود دارد که به دلیل برچسب های آرایش پیچیده و مد روز از جمله ظاهر خط چشم کاملاً متالیک مشهور است.

به اسکرول ادامه دهید تا در مورد بهترین برچسب های زیبایی موجود در حال حاضر برای خرید GLAMOUR استفاده کنید …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>