Sunkissed Fade Hair به لطف Simone Biles در حال رایج است

[ad_1]

حتی یک هفته کامل نگذشته است که سیمونه بیلز موهای خود را به صورت موی کاملاً زیبا درآورد و ژیمناست سوپراستار در حال تغییر دادن آن با رنگ موهایش است.

سیمونه ، که در دو سال گذشته بخشهای زیادی از نوارهای بسیار بلند را می پوشید ، هفته گذشته صاف و به سختی تا شانه ها رفت و در عکس های اینستاگرامی که عملکرد قهوه ای تیره خود را نشان می دهد ، پرتو زد. اما هرگز کسی به جز فرود آمدن به چیزی پایبند نبود ، او روز سه شنبه فاش کرد که تغییری در رنگ موهای خود ایجاد کرده است.

خداحافظ پلاتین؟ “بلوند هالیوود پیر” رنگی است که همگان با بازگشایی سالن ها درخواست آن را دارند

او در شرح پست اینستاگرامی خود نوشت: “آفتاب باش” ، خطاب به اینكه موهای او حالا دارای ظاهری مبهم است. این قسمت از وسط ، کاملاً موج دار تقسیم شده و طول قهوه ای تیره او به انتهایی انتها مانند محو شدن آفتاب تبدیل می شود. در واقع ، به نظر می رسد حتی چند اینچ بلندتر از چند روز پیش است. ما در حال دوبله کردن این “موهای محو شده در معرض آفتاب” هستیم و پیش بینی می کنیم که برای ماندگاری اینجا باشد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

یکی از طرفداران در نظرات خود نوشت: “این سریع بود …” ، ظاهراً با اشاره به اینکه مدل سرعت مدل موهای خود را با سرعت زیاد اصلاح کرد. اما او به طور قطع ثابت کرده است که او طرفدار ظاهر مایل به رنگ مس است ، زیرا چندین بار آن را با نوارهای بلند خود امتحان کرده است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این ظاهر یک نمونه عالی از آنچه TikTok اعلام کرده است روند رنگ مو در این فصل است: موهای محو شده و ماسک خورده مسی. و با رفتن به رنگ قهوه ای مایل به قرمز در انتهای آن مانند سیمون ، این یک روش با تعهد کم برای ایجاد یک تأثیر بسیار زیبا و گرم برای تابستان است.

امواج پری دریایی قرار است این تابستان تسلط داشته باشند – و آنها به روزرسانی TikTok در مورد امواج ساحلی هستند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>