Sweaty Betty حجاب لباس فعال را برای طرفداران تناسب اندام راه اندازی می کند

[ad_1]

مارک تناسب اندام Sweaty Betty به تازگی اولین “حجاب اجرایی” خود را برای طرفداران تناسب اندام در حالی که کار می کنند ، آغاز کرده است.

این مارک می گوید ماموریت دارد تا زنان را از طریق تناسب اندام توانمند سازد و متعهد به شکستن هرگونه مانعی است که دسترسی به فعالیت های بدنی را محدود می کند.

آنها بیش از یک سال برای توسعه ، آزمایشات پوشیدنی ، کارگاههای آموزشی و بازخورد مشتریان و کارکنان صرف ایجاد “حجاب فنی” کرده اند که به آنها قول می دهند در حین فعالیتها از ایمن ماندن – از جلسات آموزشی تا ورزش های رقابتی ایمن بمانند.

حجاب Glam: چگونه یاد گرفتم که پوشیدن حجاب خود را به عنوان یک سپر و نه یک مانع ببینم

آنها درباره قطعه 25 پوندی كه از پارچه عرق كننده ، سبك و قابل تنفس ساخته شده و در اندازه های S / M و M / L تهیه می شود ، می گویند: “حجاب ساده و در عین حال بسیار كارآمد است.”


الان بخرش

جما کسیدی ، مدیر ارشد محصولات Sweaty Betty ، می گوید: “ما امیدواریم که این یک گروه کم نماینده زنان بتواند در سطح مطلوب عملکرد خود رقابت کنند.” “مهم نیست از نظر اندازه ، سن ، رنگ پوست یا مذهب شما ، ما می خواهیم هر زنی را برای داشتن یک سبک زندگی سالم توانمند کنیم.”

این مارک به لنگه های خود متکی نیست و قصد دارد در اواخر سال جاری این دسته را گسترش دهد به امید “به حداقل رساندن چالش های عملی ورزشکار حجاب بودن و ایجاد تناسب اندام به فضایی فراگیرتر برای همه”.

8 زن مسلمان نشان می دهند که چرا در جامعه امروز خود حجاب را – یا نپوشیدن – را انتخاب می کنند

Sweaty Betty اولین مارک لباس فعال نیست که دارای حجاب است. در سال 2017 ، شرکت جهانی پوشاک ورزشی ، نایک ، اولین حجاب ورزشی خود را برای کمک به ورزشکاران مسلمان مسلمان در دنیای ورزش های حرفه ای به بازار عرضه کرد.


Nike Pro Hijab بیش از یک سال در حال تولید بود و از پارچه سبک و کششی ساخته شده است تا بتواند مشکلات عملکردی که هنگام استفاده از حجاب سنتی در هنگام ورزش مانند عدم تنفس و احتمال تغییر آن در حین حرکت وجود دارد را برطرف کند.

نایک مجموعه Hijab Pro را برای زنان ورزشکار مسلمان عرضه می کند

“یک سال ساخت Nike Pro Hijab بوده است ، اما انگیزه آن را می توان به مأموریت تأسیس نایک ، برای خدمت به ورزشکاران ، با ضمیمه امضا ردیابی کرد: اگر شما بدن دارید ، شما یک ورزشکار هستید ،” مارک در بیانیه ای در آن زمان گفت.

اکنون آن را بخرید: نایک

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>