Tattle Life: انجمن شایعات که زنان در آن از بدترین سو abuse استفاده در اینترنت رنج می برند

[ad_1]

در حالی که بسیاری از گوشه های اینترنت به موارد غیرمستقیم اختصاص دارد ، حمایت از افرادی که شما آنها را تحسین می کنید و ایجاد یک جامعه مثبت اندیشی ، متأسفانه – مکان های آنلاین دیگری وجود دارد که قاطعانه احساسات بد جمع می شوند و مانند آتش سوزی گسترش می یابند.

یکی از نمونه های این پدیده ، شایعات گفتگوی Tattle Life است که به کاربران اینترنت فضایی می دهد تا “ضد طرفداران” چهره های مشهور باشند ، و اغلب محلی برای انتقاد از شخصیت های عمومی و افراد تأثیرگذار می شود.

این سایت خود را مکانی فراهم می کند برای “تفسیر و انتقاد از افرادی که تصمیم دارند زندگی شخصی خود را به عنوان شغل تجاری تأمین کنند و آن را در دام عمومی منتشر کنند” ، و به مکانی تبدیل شده است که به دلیل بدترین سو abuse استفاده آنلاین زنان در اینترنت.

با دی جی های زن و مجریان رادیو موسیقی ملاقات کنید که برای برابری جنسیتی تلاش می کنند و صنعت را متزلزل می کنند

این بخش به بخشهای مختلف مربوط به انواع مختلف افراد مشهور – از جمله Instagrammers ، وبلاگ نویسان و افراد مشهور – تقسیم شده است تا یک کاربر بتواند رقمی را که می خواهد به سرعت و به راحتی در مورد آن بحث کند ، پیدا کند. همچنین مقالاتی از نوع وبلاگ وجود دارد ، از جمله مقاله ای با عنوان “چرا زنان حمایت کننده از زنان بسیار سمی هستند”.

نمونه هایی از موضوعات گفتگو شامل موارد زیر است: آیا دنی دایر ، برنده جزیره لاو ، باردار است (یا این کار را برای رقابت با دوست پسر سابق جک فینچام انجام می دهد ، یا حتی برای به دست آوردن شهرت خود) و ذکر عیب های شناخته شده وبلاگ نویسان مانند جین گامونز ، او را ” کسل کننده “،” افزایش وزن با سرعت نگران کننده “و زندگی در یک تخت”

در همین حال ، تاتل لایف اظهار داشت که “یک سیاست تحمل صفر در برابر محتوای نفرت انگیز ، توهین آمیز ، تهدیدآمیز” دارد. دادخواست خواستار بسته شدن این مجمع بیش از 61000 امضا دارد.

در اینجا نحوه نگهداری یک ژورنال جنسی آگاهانه می تواند زندگی جنسی شما را کاملا دگرگون کند (با تشکر ، بیلی کانلی)

هدف قرار دادن زنانی که در اینترنت جنبه هایی از زندگی خود را بررسی می کنند ، در بحث پیام های سوrol استفاده و ترول ، به یک مشکل بزرگتر و بزرگتر تبدیل می شود.

این هفته ، این شلدون ، تأثیرگذار اینستاگرام ، به نمایندگان مجلس در کمیته دیجیتال ، فرهنگ ، رسانه و ورزش (DCMS) “فضای تاریک اینترنت” گفت که در آن مردم تمام روز را صرف نوشتن در مورد افرادی مانند او می کنند. گفتگوی وی با DCMS بخشی از تحقیقات این بخش در مورد رشد فرهنگ تأثیرگذار است.

شلدون ، که بیش از 118،000 پیرو در زمان نوشتن مقاله دارد ، نگرانی خود را در مورد ایمنی جامعه تأثیرگذار ، عصبانیتی که هر روز به آنها نشان می دهد و این واقعیت است که بخش قابل توجهی از این سو abuse استفاده از زنان ناشی می شود.

وی گفت: “اینها زنان بالغی هستند که در واقع کارهای بسیار خوب و زندگی به ظاهر بسیار خوبی دارند.”

“من بسیار نگران هستم که خودکشی بیشتر و افسردگی بیشتر شود ، زیرا در کدام صنعت دیگر مجاز هستید که هر روز به طور مداوم ، بی امان به دلیل موجودیت مورد حمله قرار بگیرید؟”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

شلدون همچنین با لمس مشکل در نگرش کلی نسبت به افراد تأثیرگذار و نحوه درآمدزایی آنها ، توضیح داد که چگونه این امر به قسمتهای خصوصی زندگی او می رسد. “مردم از تأثیرگذاران متنفرند. آنها از ما برای کسب درآمد بسیار عصبانی هستند. این می تواند چیزی دیوانه کننده باشد مثل اینکه فقط من سگم را راه می روم و مردم خیلی عصبانی هستند. “

وی ادامه می دهد: “مردم فکر می کنند که آنها حق دارند بدانند من کجا زندگی می کنم ، دوستان و خانواده ام چه کسانی هستند و غیره. این انجمن های تاریک نیاز به تعطیلی دارند.”

مهمتر از همه ، دسترسی که رسانه های اجتماعی و اینترنت به زندگی افراد تأثیرگذار می دهد باعث می شود که کاربران باور کنند که تأثیرگذارها برای انتقاد یا زورگویی آنلاین در دسترس هستند ، زیرا به هر حال آنها در آنجا هستند. شلدون می گوید: “آنها فکر می کنند ما لیاقت آن را داریم زیرا خود را آنلاین می کنیم.”

پیش نویس لایحه ایمنی آنلاین قرار است وظایف جدیدی را برای حذف محتوای مضر یا غیرقانونی بر عهده شرکت های رسانه های اجتماعی بگذارد ، اما هنوز چیزی در این زمینه اعمال نشده است.

13 مبتلایان به آکنه های پوستی مثبت که کاملاً با پوست خود خنک هستند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>