Tayce From Ru Paul’s Drag Race UK اسرار آرایش و مراقبت از پوست او را فاش می کند

[ad_1]

او به خاطر جنگهای همگام سازی وحشیانه لب و انرژی گیرایی که دارد ، شناخته شده است DraP Race RuPaul’s UK، و اگرچه او مقام اول نمایش را به طور کامل کسب نکرد ، ملکه ولز Tayce مطمئنا قلب ما را به دست آورده است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

با ظاهری آراسته و جسورانه الماس ، و پوستی کاملاً منحنی ، فکر کردیم که می توانیم به خاطر بهترین هک های زیبایی ، ترفندهای مراقبت از پوست و نکات تندرستی از اولین تجربه او با آرایش و برنامه های روزمره و شکل ظاهری او ، ستاره را بالا ببریم. بعد از پوست او و نحوه مراقبت از آن لبخند متوقف کننده نمایش

“آرایش تا زمانی که من به خاطر می آورم در زندگی من بوده است”

من قبلاً از چهار سالگی تمام آرایش های مادر را بهم می ریختم و اساساً همه چیز را نابود می کردم! یادم می آید که مدادهای چشمم را گرفتم و آنها را ترک کردم و روی دندانهایم رژ لب آغشته کردم. آرایش تا زمانی که به یاد دارم در زندگی من بوده است.

“اگر برجسته من از فضا دیده نمی شود ، من در آنجا می مانم”

اگر دراگ نباشم واقعاً آرایش نمی کنم ، وقتی آن را می پوشم کاملاً پر است. من یک زیرپوشش کامل ، یک برجسته poppin ‘، یک ابرو قوی دوست دارم و یک رنگدانه خوب روی چشم را دوست دارم. احساس بسیار باند پرواز است و معمولاً یک لب پررنگ و زیبا است که ناخن سفید خوب من را نشان می دهد.

با گفتن این جمله ، من دوست دارم همیشه تغییر وضعیت دهم. دوست ندارم با ظاهرم راکد بمانم. من هفته ای دو بار لب قرمز می زنم ، سپس آن را عوض می کنم و یک لب قهوه ای می زنم ، اما می توانم یک برجسته برجسته ظاهر کنم ، بنابراین استخوان های گونه من از فضا دیده می شود ، و اگر نه ، عزیزم بیرون نمی روم!

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

“نوار صورت بزرگترین هک آرایش من است”

من نوار صورت را دوست دارم. بدون آن نمی توان زندگی کرد. من دوست دارم صورتم را به پشت برگردانم و خودم را تقریباً دو ساله نشان دهم. من قبلاً از نوار گوریل استفاده می کردم اما اکنون به موارد حرفه ای ارتقا یافته ام.

اوه ، و یک هک دیگر این است که اگر ریمل خود را هنگام استفاده از آن لکه دارید ، بگذارید قبل از امتحان خشک شود و آن را بردارید. اگر مرطوب باشد ، همه جای آن را فرا می گیرد ، اما اگر آن را بگذارید تا خشک شود و فقط می توانید آن را با ناخن خود خراش دهید و خوب می توانید بروید.

“یک روند زیبایی وجود ندارد که من سعی نکنم”

من همیشه روندها و تکنیک های مختلف را امتحان می کنم. ممکن است دوست نداشته باشم اما فکر می کنم باید همه آنها را که می دانید امتحان کنید. زندگی کوتاه ، مرزهای فشار ، آزمایش ، کمی بازی کردن ، رنگ خارج از خطوط!

“روال مراقبت از پوست من تا دندانهای من گسترش می یابد”

من کمی مراقبت از پوست را دوست دارم. همه چیز با بسیاری از تمیز کردن ، تقویت ، لایه برداری ، سرم ها ، روغن ها ، مرطوب کننده ها شروع می شود. همه چیز در مورد جشن گرفتن پوست است ، هیچ ارتباطی با آرایش ندارد ، این مربوط به سرم های خوب شما روغن های شما ، ماساژ در صورت ، تخلیه لنفاوی ، همه چیزهای خوب است.

من همچنین لثه ها و دندان های خود را با همان سطح مراقبت که پوست خود انجام می دهم ، درمان می کنم. من در حال حاضر از Colgate Elixir Gum Booster استفاده می کنم زیرا دارای اسید هیالورونیک است تا از مرطوب و سالم بودن آنها اطمینان حاصل کند.

“بازی های ویدیویی سلامتی من است”

من کمی راحت فکر می کنم وقتی که صحبت از آرامش می شود – من عاشق یک بازی ویدیویی جنگی خوب هستم ، کمی بازی Mortal Kombat یا موارد دیگر. یا با یک بازی خوب استرس خود را کم می کنم ، به کارهای خوب گوش می دهم یا به پیاده روی می روم.

مانترا من “از خودت بگذر”

اگر روزی روزهای سختی را سپری می کنم ، در آینه به خودم نگاه می کنم و می گویم: “از خود بگذر ، اینقدر عمیق نیست. مردم دارند می میرند کیم!”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>