The Hype House: هر آنچه در مورد نمایش TikTok نتفلیکس باید بدانید

[ad_1]

چه کسی فکر می کرد که نه تنها وسواس TikTok دوام بیاورد ، بلکه پلتفرم و سازندگان آن امروز چنین تأثیری بر ما خواهند گذاشت؟ هر روز یک هک دیگر همراه با نکات و ترفندهای مفیدی که در زندگی خود به کار می بریم و البته همه ویدیوهایی که به راحتی کار سرگرم کردن ما را انجام می دهند ، رونمایی می شود.

بنابراین فقط یک مسئله زمان بود که TikTok با Netflix – عشق دیگر نسل ما برخورد کرد.

Hype Life (عنوان نمایش تایید نشده) یک واقعیت نمایشی جدید است که ستاره های صفحه نمایش کوچک را از سازندگان محبوب TikTok ساخته است. مجذوب شدی؟ ما هم پایین پایین است.

56 لباس حماسی * حماسی * در همه دوران ها (بله ، از جمله لباس زرد اندی اندرسون)

این درباره چیست؟

نتفلیکس این نمایش را در توییتر خود طعنه زد: طرف خودشان (و روابطشان) که بندرت می بینیم! “

این به زندگی آنها نگاه می کند و ایده بهتری از آنچه که شهرت TikTok می تواند در سبک زندگی شما ایجاد کند را به ما نشان می دهد. برای زندگی نایب السلطنه آماده شوید!

اما واکنش به اخبار متفاوت بوده است ، برخی از مردم در پاسخ به توییت گفتند که از کمیسیون راضی نیستند.

یکی نوشت: “بله نه ، من خوب هستم. آیا می توانید جولی و شبح ها را تجدید کنید” ،

نیکیتا دراگون به دفاع Netflix آمده است: “همه در مورد نمایش Netflix حرف های زیادی برای گفتن داشتند ، و این خوب است ، اما من احساس می کنم در پایان روز ، شما نمی توانید از مردم برای پیروزی و موفقیت عصبانی شوید. ، و اگر این کار را انجام دهید ، به معنای واقعی کلمه فقط منفور هستید. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در حال حاضر چیزهای بیشتری در مورد این نمایش فاش نشده است ، اما این احتمالاً به زودی ارائه می شود.

آیا وقتی مردم به لطف شبکه های اجتماعی به زندگی خود به عنوان یک فیلم خودشیفته نگاه می کنند ، “سندرم شخصیت اصلی” ، وضعیت نگران کننده هزاره را داشته اید؟

چه کسی در آن ستاره است؟

در صورتی که این اولین بار است که از The Hype House شنیده اید ، آنها مجموعه ای از سازندگان TikTok هستند.

20 نفر از آنها زیر یک سقف با هم زندگی می کنند و برای ایجاد محتوا با هم همکاری می کنند و معمولاً آنها در هالیوود بهترین زندگی خود را می گذرانند.

ما نمی دانیم که آیا همه 20 ستاره از چه طرحی برخوردار خواهند بود یا چقدر سنگین است اما Netflix نام این افراد را گذاشته است: کوور آنون ، نیکیتا دراگون ، سیه نا مای گومز ، چیس هادسون ، لاری مریت ، توماس پترو ، الکس وارن و جک رایت. بنابراین به نظر می رسد که قرار است یک خانه کامل باشد!

چه زمانی شروع می شود؟

هنوز هیچ تاریخی برای شروع مشخص نشده است ، اما ما چشمهای خود را پوسته نگه خواهیم داشت.

آیا تریلی وجود دارد؟

هنوز نه ، اما دوباره به دنبال آخرین اطلاعات خواهیم بود. برای تهیه عطر و طعم از مجموعه The Hype House ، می توانید TikToks آنها را در این بین بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>