The Morning Show فصل 2: ​​بازیگران ، داستان ، تاریخ انتشار ، پیش پرده

[ad_1]

خبر خوب برای طرفداران جنیفر آنیستون و ریز ویترسپون (بنابراین ، همه ما؟) ، نمایش صبح به زودی به Apple TV + بازمی گردد – و ما فقط اولین نگاه خود را در فصل دو به ما داده اند!

این درام فوق العاده موفق – که به زندگی مجریان اخبار میزبان یک برنامه صبحانه در ایالات متحده متمرکز است – در سال 2019 وارد سیستم عامل جریان شد و چندین جایزه از جمله Emmy را دریافت کرد.

در اینجا همه چیزهایی است که ما در مورد آن می دانیم نمایش صبح فصل 2 ، از جمله پیش پرده تبلیغاتی تیزر (اسپویلرهای ورودی فصل 1) …


چه خواهد شد نمایش صبح فصل 2 باشه؟

فصل اول دنیای اخبار صبحانه را از طریق زندگی دو زن ، الکس لوی (جن آن) و بردلی جکسون (ریز) جستجو کرد ، زیرا آنها در خانه و محل کار خود به بحران می پردازند. این جنبش شامل جنبش #MeToo ، پویایی قدرت بین زن و مرد در محل کار و اتهامات علیه یک مجری برجسته تلویزیون بود.

این فصل با استفاده از الکس و بردلی با استفاده از پلتفرم تلویزیونی زنده خود به پایان رسید تا فرد میکلن (تام ایروین) را به دلیل پوشش دادن به سالها سو m رفتار در این برنامه ، سرنگون کند.

‘She Said’ فیلم انفجاری تحقیقاتی هاروی وینستین با بازی کری مولیگان و زو کازان در راه است


اگرچه اپل تی وی خلاصه ای دقیق از این موضوع منتشر نکرده است ، اما می توان انتظار داشت که فصل 2 به دلیل تغییر رفتارهای جنسی در مورد تغییر محل کار متمرکز شود.

بیلی كرودوپ ، بازیگر مسئول خبرهای UBA كوری الیسون ، به Entertainment Tonight گفت: “كوری در شرایطی رشد می كند كه باید از آنها یاد بگیرد و روی پاهای خود عمل كند. و نیازی به گفتن نیست ، پایان فصل به او نشان می دهد كه همه چیز قرار بود از راه های کاملا غیرقابل پیش بینی تغییر کند ، “او گفت.

چه کسی در آن است؟

بازیگران اصلی نمایش صبح برای فصل 2 در حال بازگشت هستند ، از جمله جنیفر آنیستون ، ریز ویترسپون و استیو کارل ، به علاوه بیلی کراودوپ و مارک دوپلاس.

چهره های جدیدی نیز وجود خواهد داشت. پیوستن به بازیگران اصلی جولیانا مارگولیس خواهد بود (همسر خوب) به عنوان مجری اخبار لورا پیترسون ، کمدین حسن منهاج ، روآیری اوکانر (شاهزاده خانم اسپانیایی) و گرتا لی (عروسک روسی)


فصل 2 چه زمانی پایان می یابد؟

ما هنوز تاریخ دقیق انتشار نداریم ، اما چون اپل تی وی پیش پرده تبلیغاتی تیزر را که شامل پیش نمایش سایر نمایش های آینده است ، حذف کرده است ، می توانیم به زودی تاریخ انتشار را انتظار داشته باشیم. ما شما را در پست خود نگه می داریم.

تماشا کردن نمایش صبح پیش نمایش تبلیغاتی فصل 2 زیر …

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>