The Nevers: The Victorian Sci-Fi Drama Landing On Sky

[ad_1]

اگر عاشق یک درام دوره ای هستید ، ما یک برنامه تلویزیونی جدید داریم که به شما علاقه مند می شود. با بازی جیمز نورتون و النور تاملینسون ، سریال های علمی تخیلی ویکتوریایی نوری ها در بهار امسال در HBO و Sky Atlantic فرود می آید. این نمایش در آخرین سالهای سلطنت ویکتوریا برگزار می شود و در اطراف گروهی از زنان با قدرت مرموز است.

در اینجا همه چیزهایی است که ما در مورد آن می دانیم نوری ها.

The Nevers درباره چیست؟

طبق اسکای ، طرح برای نوری ها به نظر می رسد یک موضوع فمینیستی قوی درهم آمیخته با یک درام علمی-تخیلی حماسی در مورد گروهی از زنان ویکتوریا که خود را با توانایی های غیرمعمول می یابند.

هیجان زده شوید – بازیگران اقتباس تلویزیونی “گفتگو با دوستان” از سالی رونی مشخص شده اند

“در سالهای آخر سلطنت ویکتوریا ، لندن گرفتار” لمس شده “است: مردم – عمدتا زنان – که به طور ناگهانی توانایی های غیر طبیعی را نشان می دهند – برخی جذاب ، برخی بسیار آزار دهنده. از جمله آنها Amalia True (لورا دونلی) ، بیوه مشت ، و پنسی آدیر (آن اسلی) ، مخترع جوان درخشان. آنها قهرمان این طبقه زیر کلاس جدید هستند ، و خانه ای را برای Touched ایجاد می کنند ، در حالی که با نیروهای … ، تقریباً همه نیروهای – جنگیدن برای کسانی که تاریخ ، همانطور که می دانیم جایی ندارد. “

خیلی خوب به نظر می رسد ، درست است؟

بازیگران The Nevers چه کسانی هستند؟

لورا دونلی ، کسی را می شناسید بیگانه، شخصیت اصلی Amalia True را بازی می کند ، که Ann Skelly به آن پیوست (وایکینگ ها) به عنوان Penance Adair. جیمز نورتون در حالی که نیک فراست در نقش پادشاه گدا ، یک جنایتکار سطح پایین جامعه ، در حالی که پلدارکالنور تاملینسون قرار است نقش خواننده ای بنام مری برایتون را بازی کند.

پشت چشم او امروز در Netflix فرود می آید و این هیجان روانشناختی است که باعث شده همه صحبت کنند

کجا می توانم پیش نمایش تریلر The Nevers را تماشا کنم؟

پیش پرده HBO و Sky Atlantic’s نوری ها اخیراً آزاد شد. این پیش نمایش طعنه می زند: “این سه سال پیش آمد ، قدرتی که خدا را مسخره می کند. مبتلایان” لمس شده “هستند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

چه زمانی The Nevers آزاد می شود؟

آسمان این را فاش کرد نوری ها اولین نمایش آن در سال 2021 با شش قسمت در Sky Atlantic و NOW TV خواهد بود. در ایالات متحده ، در ماه آوریل از HBO پخش می شود ، بنابراین انتظار می رود که در بهار امسال باشد.

برای خلاصه هفتگی از جدیدترین اخبار سرگرمی ، در خبرنامه Celeb and Culture Scoop glamourmagazine.co.uk/newsletters ثبت نام کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>