The Pursuit Of Love: بازیگران ، داستان ، تاریخ انتشار و اخبار درام BBC

[ad_1]

نمی دانید که اکنون چگونه یک شب های یکشنبه خود را پر می کنید خط وظیفه تمام شد؟ خوب ، دیگر تعجب نکنید ، زیرا درام دوره جدید پیگیری عشق اینجا است تا جایگاه خود را پر کند (به معنای واقعی کلمه ، یکشنبه ها ساعت 9 شب روشن است) – و ما اکنون با آن تماس می گیریم ، این آخرین وسواس تلویزیونی است که بر چت های گروهی WhatsApp مسلط است و جبران های بزرگ قبل از جلسه در مورد بزرگنمایی.

در اینجا آنچه شما باید بدانید (از جمله اینکه چرا برای طرفداران آن مناسب است) بریجتون…)


چه پیگیری عشق در باره؟

این اقتباس از رمانی کلاسیک به همین نام نانسی میتفورد است که در سال 1945 منتشر شد و سالهای پس از جنگ را دنبال می کرد ، به دنبال قهرمان اشرافی لیندا رادلت و – حدس می زدید – تلاش او برای یافتن عشق واقعی به هر قیمتی.

وفادار ماندن به نقشه اصلی میتفورد ، پیگیری عشق در دوران جنگ میان جنگ آغاز می شود و لیندا را دنبال می کند در حالی که از خانه اجدادی خود آلکنلی در آکسفوردشایر ، به پیرنه در اوج جنگ داخلی اسپانیا و به پاریس دهه بیستم خروشان نقل مکان می کند.

این داستان توسط پسر عموی لیندا ، فانی لوگان ، روایت می شود که در کل گزینه های “قابل احترام” تر ، جسارت لیندا را به آسانی می کشد.

یک درام دوره ای با محوریت عشق واقعی ، اقتباس از یک کتاب ، با صحنه های بخار فراوان است؟ این همه خیلی صدا داره بریجتون به ما – ما را در حساب!چه کسی در آن است؟

احتمالاً قبلاً هم می دانید که لیلی جیمز و دومنیک وست بخشی از بازیگران را تشکیل می دهند آنهایی که عکسهای پاپ در اکتبر گذشته شروع به گردش کرد. جیمز نقش لیندا را بازی خواهد کرد و وست پدر سختگیر لیندا در کنار دالی ولز است که نقش مادرش را بازی می کند.

امیلی بیچام فانی است ، در حالی که اندرو اسکات (بله ، کشیش سکسی از پشم گوسفند – هنوز قلبهای تپنده ما باشید) با لرد مرلین همسایه بازی می کند.

امیلی مورتیمر و همچنین نویسندگی و کارگردانی اقتباس ، نقش مادر فانی را بازی می کند.

“من همیشه نانسی میتفورد را دوست داشتم ، بنابراین وقتی از من خواستند خودم را منطبق کنم پیگیری عشق نه گفتن غیرممکن بود ، “او گفت:” این یک داستان خنده دار و صادقانه است ، شخصیت اصلی آن – لیندا رادلت وحشی و معتاد به عشق – هنوز هم به عنوان یک رادیکال خوانده می شود. “

لیلی جیمز افزود: “همکاری با امیلی بسیار عالی است. فیلمنامه های درخشان او زندگی جدیدی را در این داستان به وجود می آورد – پر از عشق ، پر از دوستی ، در مکان هایی بسیار هیجان انگیز و غمگین ، اما همچنین خنده دار و واقعی به زندگی.”چه وقت پیگیری عشق بیرون و آیا تریلی وجود دارد؟

پیگیری عشق در تاریخ 9 مه در BBC One و BBC iPlayer افتاد. می توانید پیش نمایش تریلر زیر را مشاهده کنید:

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>