The Queen’s Gambit: آیا فصل 2 وجود خواهد داشت؟

[ad_1]

ملکه Gambit بیشترین تماشای برنامه های تلویزیونی سال 2020 بود. نمایش نتفلیکس در ماه اکتبر به نمایش درآمد و به سرعت آمار تماشایی زیادی را به دست آورد ، بسیاری از ما درگیر این داستان جذاب با بازی آنا تیلور-جوی به عنوان اعجوبه شطرنج بث هارمون بودیم.

این نمایش به تحسین منتقدان نیز دست یافته است ، در حال حاضر نامزدهای زیادی را در این دوره از جوایز دریافت کرده است – از جمله دو جایزه انجمن بازیگران اسکرین و دو گلدن گلوب.

اما پس از چنین فصل موفقیت آمیز موفقیت آمیز ، طرفداران این سوال را دارند که آیا سری دوم وجود خواهد داشت – بنابراین آنچه که تاکنون می دانیم این است.

“Queen’s Gambit” چیزی است که Netflix باید تماشا کند: دیدار با ستاره نمایش ، آنیا تیلور جوی

آیا قرار است وجود داشته باشد ملکه Gambit فصل 2؟

اولین نکته این است که این سریال یک سری محدود معرفی شده است – یعنی تعداد قسمتهای آن با قوس داستانی کاملاً حل و فصل شده – و براساس رمان سال 1983 ایالات متحده توسط والتر توویس ساخته شده است که هیچ دنباله ای برای آن وجود ندارد.

بنابراین ، با دیدن اینکه سریال هنوز برای سری دوم تمدید نشده است ، می گوییم بعید به نظر می رسد.

بازیگران و عوامل فیلم درباره سری دوم احتمالی چه گفته اند؟

تهیه کننده اجرایی ویلیام هوربرگ هنگام صحبت با طرفداران با امید زیادی به مجموعه دیگری پر نشد ضرب الاجل پس از نامزدی های گلدن گلوب.

وی گفت: “ما احساس كردیم كه این سریال از نقطه پایانی رضایت بخشی برخوردار است و به مخاطبان اجازه می دهیم فضا را برای اتفاقات بعدی بث هارمون پر كنند.”

“علی رغم اینکه طرفداران مطالب بیشتری از طریق توییتر من درخواست می کنند ، هیچ چیز تغییر نکرده است. من و اسکات از کامل بودن داستان بث واقعاً خوشحال هستیم.”

با این حال ، آنا تیلور-جوی کمی امیدوارتر به نظر می رسید. وی همچنین در گفتگو با نشریه گفت:

“این بسیار سورئال و بسیار شگفت انگیز است که مردم فصل دوم را می خواهند ، زیرا ما هرگز به آن فکر نکردیم ، هیچ بحثی درباره آن نبود. این گفته است ، هرگز در هالیوود نگویید” هرگز “.”

این بازیگر همچنین در یک فصل دیگر برای بت هارمون خط داستانی بالقوه ای را در نظر گرفت.

بسیار جالب خواهد بود که ببینیم بت به عنوان یک مادر چگونه خواهد بود ، اکنون که هوشیارتر و بیشتر از شیاطینی که او را به پایین می کشند آگاهی دارد. “

Queen’s Gambit در حال خدمت رسانی به سبک جدی دهه 60 در زمان مناسب برای تجدید حیات این فصل است

اگر اخبار بیشتری در مورد آن داشته باشید ، شما را به روز می کنیم ملکه Gambit فصل 2 در دسترس قرار می گیرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>