The WINX Saga Season 2: News، Trailer، Cast

[ad_1]

Winx Saga به یک سری جدید محبوب Netflix تبدیل شده است و فقط درست بود که سرویس پخش با یک فصل دیگر به ما لطف کرد! برای آن دسته از ما که هنوز در فرو رفتن از این هیاهوی ملاقات هری پاتر با ریوردیل فرو نرویم ، این مجموعه براساس کارتون Winx Club کارتون نیکلودئون ساخته شده است. آن را به دنبال ابیگل بلوم ، (با بازی ابیگیل کاون) نوجوانی کالیفرنیایی که پس از یک حادثه ویرانگر ، می فهمد که او در واقع یک پری است!

برای اینکه بیاموزد چگونه قدرت خود را به کار گیرد ، بلوم به یک مدرسه شبانه روزی جادویی در “Otherworld” نقل مکان می کند که در آن نه تنها مجبور است با قدرت تازه پیدا شده خود کنار بیاید بلکه باید با هیولاهایی که موجودیت آنها را تهدید می کند مبارزه کند و البته آنها نمی تواند جذابیت خطرناک برخی از پسران زیبا را کنار بگذارد.

The Winx Saga از نتفلیکس مانند ملاقات هری پاتر با ریوردیل است و همه گیر خواهند افتاد

در خلاصه داستان رسمی آمده است: “گروهی از نوجوانان مصمم به تسلط بر قدرت های افسونگرایانه خود ، در آلفا ، یک مدرسه شبانه روزی جادویی ، به رقابت ، عشق و علاقه و مطالعات فوق طبیعی می پردازند.”

چه زمانی The Winx Saga Season 2 پخش می شود؟

فصل دوم با هشت قسمت پر از درام ، عصبانیت نوجوانان و جادوهای فراوان همراه خواهد بود. تولید قرار است امسال در ایرلند فیلمبرداری شود و اگرچه ما تاریخ انتشار رسمی نداریم ، انتظار می رود که در سال 2022 وارد شود. Eeek ، به نظر می رسد یک عمر دور است ، اما راهی که 12 ماه گذشته طی کرده است ، قبل از اینکه بفهمی اینجاست

چه کسی بازیگران The Winx Saga Season 2 است؟

ابیگیل کاون بار دیگر در نقش شخصیت اصلی بلوم ظاهر خواهد شد ، هانا ون در وستوییسن در نقش استلا ، پرستار موستافا در نقش عایشه ، الیوت سالت در نقش ترا و الیشا اپل باوم در نقش موسی بازخواهد گشت. ما امیدواریم که چند بازیگر جدید بتوانند داستان را ادویه کنند.

نمایش دهنده برایان یانگ می گوید: “با ادامه روند پیشرفت بلوم ، من نمی توانم منتظر بمانم تا شما حتی بیشتر در مورد Aisha ، Stella ، Terra و Musa بیاموزید. و هرگز نمی دانید چه کسی ممکن است در دوره بعدی در Alfea حاضر شود. “

“من همه چیز در مورد درمان هستم – ما باید آن را عادی کنیم و مردم را به صحبت وادار کنیم”: ابیگل کاون ستاره سریال Fate: The Winx Saga از نتفلیکس در مورد سلامت روان و غلبه بر زورگویان

در سریال The Wings Saga Season 2 چه اتفاقی می افتد؟

The Fate: The Winx Saga season 1 قسمتهای زیادی را برای ما به ارمغان می آورد ، تحریک پویایی کاملاً جدید برای فصل 2. ما سوالهای زیادی داریم و قسمتهای گذشته بلوم را از دست داده ایم و انتظار داریم که در پویایی قدرت تجدید نظر شده در کالج Alfea ، و اینکه آیا یا نه نه جن و متخصصان علیه مدیر روزالیند سرکشی خواهند کرد. ما همچنین انتظار داریم که آسمان به عنوان یک شخصیت برجسته در فصل جدید ظهور کند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

طبق شایعات ، فصل دوم برخی تغییرات مدرسه جادویی را تحت رهبری روزالیند به نمایش می گذارد. بلوم با قدرت کامل در حال پیگیری برای یافتن همه چیز در مورد خانواده واقعی او است و شخصیت های آنتاگونیست بئاتریکس ، ریون و دین (به ترتیب با بازی سدی سوورال ، فردی تورپ و تئو گراهام) همچنان درگیر هم زدن دیگ خواهند بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>