TikTok روندهایی که در پارک با همسرانتان امتحان می کنند

[ad_1]

همه ما تابستان را دوست داریم زیرا این بدان معناست که زمان بیشتری را در فضای باز و در هوای گرم و معمولاً با وینو و همراهی خوب سپری می کنیم. اما در چندین نقطه از سال گذشته ، پارک ها تنها گزینه برای یک اجتماع اجتماعی بوده اند ، به این معنی که ما احتمالاً همه در یک جلسه دیدار ، راه رفتن و گرفتن یک قهوه گیر کرده ایم.

همه گیری ادامه خواهد داد تا پویایی اجتماعی ما را برای قابل پیش بینی تغییر دهد و این باعث می شود که ما از اجتماع متواضعانه (و گرانتر) پارک استقبال بیشتری کنیم – حتی اگر شکار اجتناب ناپذیر برای loo بسیار کم فشار باشد.

در اینجا 61 مورد واقعاً سرگرم کننده وجود دارد که می توانید در خانه انجام دهید اگر در حصر جدی خسته شده اید

برای مدتی این قوانین حاکی از این است که اگر می خواهیم معاشرت کنیم و بیش از گروه های شش نفره ، هنوز باید وقت خود را در خارج از خانه بگذرانیم ، بنابراین در سطح عملی پارک ها مکان بسیار خوبی برای دیدار است. این بدان معناست که وقت آن رسیده است که خلاقیت به خرج دهید و در مورد عادت های زندگی پارک 3.0 Lockdown 3.0 تجدید نظر کنید.

بنابراین درست زمانی که فکر می کردید جوراب های اجتماعی پارک معمولاً کمی کسل کننده هستند ، TikTokcreators با ایده های زیادی روبرو شد که می توانید در بهار و تابستان با دوستان خود انجام دهید.

این موارد موردعلاقه ما هستند که می توانید دفعه دیگر که می خواهید ملاقات پارک خود را تکان دهید ، با همسران خود امتحان کنید.

14 نفر برای دنبال کردن در TikTok که در حال حاضر زندگی جدی به ما می دهند

پنهان کردن و جستجوی چالش

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت خود را برای کوکی های هدف قرار دهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

همه پنهان کاری را می دانند و دوست دارند – این بازی دوران کودکی ماست. این نسخه سرگرم کننده شامل این است که گروهی یک دوربین را روی یک تایمر تنظیم کرده و سپس در فاصله فرار می کند تا قبل از ضربه محکم و ناگهانی عکس مخفی شود.

شگفت زده خواهید شد که دشوار است که به موقع از کادر خارج شوید و با موفقیت پنهان شوید – بنابراین پس از نگاه کردن به تمام تصاویر تلاش های ناموفق ، با دوستانتان خواهید خندید. شما همچنین می توانید امتیاز را حفظ کنید و دور را تنظیم کنید.

بخشی از سرگرمی داشتن آن عکسهای خنده دار برای به اشتراک گذاشتن پس از دویدن ، زیر چشم زدن یا پریدن از هوا است.

شکل را کپی کنید

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت خود را برای کوکی های هدف قرار دهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

از نظر فنی می توانید این کار را در هر جایی انجام دهید ، اما اگر یک پیک نیک دارید و دوست دارید صدای دوستانتان را بخنداند ، سعی کنید هر شخص شکل آیتم های پیک نیک خود را کپی کند.

از بطری آبجو به وان زیتون ، شکل بیدارتر و خنده را تضمین می کند. همچنین می توانید از محیط اطراف خود برای الهام گرفتن نیز استفاده کنید.

با تنظیم این قانون که همه افرادی که بهترین تلاش را می کنند کنترل لیست پخش را برای بقیه روز ادامه دهند ، خطر را افزایش دهید.

شیشه برش شراب

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت خود را برای کوکی های هدف قرار دهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

همیشه در پیک نیک به آن مرحله برسید که مجبورید پس از اعمال دیوانه وار ضد ترش ، غذای مشترک را جدا کنید؟

خوب اکنون دیگر نیازی نیست – از هر فنجانی که می نوشید استفاده کنید (قبل از نوشیدن در آن) ، هر نوع کیک یا غذای اسفنجی را با حفر کردن قسمت انتهایی غذا و پیچ خوردن آن ، برش دهید.

مخصوصاً برای جشن های تولد در فضای باز بسیار مفید است.

غروب آفتاب را با هم تماشا کنید

برای دیدن این جاسازی شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای گفتن این مورد نیازی به TikTok نبودید ، اما چند بار تلاش می کنیم تا با طلوع یا غروب خورشید با دوستان برنامه ریزی کنیم؟

از آنجا که احساس سرما می کند ، مهمترین چیز آماده سازی است. از این TikToker که پتو و غذا برای انتظار می آورد استفاده کنید.

عکس و فیلم بگیرید زیرا این احتمالاً یک حافظه مفید است که می خواهید آن را نگه دارید.

شوخی آب (اگر این حال و هوای شماست)

برای دیدن این جاسازی شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

شوخی ها برای همه خوب نخواهد بود ، اما اگر گروه دوستی شما آن روحیه بازی را دارد ، می توانید این ترفند را که در آن با یک سنجاق در بطری آب سوراخ می کنید ، امتحان کنید.

سپس آن را به دوستی ناآگاه منتقل می کنید که هنگام رفتن به نوشیدن به احتمال زیاد دوش آب می گیرد – اگر سعی کنید تلفن او از کار بیفتد!

اگر روز گرم باشد ، ممکن است آنها از خنک شدن ملایم استقبال کنند.

ویب های هسته کلبه

برای دیدن این جاسازی شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

یک روند بزرگ برای #cottagecore در TikTok وجود دارد ، اگرچه همه ما در یک مکان آرام در حومه شهر زندگی نمی کنیم.

بنابراین در اینجا باید تظاهر کرد – به جای اینکه حداقل تلاش خود را برای ملاقات دوستان در آخرین لحظه در پارک انجام دهید ، وقت بگذارید تا واقعاً برای ملاقات بعدی خود آماده شوید و قایق را بیرون فشار دهید.

این به معنای غذای خانگی ، فنجان های چای زیبا ، محلی برای بیرون راندن غذا و لباس های روان (یا هر سبک دیگری است) است.

نه تنها تمام تلاشها ارزش آن را خواهد داشت ، بلکه بهانه خوبی برای “معامله بزرگ” از یک روز عادی است – ما همیشه برای انجام کار خاصی نیازی به دلیل نداریم.

و البته برای عکسهای گرم عکس بگیرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>