TikTok هشتگ می تواند منجر به سرقت شود

[ad_1]

شما احتمالاً در طی سال گذشته مدتی را صرف سرمایه گذاری در فضای زندگی خود کرده اید – چه به خانه منتقل شده باشید و چه خودتان را انجام داده اید – صرفاً به دلیل مدت زمانی که در خانه گذرانده اید. و اگر در شبکه های اجتماعی بزرگ هستید ، احتمالاً مشتاق نشان دادن جنبه هایی از موفقیت در بازسازی و طراحی داخلی هستید. از این گذشته ، آیا همه ما دوست نداریم که کاملاً در کنار هم در اینستاگرام ظاهر شویم؟

من آپارتمان مالکیت مشترک خود را از 26 سالگی خریداری کردم و اکنون معتقدم کل کلاهبرداری است

اما بیش از TikTok ، هشتگ در حال رشد برخی از کارشناسان را نگران کرده است. #NewHome می بیند که مردم از داخل و خارج فیلم های خانه های خود را ارسال می کنند. اگرچه ممکن است از نظر بینندگان بی گناه و آرزوکننده به نظر برسد ، اما باعث می شود کسانی که این مطالب را ارسال می کنند در معرض سرقت قرار گیرند.

این هشتگ در حال حاضر بیش از 500 میلیون بازدید به دست آورده است و خرده فروشان امنیتی Safe به دنبال چرایی این روند منجر به سرقت در سراسر کشور هستند.
اگرچه ممکن است به خانه خود افتخار کنید و بخواهید کاری را که در آن انجام داده اید جشن بگیرید ، اما موارد مهمی که ممکن است سارقین لکه دار شوند وجود دارد و بنابراین شما را در معرض خطر قرار می دهد.

مهم است که بدانید برخی موارد برای جلوگیری از “تبلیغات” در رسانه های اجتماعی وجود دارد. مطمئناً امن ترین راه برای جشن داشتن دوستان بیش از حد (زمانی که از نظر قانونی مجاز است) و به اشتراک گذاشتن یک بطری قهرمانی است.

من آپارتمان خود را از طریق مالکیت مشترک خریداری کردم و این همه آن چیزی است که شما باید بدانید

اما اگر قصد دارید حتی یک پست اجتماعی درست همانطور که 74٪ از صاحبان خانه های جدید انجام می دهند ، در اینجا چیزی است که باید بدانید – همانطور که 57٪ اعتراف می کنند که از عواقب آن کاملا آگاهی ندارند.

کلیدهای جدید

اکنون مجرمان می توانند با استفاده از عکس یک کلید ، یک کپی از کربن ایجاد کنند که کاملاً مناسب قفل باشد. به اشتراک گذاشتن تصویر کلیدهای جدید در شبکه های اجتماعی می تواند اساساً مانند تحویل کلید به یک سارق باشد.

نشانی

بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی عکسی از تابلوی خیابان خود را برای جشن گرفتن حرکت به اشتراک می گذارند. به دلایل واضح ، ارسال این نوع محتوا توصیه نمی شود زیرا محل نگهداری صاحب خانه را نشان می دهد ، که می تواند سارقین را وادار به رفتن به محل کند.

Airbnb خانه های پرمخاطب خود را در ماه گذشته در میان بریتانیایی ها نشان داده است و همه آنها بسیار رویایی هستند

طرح املاک

یکی از رایج ترین تصاویر جلوی خانه است. نمایش نمای بیرونی به سارقان امکان دسترسی به موقعیت درها و پنجره ها را می دهد ، در صورت وجود زنگ خطر و حتی به آنها این امکان را می دهد تا ببینند از چه نوع ماده ای استفاده می شود ، بنابراین آنها می توانند ابزارهایی را برای استفاده از آنها آماده کنند. به عنوان مثال ، یک خانه نوساز ممکن است به اندازه یک ملک قدیمی محکم نباشد.

زیرنویس

جدا از تصویر ، زیرنویس ها و هشتگ ها می توانند به همان اندازه مضر باشند. انتخاب مکان و تایپ آدرس یا جزئیات ملک از جمله اینکه چند اتاق خواب می تواند جزئیات بیشتری در مورد ملک به سارق بدهد.

قبل از ارسال ایده خوب است که به آنچه نشان می دهید عینی نگاه کنید و به این فکر کنید که چقدر بیشتر از آنچه قصد دارید آشکار کنید.

آنتونی نیری ، مدیرعامل ایمن ، گفت: “نقل مکان کردن خانه بدون شک یک زمان هیجان انگیز است.

“این زمان ، انرژی و هزینه زیادی را می طلبد ، که باعث می شود فورا به چیزی افتخار کنیم و به اشتراک بگذاریم. همانطور که انگلیس شاهد افزایش فروش املاک است ، ما می خواهیم به خریداران در مورد آسیب احتمالی رسانه های اجتماعی هشدار دهیم.

“خطرات در نظر گرفته نشده است زیرا میلیون ها نفر اطلاعات حیاتی در مورد خانه های جدید خود را در اینستاگرام و TikTok به اشتراک می گذارند ، و ما فکر می کنیم که همیشه یک قدم جلوتر از سارقان برویم ، بنابراین مجبور نیستید که با دردی که سرقت می تواند ایجاد کند. “

از حرکت جدید خوشحال باشید ، اما از آن برای آینده خود محافظت کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>