Toni Tone On Money Moves پادکست ، خرد او و مشاوره در TikTok

[ad_1]

Chloe Laws مدیر رسانه های اجتماعی ما هر ماه با قدرتمندترین سازندگان TikTok مصاحبه کرده و آنها را مورد توجه قرار می دهد. همه ما بی ذهن آهنگ ها را در طول روز پیمایش می کنیم ، و فهمیده ایم که چیزی به عنوان فکر اصلی در برنامه وجود ندارد. اما ، مانند همه رسانه های اجتماعی ، مهم است که فضای آنلاین خود را تصحیح کنید – ایجاد و ارتباط با سازندگانی که ما را آموزش می دهند ، به ما قدرت می بخشند و از آنها الهام می گیرند.

کانون توجه روزمره جولای در حال روشن شدن است تونی تن، که در سراسر سیستم عامل 400k دنباله دارد ، جایی که به دلیل توصیه هایش در مورد عشق ، دوست یابی ، پول و مشاغل شهرت دارد. تونی میزبان پادکست های حرکت پول رادیو 1Xtra است و نویسنده آن است ای کاش این را زودتر می دانستم، که اواخر امسال منتشر می شود. در اینجا ، تونی به ما می گوید که می خواهد چه میراثی را در این دنیا به جا بگذارد ، خرد او از کجا ناشی می شود و چه عواملی برای این پول ریز …


برای دیدن این جاسازی شده ، باید کوکی های هدف را موافقت کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

ای کاش این را زودتر می دانستم کتابی درباره همه درسهای عشق و رابطه است (که ای کاش زودتر می شناختم) …

به من الهام شد که این کتاب را پس از بیرون آمدن از رابطه در سال 2019 ، که شش سال و نیم به طول انجامید (خاموش و روشن) نوشتم. برای من ، این شدت بود زیرا فکر می کردم این آخرین رابطه من خواهد بود. بنابراین وقتی این کار به پایان رسید ، من یک دوره تأمل عمیق را پشت سر گذاشتم و در ژورنالم چیزهای زیادی راجع به اتفاقاتی که در این رابطه رخ داده است – که با عقیده عقاید – می توان از آنها اجتناب کرد یا از آن چشم پوشی کردم ، نوشتم که منجر به فروپاشی شد از رابطه

کارهای زیادی در روابط گذشته ام انجام شده است که اگر فرصتی داشتم دیگر تکرار نمی کردم. من فکر می کردم وظیفه من به عنوان یک زن این است که در کنار پسر خود بایستم و این دوست دختر سوار یا مرگ باشم ، من خیلی تلاش کردم که صلح را حفظ کنم و در حالی که نیازهای شغلی خودم را برطرف می کردم ، از حرفه شخص دیگر بسیار حمایت می کردم .

بنابراین ، بعد از این شکستگی قلب ، فکر کردم که می خواهم کتابی را برای زنان عمدتاً در اواخر نوجوانی و اوایل بیست سالگی که در دنیای عشق و آشنایی گشت می زنند یا یک شکستگی قلبی دارند ، بنویسم. و من می خواستم آن را از این زاویه خواهر بزرگ بنویسم زیرا این نام تجاری من در شبکه های اجتماعی بسیار زیاد است.

نمودار تولد شما می تواند انواع سرنخ های کیهانی را در مورد اینکه کی هستید ، چگونگی دوست داشتن و آنچه واقعاً در زندگی به آن نیاز دارید به شما ارائه دهد – در اینجا نحوه درک خود آورده شده است

من پس از ویروسی شدن برای تقسیم بودجه ، شروع به صحبت در مورد پول کردم صفحه گسترده

من دانشگاه را با بدهی ترک کردم ، چون در مدیریت پول بهترین نبودم ، به یاد دارم که از اضافه برداشت دانشجویی ام برای رفتن به میامی با دوست دخترانم استفاده کردم. وقتی دانشگاه را ترک کردم ، کار تمام وقت خود را شروع کردم و این دوره از کنترل امور مالی خود را پشت سر گذاشتم و این از طریق ایجاد یک الگوی بودجه برای من حاصل شد.

این فقط یک صفحه گسترده در اکسل بود ، اما پس از چند سال استفاده از آن ، دیگر بدهی نداشتم. من مازاد داشتم و واقعاً راضی بودم که از نظر مالی کجا بودم و یکی از همکارانم در آن زمان در مورد بدهی اش صحبت می کرد ، بنابراین من به او در مورد صفحه گسترده خود گفتم. او از آن استفاده کرد ، آن را دوست داشت و به من گفت آن را بصورت آنلاین بگذارم و بفروشم. من که به آن فکر نکردم ، آن را بصورت آنلاین قرار دادم و ظرف 24 ساعت هزاران پوند درآمد زدم که این صفحه گسترده را با دو پوند در توییتر فروختم. از این رو ، من دختر با صفحه گسترده بودجه شدم.

برای دیدن این جاسازی شده ، باید کوکی های هدف را موافقت کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

ویروسی شدن منجر به تماس بی بی سی با من شد تا به آنها در ارائه پادکست Money Moves کمک کند. برای من واقعاً مهم بود که این فقط صرفه جویی ، سرمایه گذاری یا بودجه نیست ، بلکه یک رویکرد کلی نگرانه به پول است و درک اینکه شما مجبور نیستید این فرد فوق العاده باهوش دیجیتالی یا مالی باشید تا بتوانید بر پول خود کنترل داشته باشید . این از رابطه شما با آن شروع می شود. بنابراین کار با صحبت در این باره و احساس اطمینان نسبت به مکالمه ، احساس شرم نکردن از درخواست پول بیشتر در محل کار و گفتگو با شرکا ، دوستان و والدین در مورد تعهدات مالی شروع می شود. این پادکست پول محور رابطه است.

از شرق لندن تا بل ایر: بنیانگذار Good American و شریک بنیانگذار SKIMS دستورالعمل های موفقیت چند میلیون دلاری خود را به اشتراک می گذارد

پول مانند هر قسمت دیگر از زندگی نیاز به برنامه ریزی دارد

من و والدینم در اوایل دهه نود از نیجریه آمدیم. در دنیای غرب گفتگوها درباره پول و سیستم مالی به طور کلی بسیار متفاوت عمل می کند – قوانین زیادی در انگلیس وجود دارد که در نیجریه وجود ندارد. و ساختارهای زیادی در انگلیس وجود دارد که در نیجریه وجود ندارد. و در نتیجه ، مواردی وجود دارد که من نمی توانم در دوران کودکی از والدینم در مورد آنها سوال کنم زیرا همزمان یاد می گرفتیم. بنابراین هرچه در مورد پول می دانستم خودآموز بود.

من فکر می کنم برای من ، چیزی که واقعاً مجبور شدم با آن کنار بیایم تأیید این بود که شما باید پول خود را به همان روشی که سایر حوزه های زندگی خود را اداره می کنید ، مدیریت کنید. شما باید برنامه ریزی کنید. وقتی به دیدن دوستان می روم ، برنامه ای دارم ، می دانم چه کار می کنیم. من می دانم کجا می رویم وقتی سر کار هستم ، برای روز برنامه دارم. من می دانم چه کاری باید انجام شود. اما ، من به طور متفاوتی به پول نزدیک می شوم ، مانند “شما آن را دارید ، آن را خرج می کنید ، آن را دارید ، آن را خرج می کنید”. این کار به دلیل نیاز به عنصر برنامه ریزی برای پول نیز کارایی ندارد.

این فقط داشتن پول نیست بلکه ایجاد درآمد برای شماست. این در مورد درک اولویت های شما و داشتن لیستی از اولویت های مالی است. آنچه زندگی من را تغییر داد درک این بود که پول موجودی نیست که بخواهد من را خراب کند. اگر فکر خود را دوباره تنظیم کنم ، می توانم بر آن تسلط داشته باشم ، می توانم درباره آن مثبت فکر کنم.

پس از شکستن قلبم ، تمرکز خود را بر روی این مرد و برنامه ریزی پیرامون این مرد ، زندگی و زندگی حرفه ای او به مکث تغییر دادم و از خودم پرسیدم که واقعاً می خواهم چه کار کنم. این اولین بار در زندگی من بود که این سوال را از خودم می پرسیدم.

فهمیدم که ارزش من به عنوان یک زن خیلی به من مربوط است و به وضعیت رابطه من مربوط نیست. این مربوط به میراثی است که من در این دنیا از خود به جای گذاشته ام. من شروع به توییت کردن درباره این سفر و این بازتاب خود کردم ، مثل اینکه یک ژورنال باشد ، و شروع کردم به بیان عقایدم در مورد عشق و روابط. هفته به هفته توییت های من ویروسی می شد و من آنها را در بسیاری از مکان های تصادفی با مشاهیر مانند Khloe Kardashian ، Demi Lovato و Hailey Bieber مشاهده می کردم.

دسترسی به توییت هایم به من فهماند که نوشته هایم دارای پاها است و نه تنها کاری است که می خواهم تمام وقت انجام دهم ، بلکه اکنون گزینه مناسبی است. من کار خود را به عنوان مدیر ارتباطات دانشجویی در دانشگاه آکسفورد در ژوئن 2020 ترک کردم و تا نوامبر 2020 قرارداد کتاب خود را اعلام کردم.

برای دیدن این جاسازی شده ، باید کوکی های هدف را موافقت کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

“Covidflation” هزینه های زندگی را افزایش داده است ، در حالی که حقوق ما ثابت مانده است – در اینجا چند هک برای پایین آوردن هزینه ها آورده شده است

خرد من از تجربه زندگی و ذات ذاتی من ناشی می شود

من فکر می کنم عقل و صدای من ناشی از ترکیبی از تجربه زندگی و همچنین فقط طبیعت من به طور کلی است ، من به یاد می آورم که یک تست شخصیت مایرز-بریگز را انجام داده ام و نوع من ISFP بود [an Adventurer]. نگاهی به مشاغل مرتبط با افراد ISFP ، مانند مشاور ، درمانگر ، كشیش ، نویسنده و غیره ، نشان دهنده این است كه افراد با تیپ شخصیتی من بسیار متفكر ، واسطه ، بسیار بازتاب دهنده هستند. و فکر می کنم این خیلی من هستم.

برای کسب اطلاعات بیشتر از مدیر رسانه های اجتماعی Glamour UK ، Chloe Laws ، وی را در Instagramchloegracelaws دنبال کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>