Uniliner روند جدید آرایش است که باعث می شود چشمان شما جسور به نظر برسد

[ad_1]

آیا به دنبال یک روش خلاقانه برای چشمان خود در این تابستان هستید؟ یک روند عالی که برای سال 2021 مناسب است ، در اینستاگرام راه می یابد.

از مفهوم تک شاخ برگرفته شده است ، اما با کمک خط چشم مایع ، ظاهر uniliner شامل خط چشم بالدار روی هر دو چشم است که از طریق پل بینی به هم متصل شده اند. این زیبا و زیبا است و اگر کاملاً درست انجام شود جسورانه است.

15 مورد از بهترین کانسیلرها برای پاک کردن لکه ها و روشن شدن زیر چشم ها

سولانژ نولز با پوشیدن یک آستر بالدار در سایه های گل مایل به قرمز ، نقره ای ، زرد و نارنجی ، در طول سال ها موجی ایجاد کرده است ، و اکنون این روند در حال ظهور است ، درست برای زمان مهمانی های بدون آفتاب و بدون محدودیت و معاشرت ها.

گفته شد ، لرزش های uniliner با ماسک نیز کار می کنند – برجسته کردن دو دارایی اصلی صورت شما که توسط وسیله محافظ ایمن Covid پوشیده نشده اند. پیروزی پیرامون آرایش های سال 2021.

در اینجا راهنمای قطعی هر نماد روی محصولات زیبایی شما وجود دارد

ترفند این است که امواج خود را از ناحیه ابرو ، از طریق چشم ، با یک خط مشخص از روی پل یا بینی خود بکشید ، و با چشم دیگر خود را متصل کنید و به قسمت مقابل ابرو بروید. برای اطمینان از ایجاد امواج ظریف ، هرچه برس نازک تری استفاده کنید بهتر است.

تأثیرگذار زیبایی در نیویورک ، ونسا فونز ، اینستاگرام را با فیلم آموزشی uniliner خود اوایل سال جاری به آتش کشید ، که پس از احساس الهام از ظاهر سولانژ ، آن را منتشر کرد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Jacinda Pender میکاپ آرتیست مستقر در LA همچنین همه چیز در مورد روند uniliner است و بر اهمیت عدم یکنواختی و آزمایش طرح هایی که برای شما مناسب هستند تأکید دارد.

او در زیرنویس به روزرسانی سری uniliner خود در اینستاگرام ، با افتخار طرح های آستر نارنجی ، سبز ، سرمه ای و آبی روشن که به دور چشمش می چرخد ​​، “الهام بخش خلاقیت داخلی خود نباشید ، اجازه دهید آن از شما ناشی شود.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

مژه های ساختگی به زیبایی موج می زنند ، اما با این روحیه که اجازه می دهید الهام درونی شما را انجام دهد ، اگر این چیزی است که شما ترجیح می دهید ، طبیعی بروید.

برو جلو و سولانژ داخلی خود را کانال کنید.

موهای طلای رز دارای بروزرسانی کاملاً نوجوانانه ای هستند. این تابستان همه چیز در مورد توت فرنگی هلو است

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>